Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Pies
Autor Wiadomość
Maron 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 25
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 11:53 pm   

hmm... mi ten majeranek nie pomaga ... mama mnie meczyla o inchalacje robiłam robiłam i w nocy mialam taki kaszel ze spac nie moglam, a z nosa mi cieklo na drugi dzień ;)

A co do kotka to są takie przypadki. Jeśli dobrze sie traktuje zwierze to ono pomoże ;)
 
 
Freya 


Wiek: 34
Dołączyła: 31 Lip 2007
Posty: 219
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 1:27 pm   

Paweł, na 2-4 godziny przed śmiercią ludzie często mają podwyższoną temperaturę. A koty lubią ciepełko ^^. To może tłumaczyć, czemu kot się do nich przytulał.

Swoją drogą, to będąc w takim szpitalu, jak wiesz, że jest tam ten kot i on się obok kładzie, to można na zawał zejść :lol: . Na zasadzie samospełniającej się wróżby :grin: .
_________________
Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.

Oscar Wilde
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 61
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 11:35 am   

no to w takim razie ..moz e tygryska (jako nasz pokojowy kot) wpadnie do mnie kiedys ..i polozy sie obok?..to tak tylko..zeby pozniej wiedziala gdzie trafic..oczywiscie bede gosciinny i nie wypuszcze wczesniej niz rano :mrgreen: :mrgreen:
_________________
luszczyca jest tylko choroba..jak wszystkie inne..i trzeba z nia nauczyc sie zyc
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 2:31 pm   

stary luszczyku jak rozumiem tylko celem sprawdzenia czy jestes zywy? ;)

powiem na odleglosc ;) skoro piszesz i poczucie humoru widac to zyjesz ;) i nie wybierasz sie na tamten swiat :)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 26, 2010 10:31 pm   

Kotku Ty uważaj bo ten stary wyga zawsze tak zakręci,że miotła Szater w końcu wyląduje na Twoich plecach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Koty zawsze układają na chorych miejscach u człowieka,psy wręcz przeciwnie.To związane jest ze złą lub dobrą aurą lub polem magnetycznym jak kto woli.Wypraktykowałam :grin:
 
 
Maron 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 25
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 10:36 pm   

to my mamy aury? ;>
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 10:48 pm   

mamy aury ;)
dlatego moja kota uwielbia spac przy moim kregoslupie

heniutka - ja sie miotly szater boje wiec bede grzeczna ;)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Lut 27, 2010 4:41 pm   

jas_17 napisał/a:
Kotku Ty uważaj bo ten stary wyga zawsze tak zakręci,że miotła Szater w końcu wyląduje na Twoich plecach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Koty zawsze układają na chorych miejscach u człowieka,psy wręcz przeciwnie.To związane jest ze złą lub dobrą aurą lub polem magnetycznym jak kto woli.Wypraktykowałam :grin:


Po pierwsze Księciunio ma marzenia to niech ma, bo zawsze ma i zawsze nie ma :razz:
po dwa: Heniutek nie strasz kota bo sie nam zatrzasnie i dopiero wtedy problem bedzie :wink:
Po trzy:Heniutek psy nie lubią promieniowania wszelakiego,nie będa lezały w miejscu cieków wodnych odwrotnie jak koty,które te miejsca uwielbiaja.Natomiast jeżeli chodzi o ciało ludzkie bardzo silnie integrują sie z włascicielem.Wyczuwają niebezpieczeństwo,ból,chore narządy.Pies wynajdzie i będzie usiłował wylizac wszystkie rany na ciele człowieka,potrafi swoim ciepłem ogrzac nawet obcego jezeli wyczuje zagrożenie,kot owszem położy sie jak i kiedy będzie chciał jednak rany własciciela ma w tzw.głębokim powazaniu.Zresztą podobnie jak kot zachowuje sie swinka morska-zwierzę bardzo przyjazne,milutkie,nie skaczace po firankach,po meblach i nie drapiące :lol:
 
 
Maron 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 25
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Lut 27, 2010 5:43 pm   

czyli pies jest najlepszy :D
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 6:25 pm   

U mnie dylematu nie ma i kotek i pieski swoje miejsce mają :mrgreen: Proszę tylko o nie wciskanie mi kitu,że mojego kotka może zastąpić jakaś świnka :evil: nawet jeżeli ona jest...morska :grin:

O naszego Kotka forumowego to ja jestem w zupełności spokojna-wygadana jest i nie takiemu księciuniowi da radę :wink: Nie ma mowy o żadnym zatrzaśnięciu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Sob Lut 27, 2010 9:21 pm   

na razie to widze ze sie zatrzasne czasowo - albo przestane spac - chyba nie byl to najmadrzejszy pomysl zeby sie wrobic w kurs angielskiego i tai chi - tzn kurs jest "kurs profesjoalnego sprzedawcy" wiec angielski, psychologia i komputery (kasy fiskalne)
w sumie trzy razy w tygodniu tzn. dwa popoludnia i sobota - plus wtorki tai chi...
no i w sumie wypadaloby sie w domu tez czasami poudzielac, poczytac tez lubie, wiosna idzie i dzialka czeka... chyba doba mi sie powinna wydluzyc ;)

ksieciunio milo łechcze nasze damskie upodobania do komplementow i takich tam ;) wiec dopoki mnie szater miotla nie pogoni to czasami bede prowokowala ;)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
jjusti18

Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 11
Wysłany: Pią Kwi 13, 2018 7:05 am   

Moim zdaniem każde zwierzątko jest naprawdę fajne. Wiadomo, że są miłośnicy kotów, psów, a inni nawet egzotycznych zwierząt. Ja lubię naprawdę wszystkie zwierzęta no może poza wężami, jaszczurkami i tym podobne. Często lubię czytać artykuły można sporo się dowiedzieć odnośnie hodowli, żywienia poszczególnych zwierząt itd.
Ostatnio zmieniony przez Pawel Sob Lut 01, 2020 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa