Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Na początek
Autor Wiadomość
ewa49 


Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 496
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 11:06 pm   

daro napisał/a:
Ponieważ jeśli będziesz drapał łuszczycę możesz ją roznieść, a poza tym możesz sobie zrobić rany, ale najgorsze, że drapanie wywołuje rozsiewanie łuszczycy :(

Daro ma racje. Nie drapcie miejsc z luszczycą.A poza tym nie wyciskajcie,nie drapcie zadnych krostek na skorze. Kazda ranka czy zadrapanie nie musi ale moze spowodowac ze w tym miejscu powstanie luszczyca. Nawet miejsce po zrobieniu zastrzyku moze to spowodowac.
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 8:44 am   

Witajcie wiecie co jesli nawet lekkie zadrapanie powoduje wysiew luszczycy to nie dowodziloby to o kruchosci naczynek krwionosnych moze dlatego mamy takie straszne wysypy takie sa moje ostatnie przemyslenia widze nieraz osoby ktore sie drapia mocniej jak ja a skore maja czysta moze to niedozeczne ale mam juz serdecznie dosc tych plam i biore pod uwage rozne warianty
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lip 28, 2010 9:40 am   

I bardzo dobrze...tę @ trzeba atakować.... jak się da.... czym się da i.... gdzie się da :twisted: Powodzenia
 
 
marza29 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: POLKOWICE
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 8:20 pm   

hmmmm tylko jak powstrzymać się od drapania? :sad:
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 8:57 pm   

no niestety bez farmakologii lub ziołowego wspomagania ani rusz....dobrze jest nie dopuszczac do przesuszenia czyli nawilżac i natłuszczac :mrgreen:
 
 
Ear1982 


Wiek: 41
Dołączył: 02 Wrz 2010
Posty: 24
Skąd: bytom
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 12:47 am   

czytam wasze wypowiedzi na temat drapania, i przypomina mi sie jak calkiem nie dawno ja sam sciagalem sobie z glowy wszystkie strupki jakie posiadam :???: nie powiem bo zaczynam sie bac o swoja glowe. jaki to czlowiek jest glupi, jak ma mala wiedze na ten temat. ale dzieki waszym wypowiedzia, wiem ze tego mi robic nie wolo. jak to dobrze ze tu trafilem :grin:
_________________
Nie ma rzeczy nie możliwych, są one tylko trudne do zrobienia :)
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 9:30 am   

Tak jakby moja teza sie potwierdza odnosnie tych najdrobniejszych naczynek jak sie wielam za nie to wysyp sie cofa chyba ze wazelina dziala leczniczo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa