Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadanie włosów i łuszczyca na głowie
Autor Wiadomość
mysza1401 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 13
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 3:51 pm   Wypadanie włosów i łuszczyca na głowie

Od jakiegoś czasu mam problem z wypadaniem włosów :( Łuszczycę na głowie mam już kilka dobrych lat, raz jest lepiej raz gorzej. Włosy nigdy mi tak nie wypadały jak teraz, całymi garściami je wyciągam. Boję się zczesywać łuskę bo schodzi razem z włosami...:( Mam już takie chudziutkie włoski, skóra na głowie mi prześwituje, kiedyś mimo łuszczycy miałam piekne włosy :wink: . Ktos ma może jakiś sprawdzony sposób na wypadanie wlosów? Chcę zastopsować papkę z drożdzy i peeling z soli, ale boję się że zostanę łysa.....POMOCY
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 3:52 pm   

smarowanie olejkiem rycynowym polecam - dziala :)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 7:57 pm   

Radziła bym sie skonsultowac z lekarzem dermatologiem,nie sadze aby przyczyna tkwiła w łuszczycy,byc moze zaczyna sie łysienie plackowate :hmm:
Tylko spokojnie bez paniki...prawidłowo to zdiagnozuj a z reszta damy rade. :tuli:
 
 
robo 


Wiek: 54
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 320
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 11:09 am   

...a moze to nie od łuszczycy ? ja tam kudeły nosze jakies ...hm ? 25 latek i jest ok. nigdy nie słyszałem aby była jakas zaleznosc jednego z drugi ....najlepiej idz do lekarza.
 
 
kasia1822 
kasia

Wiek: 29
Dołączyła: 15 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: Wołomin
Wysłany: Sob Sty 15, 2011 9:39 pm   

czy może mi ktoś pomóc w sprawie z łuszczycą na głowie?
_________________
;)
 
 
kazaj7 

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: KRK
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 3:16 pm   

...mnie pomaga SQUAMAX- nakładam dokładnie na skórę głowy, trzymam to od 2-4 godz i myję później normalnie szamponem. Świetnie się zmywa i zwykle wystarcza sam bez innych leków (preparatów).
 
 
iwona-k-60 
iwona


Wiek: 63
Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 284
Skąd: łódż
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 12:29 am   

ja na włosy stosowałam ostatnio "Polytar"-w brązowej butelce.ładnie po nim schodziło.wracając do tematu -łuszczyca nie jest powodem wypadania włosów.po 40 -tu ponad latach stażu w "ł" musiałabym być już łysa :mrgreen: a na szczęście tak nie jest :lol: przyczyna musi być inna.pozdrawiam
 
 
maritika

Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 5
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 3:48 pm   

Kosmetyki probiotyczne

w necie znalazłam blog http://www.pdhsobieraj.blog.interia.pl Opisane są tam produkty na problemy skórne. Napisałam do nich, zostały dobrane odpowiednie produkty i wysłane do mnie.
Jest super. dziękuję, że są ludzie, z którymi tak fajnie si.ę współpracuje i mają tyle życzliwości.
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 4:40 pm   

Przy pierwszym poscie jeszcze ewentualnie byłam zainteresowana....teraz jestem pewna ze to SPAM i....szkoda czasu na analizowanie tego sposobu leczenia.Szkoda zmarnowałas szanse....tak to jest jak sie za bardzo chce cos zareklamowac....niekoniecznie wierze ze to stosujesz po prostu pewnie masz z tej reklamy profity :twisted:

Oczywiscie wkleje to pod wszystkimi Twoimi postami-bedzie ci łatwiej przeczytac :razz:
 
 
ela789

Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 18
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 5:51 pm   

kazaj7 napisał/a:
...mnie pomaga SQUAMAX- nakładam dokładnie na skórę głowy, trzymam to od 2-4 godz i myję później normalnie szamponem. Świetnie się zmywa i zwykle wystarcza sam bez innych leków (preparatów).



Właśnie mi też ten Squamax pomaga.
Tylko trochę długo go się trzyma na glowie.

Mam jeszcze Clobex-ktoś stosowal ?
Czytałam o nim nie najlepsze opinnie i trochę się boję.
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 6:09 pm   

Dość długo stosowałam ten szampon zmiany schodziły jak stosowałam jak przestałam wracały nigdy do końca nie zeszły po tym szamponie.
 
 
Viximenne 
Mama z Ł.


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lut 2011
Posty: 539
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 6:27 pm   

Mnie też włosy przy Ł. nie wypadają... Z resztą u mnie to rodzinne - bujne czupryny :D
_________________
NIELEGALNY pasztet! :D

Problemy miały rany od broni palnej, siecznej i nie żyły. Trochę problemów zakopano w stodole.

Nie obrzucaj nikogo błotem, bo możesz nie trafić a sam się upaprzesz.
 
 
Agusek 
Mama Biedroneczki


Dołączyła: 04 Lis 2009
Posty: 578
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 9:16 am   

ela789 napisał/a:
kazaj7 napisał/a:
...mnie pomaga SQUAMAX- nakładam dokładnie na skórę głowy, trzymam to od 2-4 godz i myję później normalnie szamponem. Świetnie się zmywa i zwykle wystarcza sam bez innych leków (preparatów).



Właśnie mi też ten Squamax pomaga.
Tylko trochę długo go się trzyma na glowie.

Mam jeszcze Clobex-ktoś stosowal ?
Czytałam o nim nie najlepsze opinnie i trochę się boję.


Squamax jest doskonały, ale żeby było cudniej, po umyciu głowy smarujemy skórę emulsją do suchej skóry głowy Emolium. Codziennie.

Efekty są REWELACYJNE. Po niedawnej skorupie, mamy teraz kilkanaście ognisk, i więcej skóry na głowie, niż łuszczycowych placków :)
 
 
ela789

Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 18
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 1:53 pm   

O wielkie dzięki spróbuję.
 
 
borek 

Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 12
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 5:15 am   

kasia1822 napisał/a:
czy może mi ktoś pomóc w sprawie z łuszczycą na głowie?


Ja miałem problem ze skórą głowy przez ostatnie chyba 15 lat. Próbowałem różnych maści i kremów ale większość z nich usuwała tylko łuskę. Natomiast nie była w stanie usunąć czerwonej skóry. Od miesiąca stosuję Exorex i jestem mega zadowolony.
Najpierw myję głowę szamponem (też firmy Exorex), po nim nakładam Exorex Gel 1% i na koniec Scalp Condiotioner. Sugerują robić to 2-3 razy dziennie, ja robię tylko jeden raz wieczorem i na mnie to naprawdę działa.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa