Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak leczyć zmiany na dłoniach?
Autor Wiadomość
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 3:25 pm   

Arek stosuje te maści od zawsze na dłonie i u mnie one się świetnie sprawdzają i nie tylko
Skoro u ciebie nic nie działa łącznie ze sterydami masz lekarzy może oni przepiszą ci panaceum :grin: albo czytaj forum skarbnice wiedzy napewno coś znajdziesz co w końcu i u ciebie zadziała.
Pozdrawiam
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 8:34 pm   

Arek mysle ze wszystko robisz za szybko i mało systematycznie,brak ci tez cierpliwosci.Wszedłes na forum 28 grudnia,otrzymales tyle roznych info naprawde nie sposob sprawdzic działanie masci po paru dniach,nawet sterydy potrzebuja czasu,nie mowiac juz o masciach bardziej naturalnych.Stosowałam wszystkie te specyfiki łacznie z mascia konopna...i powiem ci na swoim przykładzie ....bardzo ładnie zaleczyła mi zmiany na rekach....ale niestety troszke to wysiłku wymagało i...czasu.Proponuje spokojnie spróbowac pozaleczac według jakiegos planu ba tak na chybił -trafił to...tylko w totolotku. :hmm:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
arek1983 

Wiek: 43
Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 14
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 10:04 pm   

Szater moje pytanie na forum pojawiło się z tego względu, że na prawdę ciężko te zmiany mi leczyć. Stosowałem pełną kurację sterydami elocomem, novate itp, po kilka tygodni i szczerze nie przynosi mi to rezultatów jeżeli chodzi o dłonie, natomiast na ciele pomagało kiedyś a teraz już nic. Wysmarowałem całą maść konopną również i znowu to samo, brak rezultatu. Nie wiem co jest nie tak, ale uodparnia się moja skóra na te specyfiki. Stosuje te leki już od kilku lat na zmianę. Co ciekawe - elocom w płynie pomaga mi na skórę głowy świetnie - po 3 dniach zmiany znikają.
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 10:05 am   

Arek zmiany na dłoniach to naprawde bardzo cieżko zaleczyc.jezeli tam latami szedł steryd za sterydem to juz teraz masakra sie zrobiła i niestety musisz przejsc przez to piekło zanim nastapi poprawa.Zaden ze zwykłych srodków nie zadziała natychmiast.Ja tez pomimo wielu lat praktyki wsciekałam sie na te masc konopna bo kasy tyle a efekty zadne i okazała sie ze jednak pomalutku ale cos ruszyło,długo to trwało ale ruszyło i to w momencie gdy smarowałam zmiany nie po to aby pomogło a po to ze tyle kasy wydałam i szkoda mi było wyrzucic te masc.
Powiem takmusisz uzbroic sie w cierpliwosc i zaczac leczenie od...odtrucia skory,prawdopodobnie wystapił wysyp posterydowy który jest trudny do opanowania.Spróbuj załozyc sobie jakis plan dzialania i systematycznie go stosuj:
-jezeli masz łuske złuszczaj:albo Pilarix,moze byc siarkowa-salicylowa,cos z mocznikiem lub peeling z soli zmieszanej z olejem
-kapiele ziołowe(składy sa na forum ja stosuje-pokrzywa,szałwia lub rumianek,płatki owsiane,brzoza,skrzyp,mozna dodac siemie lniane-zagotowac odcedzic i trzymac w ciepłej wodzie)
-natłuszczanie i nawilzanie-masz podane wczesniej preparaty
-moze to cie zainteresuje i jakos ulzy w leczeniu -
http://blog.luszczyce.pl/...u-na-luszczyce/

jest to preparat na bazie dziegciu..ale troszke inny skład ma niz zwykłe dziegcie...moze akurat cos dla siebie znajdziesz....w razie czego pytaj bedziemy myslec dalej...pozdrawiam :tuli:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 12:15 pm   

ja bym dodala jeszcze moczenie w soli z morza martwego
(do kupienia na allegro albo ja mam na rynku...)
ale np. http://www.shea.pl/?202,s...edrniajaca-1-kg
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
arek1983 

Wiek: 43
Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 14
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 4:54 pm   

w tym problem, że mam tylko prysznic:)
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 5:00 pm   

arek rece to mozesz w misce jakiejkolwiek :)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
arek1983 

Wiek: 43
Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 14
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 8:18 pm   

to uczynie to, a tak pod prysznic do reszty ciała, jest coś ciekawego?
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 9:52 pm   

Ja stosuje na cialo BUSKA MASKE SIARKOWA...fajnie nawilza,zbiera łuske,mozesz tez zastosowac peeling solny(sa gotowe ale tez mozna zrobic sól gruboziarnista lub z MM zmieszac z oliwa,oliwka lub olejem)



PS
Tak troszke poza tematem...złapałes kontakt z ludzmi z Krakowa?dodzwoniles sie?
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Sob Sty 14, 2012 6:43 am   

na cale cialo to wlasnie buska maske siarczkowa polecam :) posmarowac a potem zmyc ;)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
arek1983 

Wiek: 43
Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 14
Wysłany: Sob Sty 14, 2012 12:57 pm   

dzięki za rady, a z jakimi ludźmi z krakowa?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa