Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Metody naturalne- domowe
Autor Wiadomość
kejt

Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 4
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 11:55 am   

też jestem tu nowa.. przeglądałam to forum az wkońcu postanowiłam się zalogować.. może to głupie, ale wzruszyłam się jak pierwszy raz pisałam.. bo sobie uswiadomiłam ilu jest takich ludzi jak ja.. a ile wy macie pozytywnej energii i optymizmu w sobie!! :lol: podziwiam i zarażam się nim :lol: dziękuję, za to, że nie wstydzę się tu o TYM pisać :wink:
_________________
mam łuszczycę..
 
 
anoil87 
ruda


Wiek: 36
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 207
Skąd: Zabierzów/Kraków
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 12:13 pm   

myśle że wszyscy powinnismy sie trzymac razem... bo jak ktos nie jest bezposrednio dotknięty tym co my to czasem może mieć problem ze zrozumieniem naszych uczyc, przezyc, wątpliwości.... :roll:
Poza tym czym byłby świat jakby ludzie sobie nie pomagali i siebie nie wspierali :grin:
Kejt witaj wśród swoich :grin:
 
 
EWaa


Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 815
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 1:08 pm   

WITAJ KEJT:):):)
 
 
Ida

Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 11
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 5:59 pm   

Widzę,że ten temat na forum robi się dosyć rozległy i niekoniecznie związany z tytułem. Chcoiaż miła rozmowa,to też naturalny sposób,czyż nie??:) Ale zgarniam was na właściwy tor dyskusji. Oto moje podsumowanie środków tutaj opisanych:D oczywiście na każdego działa inaczej,ale czasem warto przetestować coś na kimś,prawda??:)
Więc tak:
-papka z drożdży jest super,wszystko ładnie schodzi,tylko potem skóra jest sucha. minusy-długo sie ja trzyma na głowie i raczej nie można wtedy nigdzie wyjść ;)
-krem zielony ziaja - super złuszcza, a w połączeniu z papka to juz w ogóle wypas:D minusy - zostaje tłusta warstwa,więc albo na miejsca niewidoczne,albo na noc,albo coś
-krem z avonu - REWELACJA!!!!! skóra jest po nim gładziutka i ani śladu łusek. dobry,gdy swędzi,bo gdy się wchłania,to ochładza to miejsce. minusy - pojawia się zaczerwienienie
-krem różowy garniera - samej ł nie zwalczy,ale niweluje większość w wyżej wspomnianych minusów (tzn likwiduje zaczerwienienie oraz suchość:D)

Wnisoek-przy połączeniu tego wszystkiego wreszcie mam porblem Z GŁOWY ;) :P
 
 
smieszka001

Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 32
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 9:16 pm   

Hej. :wink: tez jestem tu nowa. :wink: nikt tu na forum nie jest sam,:) ja jak tu jestem to jakoś od razu mi lepiej, chyba dlatego ze mamy wszyscy ten sam problem :neutral: Ja juz chyba przestane wszystkim smarowac, bo nie mam sil do tej glowy. jeszcze tylko papka zostala mi do wyprobowania :???:
 
 
Poli

Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 25
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 11:26 am   

czy moglby mi ktos w skorcie napisac jak sie robi piling na glowe? bo ta papke stosuje ale efektow zadnych a skorupa robi mi sie coraz wieksza i nie wiem juz czym mam ja niszczyc, a nie chce znowu leciec do lekarza po sterydy ;(
 
 
EWaa


Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 815
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 1:53 pm   

nałóż te papkę ( drożdze, cytryna, oliwa) potrzymaj tak ze 2 godz, z workiem na glowie i recznikiem , worek po to aby to nie wyschlo....a pózniej zmyj , w trakcie mycia wez troche soli na dlonie i wmasuj we wlosy i skore glowy , i tak ze 2 razy odrazu. UWAżAJ NA OCZY , SLONA WODA NIE JEST MIłA DLA OKA!!!!!!
 
 
Poli

Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 25
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 3:40 pm   

wielkie dzieki :wink:
 
 
ines 


Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 87
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 10:50 am   

u mnie to raczej problem z zaczerwienieniem czyli raczej łatwo usunąć łuske tylko potem zostaja czerwone plamy i to nie ładnie niestety wygląda a ze sporo tego jest to wogóle tragedia :( podejrzewam ze z tym to juz nie ma jak walczyc a sterydy odpadają
 
 
Ida

Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 11
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 8:53 pm   

Mam to samo,co ty,ines!!!! :( i najgorsze jest to,że zupełnie nie wiem, jak sie pozbyć czerwonego. Na razie za radą Ewy natłuszczam i łykam B-karoten. Ale jest strasznie niecierpliwa,bo to wygląda paskudnie....
 
 
kania

Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 1
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 1:56 am   witam

chcialbym sie dowiedziec czy do tej maseczki z drozdzy dodajemy zwykle drozdze takie sklepowe
 
 
EWaa


Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 815
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 10:04 am   

Kania ... tak najzwyklejsze drożdze spożywcze.
 
 
ines 


Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 87
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 12:52 pm   

Natłuszczam to od zawsze i tak to nic nie daje nie mam zielonego pojecia jak zrobic zeby znkły :(
 
 
Maro 

Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: Mikołów
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 4:31 pm   

witam wszystkich. pierwszy raz tutaj jestem. W zasadzie nie mam jeszcze dużego problemu z łuszczycą ( mam mały placek na kolanie i jeszcze mniejszy na łokciu ) ale z uwagi ze moi rodzice chorują wiem ze mam 70% zeby także byc chorym i już teraz mam zamiar zapobiegac rozwojowi choroby.
Ciesze sie ze tu wpadlem i juz prubóje papki z drozdzy. Moi ojciec z tego co widze uzywa masci DERMOVATE ale jemu chyba juz nie pomaga. Mam nadzieje ze ktorys z waszych sposobow pomoze.

Dzieki i pozdrawiam
 
 
nutka 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 359
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 8:36 pm   

Maro napisał/a:
witam wszystkich. pierwszy raz tutaj jestem. W zasadzie nie mam jeszcze dużego problemu z łuszczycą ( mam mały placek na kolanie i jeszcze mniejszy na łokciu ) ale z uwagi ze moi rodzice chorują wiem ze mam 70% zeby także byc chorym i już teraz mam zamiar zapobiegac rozwojowi choroby.
Ciesze sie ze tu wpadlem i juz prubóje papki z drozdzy. Moi ojciec z tego co widze uzywa masci DERMOVATE ale jemu chyba juz nie pomaga. Mam nadzieje ze ktorys z waszych sposobow pomoze.

Dzieki i pozdrawiam


My też mamy nadzieję, że któryś ze sposobów tobie pomoże :) i witam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa