Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe szczepionki
Autor Wiadomość
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Wto Lut 28, 2012 10:14 pm   

no to teraz tylko dbac aby wyniki morfologii byly ok i zycze aby zmiany nie wylazily wrednie :)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 7:38 pm   

no faktycznie....te wspołne szatnie i ten wzrok...znam to doskonale :???:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
blanczi 

Wiek: 38
Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 7
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 11:51 am   

Witam nie było mnie długo biorę 4 tabletki na tydzień na moją masę ciała 107 kg mam łuszczyce i stawową i skórną za MTX płace chyba niespełna 20 pln albo coś koło tego za jakieś 3 tygodnie kończę zaczynam następną to zwrócę uwagę na cenę i dam znać ;) lek mam od reumatologa jakieś 3 lata temu potem miałem przerwę teraz zapisuje mi go lekarz pierwszego kontaktu internista :)

ps.
jest u mnie wczasowicz który posiada jakąś wiedzę na temat niedopuszczalnych "leków" na łuszczycę które ponoć są niedopuszczalne na świecie przez koncerny farmaceutyczne i podobno lek na łuszczyce istnieje tylko jak zaczną ludzi uzdrawiać to ile kasy przejdzie koło nosa i im i lekarzom i jest trzymany w tajemnicy ale jest człowiek który z tym walczy obecnie mieszka w Irlandi. zdobędę od wczasowicza wiedzę zaczepna i zbadam temat bo historie jaką mi opowiedział zaskoczyła mnie niesamowicie ponoć nawet był zamykany w wiezieniu to jakiś profesor doktor który pracował ze ścisłą własną grupa laborantów.
Żeby było ciekawiej pamiętam jak do mojego kolegi do willi przyjeżdżał też jakiś profesor medycyny i mówił o tym że tak samo istnieje lek na raka :/ i ta sama sytuacja blokada świata farmaceutów którzy to blokują nie wiem czemu ale ja w to wieże i wieże że choroby tworzy człowiek i zna na nie leki tylko chodzi tu jak na całym świecie o kasę :/
jak bedę wiedział więcej w temacie dam znać muszę tylko wyciągnąć pkt zaczepienia gdzie i czego zacząć szukać. pozdrawiam

powiedział mądre słowa ze lek ma leczyć a nie uzdrawiać i coś w tym jest dlatego produkują leki a nie coś co uzdrawia
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 12:30 pm   

ha ha wcale bym się nie zdziwiła gdyby taki odkryto :lol: :lol:
_________________
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
 
 
waldek 
WALDEK

Wiek: 56
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 293
Skąd: sieradz
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 3:30 pm   

Podobno istnieje ,podobno ktos widzial ,podobno uzdrawia a na pewno totalna bzdura jakich wiele .Gdyby taki lek istnial znaczylo by ze jakis koncern wydal na to pieniadze i teraz bedzie czerpal zyski .
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 3:46 pm   

Walduś a jak to nie koncern :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
 
 
waldek 
WALDEK

Wiek: 56
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 293
Skąd: sieradz
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 3:57 pm   

Tak Basiu pewnie facet w piwnicy to wynalazl .Ciekawe wiec na kim testowal jak nie koncern ????Mamy dwudziesty pierwszy wiek a bajeczki jakies z innej epoki .
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 4:04 pm   

Cytat:
to jakiś profesor doktor który pracował ze ścisłą własną grupa laborantów.

to pewnie i laboratorium miał niekonieczne w piwnicy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
 
 
waldek 
WALDEK

Wiek: 56
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 293
Skąd: sieradz
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 4:13 pm   

Podobno ,pewnie itd jakos w takie bzdury nie wierze .A na kim testowal swe wynalazki ??Nastepny uzdrowiciel pewnie od mistrza z Bioslone .
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 4:17 pm   

Ej ej nie pomyliłeś się cusik tu mowa o Irlandii i o profesorze nie mistrzu :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
 
 
waldek 
WALDEK

Wiek: 56
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 293
Skąd: sieradz
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 4:23 pm   

Wiem o kim mowa i sie nie pomylilem chodzi o to ze nastepny uzdrowiciel sie znalazl .
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 4:31 pm   

A jak tak :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
_________________
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 5:45 pm   

Podobnie jak Waldek w cuda nie wierze...gdyby cokolwiek było toby wyciekło...nie ma bata,kazdy ma jakiegos brata,siostre,znajomego ....lub kogos z grubym portwelem dlas ktorego zgodziłby sie przekazac nazwe leku i tak po sznureczku do kłebka....nie ma ludzi nieprzekupnych jest tylko istotna cena....kazdy ma swoja...
Co do chorych na raka to czy gdyby była taka mozliwosc to nie ratowano by przynajmniej ludzi z pierwszych stron gazet?aktorów,aktorki...królów i inszych moznych i bogatych z tego swiata? :>

PS
A ja mam jeszcze pytanko w jakim osrodku wczasowym pracujesz i na jakim stanowisku....,ja od miesiaca wróciłam na stare smieci do osrodka wypoczynkowego Kołatka w głebokim lesie nad jeziorem,jestem tu kierownikiem...pozdrawiam :mrgreen:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
blanczi 

Wiek: 38
Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 7
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 6:16 pm   

może przenieśmy temat gdzie indziej :) jak dla mnie wiara jest ostatnia która odejdzie. Ja uważam że właśnie koncern zarabia na leczeniu a nie uzdrawianiu pomyśl leczyć się musisz całe życie i ile wydajesz jak by cie uzdrowili kto by kupował leki ? ile marek by upadło ? właśnie dlatego im zależy żeby nie uzdrawiać. ja wieże że choroby są ręką człowieka i wcale im na nas nie zależy tylko na naszych pieniądzach :) a parę gwiazdeczek jak umrze to ziarnko na pustyni dla nich zwykły biznes jak szary człowiek tylko można od nich więcej wyciągnąć.W biznesie i przemyśle nie ma miejsca na sentymenty i dobroduszność tam taki nie ma prawa bytu.a co do tego gościa powołał się na artykuł z "Nexusa" prześle mi go jak wróci do domu.Dla mnie to po prostu ciekawostka i mam nadzieje że warto będzie chociażby zapoznać się z taką historia :) a może faktycznie coś będzie na rzeczy może coś co pomaga lepiej niż ta chemioza itp.

ps.
więcej optymizmu ja wierze że kiedyś damy radę i coś się pojawi :)
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 6:30 pm   

Cytat:
jak dla mnie wiara jest ostatnia która odejdzie.

jak dla mnie
Cytat:
Nadzieja umiera ostatnia

dlatego ciekawam twoich wieści co też ten profesor wynalazł :hmm: :hmm: :hmm:
_________________
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa