Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
przedslubne nerwowosci
Autor Wiadomość
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Wrz 06, 2012 4:45 pm   przedslubne nerwowosci

Kochani wiec pomalutku już zbliza sie ten dzien-dzien slubu i wesela mojego pierworodnego :cry:
organizowałm wiele slubów ale ten jest taki inny od wszystkich :???:
schudłam 10kg,cosik jakby bardziej placzliwa sie zrobiłam i wzruszliwa :hmm:
nie wiem kiedy minęły te lata,dopiero prowadziłam synów do szkoły a już obaj dorosli,w garniturach wygladaja bardzo powaznie....takie dwie moje kserówki....
Ogólnie wszystko dopiete,jestem perfekcjonistka wiec każdy szczegół musiałam sama sprawdzic....jeszcze tylko .....spowiedz i.....soboto jestem gotowa :wink:

Tak w tajemnicy wam powiem ze moi przyjaciele Ania i Jacek zaproponowali ze dadzą pokaz ,kto sledzi troszke TV zapewne ich rozpozna:

http://www.megadance.pl/jacekiania.php

tanczyli w "mam talent" i w "GOT TO DANCE "
oczywiscie moje kochane motorki FALUBAZU zawyja :brawo:
troszke mnie wiec mało na forumiku i nie mam czasu na odpisywanie na PW...poprawie sie po weselu :* Trzymajcie kciuki 8.09.2012 o godz.15!
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Czw Wrz 06, 2012 5:28 pm   

kciuki w pogotowiu :) usciskaj mlodego i swoja przyszla synowa od forumkow :)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
Szpilka 
Szpilka

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 83
Skąd: lubelskie
Wysłany: Czw Wrz 06, 2012 9:01 pm   

Ja tez kciuki przygotuję :) Dasz radę Krysiu aby na błogosławieństwie nie zapłacz a potem to już poleci :) Anię i Jacka oglądałam i na pewno dadzą wielkie show a impreza będzie wyśmienita.
Przyłączam się do Tygrysi czyli pozdrowienia i uściski dla nowej Pary Młodej :)
_________________
Najsmutniejsze zwierzątko na świecie to facet! Bo ma piersi bez mleka, ptaszka bez skrzydełek, jajka bez skorupek i worek bez pieniędzy. Dlatego 80% kobiet nie wychodzi już za mąż, bo zrozumiało, że dla 60 gram kiełbasy nie warto brać całego wieprza do domu :D
 
 
Viximenne 
Mama z Ł.


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lut 2011
Posty: 539
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 1:14 pm   

Dasz radę. Pocieszaj się faktem, że niedługo będziesz wnuki bawiła hehe :)
_________________
NIELEGALNY pasztet! :D

Problemy miały rany od broni palnej, siecznej i nie żyły. Trochę problemów zakopano w stodole.

Nie obrzucaj nikogo błotem, bo możesz nie trafić a sam się upaprzesz.
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 4:40 pm   

ano moi drodzy....jestem juz TESCIOWA!!!
było cudnie,wszystko sie udało,popłakałam sobie ale .......troszke w kosciele i potem już jak synciu nam z mężem dziekował(synowa nie ma rodziców wiec nie było oficjalnych podziekowań) syn sam od siebie postanowił powiedziec pare słów.....matko to było naprawde wzruszajace,mój syn jest małomówny,samotnik,komputerowiec....a mówił tak ze i on i my i sala płakała.Mówil i dziekowal za proste sprawy,dlanas z męzem to oczywiste było ze bylismy z dziecmi w najwazniejszych momentach,staralismy sie poswiecac im czas.Mąż miał moze mnie takich mozliwosci ze wzgledu na służbe ale to co robilismy było takie proste i zwykłe dla nas....okazuje sie ze dzieci pamietają najmniejsze szczegóły. :hmm:
Mamuski i tatusiowie poswiecajcie swoim dzieciom czas,to nie zabawki,komutery i ubrania hartuja te młoda stal,charakter człowieka mozna uksztaltowac tylko podczas bycia z dzieckiem,nauki....tak jak uczycie chodzic,mówic,czytac....tak uczcie ich miłosci i szacunku,niech widzą was jak sie przytulacie,wzajemnie szanujecie siebie i swoich rodziców i staniecie sie wzorem dla waszych pociech.....powiem wam ze nie ma nic piekniejszego jak usłyszec od własnego dziecka ze chciałby stworzyc tak rodzinę w jakiej dorastał.....dobra koniec bo.... :cry:
jestem szczesliwa,wesele sie udało,goscie dopisali,nóg nie czuje,stawy....wyszły z zawiasów ale....fason trzymałam do konca....dzieki waszym kciukom...dziekuje :*

Dla was wszystkich :drink: :drink: :drink: :kwiat1:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Szpilka 
Szpilka

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 83
Skąd: lubelskie
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 2:00 pm   

Super, że się wszystko udało :) Tyle kciuków trzymanych więc nie mogło być inaczej :) I przybyło Ci Krysiu jeszcze jedno dziecko o które tez trzeba będzie troszkę zadbać skoro swoich niestety nie ma i rodzinka się powiększa a im większa tym weselsza :)
_________________
Najsmutniejsze zwierzątko na świecie to facet! Bo ma piersi bez mleka, ptaszka bez skrzydełek, jajka bez skorupek i worek bez pieniędzy. Dlatego 80% kobiet nie wychodzi już za mąż, bo zrozumiało, że dla 60 gram kiełbasy nie warto brać całego wieprza do domu :D
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 5:24 pm   

wazne ze wszystko poszlo jak trzeba :) teraz wypoczniesz na wyjezdzie :)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
jjusti18

Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 11
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 5:48 pm   

A ja jestem przed tym ważnym dniem i bardzo się stresuję. Nie mogę zebrać normalnie myśli i mam problem, ponieważ nie dogadałam się z fotografem i muszę szukać teraz innego.
Ostatnio zmieniony przez Pawel Sob Lut 01, 2020 2:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kamcio23 

Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 2
Wysłany: Czw Wrz 14, 2017 12:10 pm   

fajne fotografie mają :)
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Wrz 15, 2017 8:48 am   

Takie same foty jak twoje meble :> beznadzieja :razz:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
kaszmir

Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 3
Wysłany: Sro Paź 25, 2017 12:34 pm   

To musiało być piękne wydarzenie :) Gratulacje!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa