Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Szpitale, lekarze we Wrocławiu które polecacie.
Autor Wiadomość
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 8:09 am   

...własnie tak czasem bywa a własciwie nie czasem a czesto...dlatego chwalmy tych co pomogli ale tez szanujmy tych co sie starali a im nie wyszło...oni pomogli innym....a czasem jedno słowo moze kogos bardzo ukrzywdzic :brawo:
 
 
moniczka


Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: Pon Lis 14, 2011 3:34 pm   

Rozumiem Was, ale od siebie mogę powiedzieć w zasadzie tylko jedno. Niezależnie od tego, czy zjawię się w miejscu takim jak forum medyczne: apteki, szpitale, przychodnie czy gabinety prywatne, to w tym momencie prawie od razu jestem w stanie powiedzieć który lekarz tudzież farmaceuta ma jako takie pojęcie o chorobie, a który po prostu cytuje regułki z podręczników i przepisuje albo poleca leki strasznie ogólne czyli takie jakie już mi wielokrotnie przepisywano i doradzano ich stosowanie…
_________________
Per aspera ad astra!
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Lis 14, 2011 3:47 pm   

Moniczko my jestesmy swoimi własnymi specjalistami,po wielu latach choroby znamy na wyrywki swoje obiawy,co na nas działa a co niekoniecznie.Łuszczyca to nie jest prosta choroba i naprawde trzeba troszeczke poobserwowac,poeksperymentowac aby móc powiedziec co pomoze lub ewentualnie czego unikac ale to tez do konca tak nie jest.Łuszczycy sa rozne rodzaje i potrafi ona płynnie przejsc z jednej odmiany w druga bez.....nawet swiadomosci osobistego posiadacza....dlatego bądzmy tolerancyjni dla innych.Moze dopiero sie ucza,sa młodzi....a moze nigdy nie mieli kontaktu z ł.My sami powinnismy znac swoja chorobe na wyrywki a czasem jak słysze wypowiedzi niektórych typu:"mój wujek miał też łuszczyce ale zony nie zaraził".... to rece opadaja....wymagajmy od innych ale tez i od siebie :mrgreen:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
north89 


Wiek: 34
Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 6
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 8:31 am   Lekarz we Wrocławiu (łuszczyca miejsc intymnych)

Witam!
Jakiś czas temu pisałam w temacie polecanych lekarzy we Wrocławiu. Niestety teraz chciałam wznowić wątek odnośnie dobrego lekarza, który poratowałby mnie w leczeniu łuszczycy miejsc intymnych. To cholerstwo nie daje mi tam spokoju, a sama nie potrafię już sobie pomóc.. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje. Chciałabym jak najszybciej zadziałać w tej sprawie.. Sami wiecie jaki to krępujący problem, który na domiar wszystkiego sprawia bardzo bolesno-piekący ból.. :cry:

Tematy scaliłem, czy naprawde potrzebne są 2 osobne tematy dotyczące tego samego miasta?:) // Paweł
Ostatnio zmieniony przez Pawel Czw Mar 29, 2012 10:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 10:11 am   

proponuje zajrzec tu:

http://forum.luszczyce.pl...atolog-t77.html
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Ewelka32 


Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 131
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 8:46 am   

Leżałam na CHałubinskiego w klinice we Wrocławiu.2 tygodnie leżałam.Cygnolina,witaminaA,lampy i Lorinden to była maetoda leczenia mnie.Piękna wyszłam czysta ale co z tego po miesiącu zmiany wróciły.Moja córcia już 4 razy tam byłi i wiecie co zawsze wracała do domu nie wyleczona :cry: lekka zaleczona LEKKO dodaję.Nie dam jej juz do szpitala tam przez co najmniej rok.Zresztą ostatni jej pobyt nie wspominam dobrze.Na oddziale dziecięcym jest pewna bardzo niemiła i nie przyjazna pielęgniarka......
DZIĘKUJĘ ZA TO Z CAŁEGO SERCA PANI ANI :brawo: za opiekę i cudowne serce :brawo: i życzyła bym sobie więcej takich pielęgniarek :brawo:
 
 
Ewelka32 


Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 131
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 11:02 pm   

http://luszczyca.info/viewtopic.php?p=43939#43939
Zaglądnijcie proszę tu i pomóżcie:)
 
 
Ewelka32 


Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 131
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Sro Lis 05, 2014 8:51 pm   

Coś mi tu ucichło.....Nie byłyśmy w klinice długoooooo i nie zamierzamy się tam wybierać coź metoda leczenia do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak tak mowię to głośno DO DUPY!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lenka była 2 tyg i po tych 2 tyg zabrałam ja do domu bez żadnej poprawy!!!!!!!!!!!!1 kompletnie nic!!!!!!!!!!!!!!!!! Paranoja jakaś wręcz,szkoda pobytu tam Poważnie Przykre ale prawdziwe!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na dziecięcym pielegniarki pożal się Bożę skandal jedynie Pani Ania szacun reszta kur......tragedia jakaś po prostu..Szkoda że w wojskowym nie ma oddzialu dziecięcego AAAAA miałam ostatnio okazje leczyć Lenkę u dr z wojskowego MASAKRA jaki gbur tragedia czy on nie wie co to uśmiech lub pozytyw????????? Doktorze wiedza to nie wszystko podejście do pacjenta to naprawdę wiele,,,,,juz tam sie nie leczymy
 
 
Ewelka32 


Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 131
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Sro Lis 05, 2014 8:52 pm   

Coś mi tu ucichło.....Nie byłyśmy w klinice długoooooo i nie zamierzamy się tam wybierać coź metoda leczenia do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak tak mowię to głośno DO DUPY!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lenka była 2 tyg i po tych 2 tyg zabrałam ja do domu bez żadnej poprawy!!!!!!!!!!!!1 kompletnie nic!!!!!!!!!!!!!!!!! Paranoja jakaś wręcz,szkoda pobytu tam Poważnie Przykre ale prawdziwe!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na dziecięcym pielegniarki pożal się Bożę skandal jedynie Pani Ania szacun reszta kur......tragedia jakaś po prostu..Szkoda że w wojskowym nie ma oddzialu dziecięcego AAAAA miałam ostatnio okazje leczyć Lenkę u dr z wojskowego MASAKRA jaki gbur tragedia czy on nie wie co to uśmiech lub pozytyw????????? Doktorze wiedza to nie wszystko podejście do pacjenta to naprawdę wiele,,,,,juz tam sie nie leczymy
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Lis 06, 2014 8:20 am   

Bardzo dobrze wspominam własnie leczenie i lekarzy ze szpitala 105 w Żarach i Kliniki Wojskowej we Wrocławiu.Byłam bardzo zadowolona nie tylko z metod leczenia ale też z opieki medycznej i lekarzy i pielegniarek.No cóż czasy sie zmieniły,w szpitalach już nie pracują zawodowi wojskowi o wykształceniu medycznym,podobnie z personelem pomocniczym.Panuje tam w tej chwili swoboda w zachowaniu i "radosne" pomysły w leczeniu.W związku z ta sytuacja od czasów "zmian" niestety nie korzystam z leczenia szpitalnego na dermatologii.

Co do lekarza no cóż dla mnie o wiele wiekszą wartość ma jego kompetencja niż osłodzona bezradnosć,oczekuje od niego pomocy a nie usmiechu.Jak po wizycie sie usmiechnie to miły akcent ale raczej niekoniecznie stały element diagnostyki. :neutral:
Jak mi kiedys powiedział jeden chirurg podczas czyszczenia ran :o d pieszczot jest mąż a ja mam za zadanie dokłądnie oczyscic rany. :wink:

Tak sobie myslę ,że w dzisiejszych czasach gdy nie ma rejonizacji,dobrze jest dokładnie przeszukac baze szpitali z oddziałami dermatologicznymi dla dzieci.Całkiem nie zapierałabym sie dalszego leczenia w szpitalu,zycie rózne niespodzianki niesie,szczególnie przy łuszczycy.
Pozdrawiam i zdrówka życzę. :smile:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Ewelka32 


Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 131
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Nie Lis 09, 2014 1:21 pm   

Tak wiem...Lekarz nie dość,że nie pomógł podkreślam....nie pomógł to gbur jak nic!!!!! I leki z górnej półki leciały ceny kosmiczne a rezultatów zero!!!!! Zastanawiam się na kliniką w Łodzi i nad dr.Kaszubą???? Tak dobrze napisałam??? Podobno daje radę.Ale też polecono mi Dr.Zatorskiego z Wrocławia hm...I bądź tu mądrym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa