Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Warto się zarejestrować - po zalogowaniu dostępne są dodatkowe opcje na forum i nie wyświetlają się reklamy

Poprzedni temat «» Następny temat
Na pewno łuszczyca?
Autor Wiadomość
styska95 

Wysłany: Sob Lip 09, 2016 6:02 pm   Na pewno łuszczyca?

Cześć. Jestem Justyna.
Mój problem zaczął się 10 lat temu. Na mojej głowie pojawiła się jedna wielka biała skorupa na całej powierzchni pod włosami. Szybko zgłosiłam się do dermatologa. Nie pamiętam już co mi przepisała ale większość tej "skorupy" zeszła. Zostały pojedyncze plamki. Od tamtej pory diagnozy były różne - AZS,ŁZS itp skończywszy na łuszczycy. Stosowałam przez długi czas na zmianę Dermovate i Belosalic. Po kilku latach były zmiany na krótki czas: Diprosalic, Locoid Crelo, Daivobet.. Przed myciem stosuję Cerkogel lub Squamax. Szampony też były różne - Mediket Ictamo, Oliprox, Mediderm.. Kilka lat temu Oliprox mi pomógł i miałam czystą głowę cały miesiąc! W tej chwili znów go kupiłam i pokładam w nim moje nadzieje. Jednak mam coraz większe wątpliwości czy to na pewno łuszczyca. Tylko ja od 6 lat nie mogę sobie poradzić ze zmianami? Dodaję zdjęcia tego co dziś na mojej głowie. Proszę o pomoc czym się ratować poza zmianą lekarza?

WP_20160709_18_42_08_Pro.jpg
Plik ściągnięto 66 raz(y) 1,88 MB

WP_20160709_18_41_23_Pro.jpg
Plik ściągnięto 75 raz(y) 1,76 MB

Agusek 
Mama Biedroneczki

Wysłany: Nie Lip 10, 2016 8:33 am   

nie poradzę jeśli chodzi o diagnozę, ale na pewno polecę Emolium do suchej skóry głowy. 2x dziennie, bez mycia.

pozdrawiam

szater 

Wysłany: Sro Lip 13, 2016 8:29 am   

Jeżeli to łuszczyca,a na to wszystko wskazuje zmiana lekarza nic nie da :razz: Nie znam nikogo kto wyleczył by sie z łuszczycy,mozna i owszem uzyskac remisje po cięzkiej walce ale...pozbyc sie nie dasz rady.Proponuję zagłebic sie w lekturę for łuszczycowych.jest dużo bardzo dużo wszelakich porad jak walczyc z tym problemem.Z tego co sie orientuję najlepszym i najskuteczniejszym w tej chwili srodkiem jest żel Daivobet,mozna go stosowac bardzo długo....96tyg,co biorac pod uwage ze w swoim składzie posiada steryd jest dosc istotne.Wszystkie inne masci nie powinno sie stosowac dłużej niż 14 dni.
Daivobet jest drogim lekiem ale mozna go zamówic u naszesz stałej dostawczyni masci pani Kasi,kontakt sprawdzony od welu lat,masci nowe i dużo tansze niż w Polskich aptekach,acha i recepty nie trzeba.

kontakt mysia1lo@wp.pl lub gg 35962003

Odpowiedz do tematu