Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Ziółka i pomoc
Autor Wiadomość
Moniczak 

Dołączyła: 13 Sty 2017
Posty: 2
Wysłany: Pią Mar 17, 2017 10:40 am   

Sama się zastanawiam, czy łączenie leków i ziół ma sens, tak naprawdę albo jedno albo drugie. To jest już duże ryzyko moim zdaniem, ja bym chyba nie zaryzykowała...
_________________
:( :| :)
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Mar 21, 2017 8:11 am   

Wszystko dobrze gdy w gre wchodzi jedynie łuszczyca,nalezy jednak pamietac ze z biegiem lt dochodzą tzw.choroby współistniejące,niestety ale jest ich coraz wiecej,wiec wspomagac sie czyms trzeba.Stosuje zioła na trawienie(wspomagając uklad trawienny i żółciowy) oraz zioła wyciszające i ułatwiające zasypianie.Trudno stosowac same leki na wszystko,zioła moga wspomagac leczenie ale trzeba robic wszystko z głowa .jeżeli chodzi o leki nalezy zawsze wprowadzanie zioł skonsultowac z lekarzem.Pojedyncze zioła nie powinny zaszkodzic,uwaga na mieszanki! :smile:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
winogrono 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Cze 2017
Posty: 10
Wysłany: Wto Cze 27, 2017 3:03 pm   

Do tej pory zdarzało mi się pić tylko melisę wieczorami, chociaż nigdy zbytnio nie pomagała uspokoić moich nerwów. Jakoś tak przyzwyczaiłam się do niej i piję ją zamiast herbat, za którymi nie przepadam.

Jasne, że nie można mieszać ziół, tak samo jak ziół z lekami, bo reakcja organizmu będzie nieprzewidywalna. Co najwyżej wypadałoby po zażyciu któregoś wariantu jako pierwszego odczekać jakiś czas przed zażyciem drugiego. Czasem te środki mogą dodatkowo zaszkodzić, i nie piszę tego już w kontekście samej łuszczycy, co też układu pokarmowego.
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Cze 27, 2017 4:35 pm   

melisa pita długoterminowo przestaje pełnic swoją funkcje,po stosowaniu 3miesiecznym nalezy przerwę zrobić 3miesieczną...jest tyle wspaniałych herbatek ziołowych ze pijanie melisy jako napoju ,mija sie z celem. :hmm:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
dzyszla 


Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 239
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto Cze 27, 2017 5:57 pm   

Mnie to nawet relanium na nerwy nie pomaga. NA to tylko chyba może pomóc ktoś inny, kto chwyci mocno i nie puści do momentu, aż rytm serca nie zestroi się z rytmem tej osoby.
_________________
mgr inż. Dżyszla
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Cze 28, 2017 8:04 am   

Jeszcze lepiej :> jak w tym wieku bierzesz Relanium(stary jak swiat lek ze starej generacji) to potem bedziesz łykał garsc medykamentów) moze faktycznie szukaj drugiej połówki...i to na gwałt...w dosłownym tego słowa znaczeniu :lol:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
dzyszla 


Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 239
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro Cze 28, 2017 7:52 pm   

Znalazłem... Na wczasach... I wiesz co? 3 dni były fajne, nawet zaczęliśmy plany układać i nagle... Tak, znalazła sobie lepszego i nawet nie ma odwagi powiedzieć - przez półtorej tygodnia dwa SMSy... Podczas, gdy wczesniej pisaliśmy i rozmawialiśmy kilka godzin wcześniej, gdy całą noc spędziliśmy przytuleni do siebie. I wiesz co? Przez trzy dni wreszcie byłem szczęśliwy... Minęły dwa tygodnie jeszcze rozpędem i kolejne 3 spać nie mogę, bo nawet nie potrafi się odezwać. Nie polecam :(
PS. Oczywiście, nic się nie wydarzyło z mojej strony, co by mogło tak nastroić. A chciałem jej nawet dach nad głową dać u siebie, pracę pomóc znaleźć, na wycieczki zabierać... Ech... Jak zwykle w moim zyciu - więcej bólu i cierpienia niż radości... Ech, westchnienia godne życie me... Takie, kurna-chata, złe.
_________________
mgr inż. Dżyszla
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Cze 29, 2017 8:51 am   

zdarza sie,wszyscy to przerabialismy, wczesniej czy pózniej,mój starszy syn zdrowy,przystojny,wysoki z samochodem :razz: ,wykształcony i szarmancki,nawet już zareczony był gdy sie okazało ze narzeczona ma drugiego na boku na tak zwany ..."wszelki wypadek"...zerwanie przezył bardzo,miał 28lat,zamknał sie w sobie ale dotarłam i zmusiłam do wyjscia do ludzi,najperw rozmawiał przez neta,potem sie spotkali,od 5lat tworzą wspaniałą rodzinę...trzeba samemu szukac a nie czekac ąz ktos zapuka do drzwi :* powodzenia :tuli:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
dzyszla 


Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 239
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw Cze 29, 2017 5:03 pm   

Ja chyba nie umiem, bo co kogoś znajdę, to zawsze tak samo.
_________________
mgr inż. Dżyszla
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Cze 30, 2017 8:22 am   

umiesz ,umiesz ,kazdy potrafi tylko trzeba sie przełamac...wejdz na jakis czat,ja sie tam akurat na tym nie znam,ale wiem ze tam ludzie sie poznaja :hmm:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Kamila900 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2018
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lut 01, 2018 2:22 pm   

Ja polecam picie czystka. Jest naprawdę świetny jeśli chodzi o tę dolegliwość.
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Lut 02, 2018 9:08 am   

jaka dolegliwość? łuszczyce czy bezsenność :hmm:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
pawel88 

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro Lut 07, 2018 7:12 pm   

Zioła pomagają, ale pod jednym warunkiem, że pijemy je regularnie i przez długi czas. Pozdrawiam
 
 
kingalicious 

Wiek: 34
Dołączyła: 10 Lut 2018
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Lut 10, 2018 11:43 am   

Mi zioła pomogły. Bardzo lubię sobie na wieczór zaparzyć. Polecam herbatę z kory drzewa. Pozdrawiam.
 
 
dzyszla 


Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 239
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob Lut 10, 2018 3:02 pm   

Kora sosny się nada? ;) Czy może iść do szkółki i tam mają takie mieszanki kory w dużych workach? ;)
_________________
mgr inż. Dżyszla
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa