Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
VEGEVIT B12
Autor Wiadomość
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 6:26 pm   

...przyznam sie bez bicia ze w cięzkim momencie....gdy ból już był w apogeum...to i ten Vegevit kupiłam i łykam go ale....efekty ...niezauwazalne....moze opakowanie za mało :hmm: ...co prawda pan zachwalał że na stawy,kregosłup i ...wogóle cuda wianki...u mnie brak efektów...moze rzeczywiscie lepiej zastrzyki? :hmm: ...brałam takie zestawy:

wit B12
cocarboxsylaza
Wit B6
....jak bolało to nawet trudno opisac ale efekty były.... :mrgreen:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Sane 

Dołączyła: 25 Wrz 2017
Posty: 2
Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 12:22 pm   

Potwierdzam,że witamina B12 leczy łuszczyce,jednak jest to zależne od dawki witaminy B12 jak i od formy witaminy. Vegevit zawiera niewielką ilość witaminy B12 jako cyjanokobalamine,która przez niektórych jest nie przyswajalna.Należy zatem kupić witaminę B12 w formie Metylokobalaminy i brac minimum 1000mcg.Ja mam początki łuszczycy na łokciach i witamina B12 działa.Ogólnie rzecz biorąc wszyscy mamy niedobór b12,więc należy suplementować tę witaminkę.Na efekty trzeba troszkę poczekać,gdy bierze się małe dawki, ja na początek wzięłam duże dawki i efekt mnie bardzo zaskoczył,witamina B12 bardzo słabo się wchłania z układu pokarmowego w tabletkach i dlatego duże dawki należy wziąć.Na wielu forach ludzie piszą,że po leczeniu korzonków zastrzykami z B12,skutkiem ubocznym było zniknięcie łuszczycy.

Tutaj też można przeczytać ,że b12 pomogła na łuszczycę

http://luszczyca.org.pl/p...p?showtopic=672
 
 
Marta55 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Sty 14, 2018 1:30 pm   

Bardzo ciężka choroba. Współczuję tym którzy muszą się z nią zmagać. Moja mama też przez to przechodziła.
 
 
szymonkrakus 

Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Sty 28, 2018 8:29 pm   

Łuszczyca to wielkie nieszczęście :( wiele cierpienia zsyła ta choroba. Dużo zdrowia dla wszystkich nas.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa