Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ODKWASZANIE ORGANIZMU
Autor Wiadomość
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Lip 09, 2014 11:26 am   ODKWASZANIE ORGANIZMU

Chciałam podzielic sie z Wami doswiadczeniem i wiedza swieżo nabyta.Duze problemy z jelitem nadwrazliwym skłoniły mnie do poszukiwania alternatywnych metod leczenia,odzywiania i sposobu życia.
Stosowałam rózne ,rózniste metody,odkwaszałam organizm wodą z cytryna i octem jabłkowym,jadłam produkty zasadotwórcze rezygnujac z niedozwolonych kwasotwórczych.Ograniczałam mleko,zamieniajac je na jogury i kefiry.Stosowałam też na włąsną ręke homeopatie.Niestety ale efekty były conajmniej mierne i zniechecały do dalszego eksperymentowania.
Postanowiłam pójsć inna droga czyli jak zawsze zawierzyć swój los i zdrowie specjalistom.W gabinecie homeopata przeprowadził:

Test Obciążeń biorezonansem MORA
Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi
Irydo-diagnoze.

Okazało sie że ,picie soku z cytryny na czczo to raczej jest pudrowanie problemu.Przy tak zatrutym organizmie jak mają w tej chwili ludzie to zabieg jedynie kosmetyczny.

Faktem najważniejszym jest to iż NAJPIERW SPRAWDZIŁ czy organizm jest bardziej zakwaszony czy zasadowy,dopiero potem zlecał cokolwiek.

Na ODKWASZENIE:

CITROKEHL-3X DZIENNIE 20 KROPLI NA WODE
SANUVIS-3X DZIENNIE 20KROPLI NA WODE
+
PROSZEK ALKALA N-posiada on w zestawie papierki lakmusowe ,które pozwalaja sprawdzac stopien zakwaszenia organizmu i samodzielnej regulacji ilosci spożywanych odkwaszaczy.

Stosuję tez Chlorelle a na jelita DIARHEEL-3xtabletke-rozpuszcza sie w ustach

Mikroskopowa analiza żywej kropli krwi-pokazała iż nie zawsze wyniki morfologiczne są zbieżne ze stanem faktycznym organizmu.Tu nie da sie niczego oszukac,widac i grzyby i pasożyty i toksyny,które na naszych oczach wedrują sobie :shock:

Otrzymałam tez wyniki analizy systemowej:
prosciej mówiąc co i w jakim stopniu mnie uwrazliwia(alergeny-wszystkie od leków,po jedzenie,przez kurze i pyłki)

NAJCIEKAWSZE PODPOWIEDZI:
1.chleb upiec najlepiej samemu pół na pół mąka orkiszowa i ziemniaki(nie znam przepisu jak na chwile obecną,wiec bede wdzieczna za podpowiedz)

2.do smażenia zamiast olejów stosować masło kalarowane lub olej kokosowy lub kostki kokosowe

3pic swieżo wycisniete soki
SOK Z BURAKA JEST SILNIE ODKWASZAJĄCY! połaczyc go jednak trzeba z sokiem z marchwi lub jabłek,sam jest za mocny i powoduje mdłosci.

4.zastąpic sól zwykłą sola himalajska

5.pic dużo wody niegazowanej,zródlanej-30ml wody/1kg ciała

6.powinno sie dostarczac jedzenia o zrównoważonym ph 60% produktów zasadowych,40% produktów kwasotwórczych.Jedne i drugie są ważne!
u osob silnie zakwaszonych proporcja produktów zasadowych do kwasotworczych -80:20.


To takie wstepne spostrzeżenia,tak na goraco.Oczywiscie stres to jedna z głównych przyczyn rozmairtch dolegliwosci.

Mam tez pasożyty i grzyby w sobie na to zlecony mam:
Antykontamin-ale wprowadze za jakis czas aby pozwolic najpierw zadziałac tym srodkom i uspokoic jelita bez leków farmaceutycznych.

To co podałam dotyczy również wspomagania leczenia łuszczycy,zmieniłam też nawyki zywieniowe,na jak długo nie mam pojecia ale bedę sie starała.

napisałam nie oczekując roztrząsania czy to dobre czy złe,oceny co pomoże lub nie,podzieliłam sie swoją wiedza ,może ktoś skorzysta.
Gotowanie posiłków juest naprawde nie lada wyczynem :???:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
jjusti18

Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 11
Wysłany: Pon Maj 28, 2018 12:58 pm   

Jeżeli chcemy pozbyć się wszelkich toksyn z naszego organizmu to najlepiej pić dużo wody. Woda taka powinna być lekka i pozbawiona wszelkich ciężkich metali, zanieczyszczeń. Dlatego warto pomyśleć o zakupie dzbanka filtrującego, ja mam przykładowo podobny do takiego . Wiedzą, że go mam jest spokojna o swoje zdrowie, bo wiem że pije czystą wodę.
Ostatnio zmieniony przez Pawel Sob Lut 01, 2020 3:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dzyszla 


Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 239
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob Cze 02, 2018 6:31 pm   

Heh, aż coś mi opada... Na marketingowca to się nie nadasz...
_________________
mgr inż. Dżyszla
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Cze 04, 2018 12:59 pm   

:lol: :lol: :lol: :yoyo:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa