Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Warto się zarejestrować - po zalogowaniu dostępne są dodatkowe opcje na forum i nie wyświetlają się reklamy

Poprzedni temat «» Następny temat
Biedronki z Zach. Pom.
Autor Wiadomość
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 07, 2011 10:53 pm   

Podlaskie kłania się zachodniopomorskiemu :grin:

Tyle lat doświadczenia?... bardzo bardzo opisz :hmm:

Moniś 
Moniś

Wysłany: Wto Lut 08, 2011 1:18 pm   

Witaj Romano w końcu ktoś się odezwał.

romcyś 
Romano

Wysłany: Wto Lut 08, 2011 11:50 pm   

Witam serdecznie wszystkich - siedzę tutaj już dłuższy czas i nie mogę wrzucić zdjęć i tabelki. Proszę o pomoc jak to zrobić?
pozdrawiam Romano
Ostatnio zmieniony przez romcyś Wto Lut 08, 2011 11:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Moniś 
Moniś

Wysłany: Wto Lut 08, 2011 11:56 pm   

Chętnie bym Ci pomogła ale nie wiem jeszcze nie wrzucałam tu. Zapytaj może Jaś 17 czyli Heni może ona wie. Pozdrawiam.

romcyś 
Romano

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 12:01 am   

Dzięki Moniś, ale dzisiaj żonka "zaprosiła" mnie na zakupy do Niemiec i cały dzień na nogach to i już jestem zmęczony - spróbuję jutro (dzisiaj próbowałem kilka razy i nic)
pozdrawiam - dobranoc

gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 6:34 pm   

Puma zbawicielko :kwiat: już myślałam, ze dalibóg ja będę musiała pomagać, jakby co :twisted: Tysia gdzieś w cholerę polazła :mrgreen:

romcyś 
Romano

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 8:09 pm   

Witam serdecznie
Dziękuję puma za instrukcję, mam nadzieję że na zakończenie postu jak załączę zdjęcia i tabelkę, to wszystko będzie funkcjonować. Ale do rzeczy a właściwie do cholery. Jak już pisałem żyję z ch....ą już ponad 25 lat i gdyby nie brak samozaparcia, konsekwencji, systematyczności oraz alkohol, papierosy, grille (boczusie, karkóweczki, kurczaczki, majonezy itd. itp.) a przede wszystkim Stres, to pewnie zaleczyłbym ch....rę już wielokrotnie. Szpital na Pomorzanach (Szczecin) prof. Nowak), geralen i trzy razy w tygodniu naświetlania pozwoliły na zaleczenie ch.....y na ok. 2 -3 miesiące, ale jak jest dobrze to - czytaj wyżej, i to samo. O maściach, kremach czy płynach wspominać nie będę bo czytając forum każdy to przerabiał. Czytając forum zauważyłem, że wiele osób zaczyna jakiś temat i nie kończy, po krótkim namyśle postanowiłem zostać (na własne życzenie) "królikiem doświadczalnym" i być może jeżeli moje zabiegi pomogą choćby jednej osobie - to będę spełniony.
Przed rozpoczęciem "kuracji" 09 stycznia 2011 postanowiłem zrobić zdjęcia (0081, 0082, 0083) mojej ch...ry, oraz po zakończeniu naświetlania w dniu 07 luty 2011 (zdjęcia 0085, 0087, 0095). Zdjęcia zrobione telefonem, nie oddają w 100% prawdziwości zmian, ale proszę wierzyć że są bardzo widoczne. Następnym razem zrobię aparatem cyfrowym.
Za chwilę mecz, pozdrawiam romano

romcyś 
Romano

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 8:11 pm   

Witam
Puma zrobiłem jak w instrukcji i ?????
po meczu spróbuję jeszcze ? razy załączyć zdjęcia i tabelkę.

szater 

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 10:14 pm   

Drogi Romano..nie sadze aby tu był ktokolwiek kto podwazyłby moc uzdrawiania lamp.Kazdy z nas choruje inaczej no co innego jego łuszczyca reaguje ,to co pomogło jednemyu dla innego jest koszmarem(np.Słoneczko)Dzielimy sie wiec swoimi sposobami,metodami wiadomosciami na temat co pomogło a co nie...natomiast poniewaz panna łuszczyca jest taka jaka jest i nie ma złotego sposobu,metody,leku czy nawet srodka ...kombinujemy i eksperymentujemy..... :brawo:

gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 10:32 pm   

Meczyk skończony, Romano próbuj a potem, to już na :tygrys: czekaj, ona Ci jeszcze została ale Kot jak to Kot, gdzieś się pałęta, choć ja stawiam, że czyta :mrgreen: :mrgreen:

romcyś 
Romano

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 10:34 pm   

Witam
Droga szater właśnie pragnę przedstawić swoją kombinację i eksperyment, a być może będzie to "złotym środkiem" dla kogoś chociaż na miesiąc a może dwa, na spacer w koszulce z krótkim rękawem.
Mimo wszystko bardzo proszę o pomoc jak do postu załączyć tekst i zdjęcia.
pozdrawiam
Romano
P.s. próbuję dalej

tygryska 
tygryska

Wysłany: Czw Lut 10, 2011 8:38 am   

romcys wciskasz "odpowiedz"
masz okienko w ktorym mozna poklepac co do nas chcesz napisac
ponizej masz taka zielona belke (szeroka kreske)
jeszcze nizej masz klawisz "przegladaj" wciskasz i szukasz w kompie pliku ktory chcesz dodac
jak juz masz w okienku sciezke (tzn. po poszukaniu wcisnales "otworz" i teraz juz widzisz w literki obok klawisza "przegladaj), wciskasz klawisz ponizej "dodaj zalacznik"
ze sie zaladowal to wiesz bo jeszcze nizej masz (pod kolejna zielona belka) nazwa zalacznika (u mnie jest to image001.jpg na zielono) komentarz zalacznika, opcje

i tak mozesz tych zalacznikow dodac duzo ;)

image001.jpg
Plik ściągnięto 757 raz(y) 25,88 KB

gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 10, 2011 11:47 am   

Romano się nie poddawaj, walcz :mrgreen: Chwała Bogu, Kotek się znalazł :grin:

romcyś 
Romano

Wysłany: Czw Lut 10, 2011 12:50 pm   

Witam serdecznie
Dzięki tygryska za instruktaż, i właśnie tak robiłem poprzednio, to mi wyskakiwała informacja że nie można rozszerzyć pliku, lub za duży plik.
Za chwilę będę próbował ponownie i jeżeli się uda, to:
1. w tabeli są czasy które sam ustaliłem, jednakże informując o nich swoją lekarkę, która stwierdzi "spróbujmy",
2. naświetlanie lampą zrobioną z: swietlówka UVB 311 PL-S 9W/01/2P zakupiona wraz z okularami i dostawą na miejsce w firmie Ultra-Viol za 186,44,- i lampka nocna (do której pasuje zakupiona świetlówka) zakupiona w BricoMarche za 50,-.
Nie mogłem przesłać tabelki jako dokumentu, więc wysyłam jako zdjęcie. Jeżeli będzie mało czytelne to podzielę na więcej części. UWAGA WYSYŁAM !!!!!
pozdrawiam
Romano

Zdjęcie0102.jpg
Druga część tabelki
Plik ściągnięto 14877 raz(y) 64,46 KB

Zdjęcie0101.jpg
Pierwsza część tabelki
Plik ściągnięto 14877 raz(y) 66,42 KB

Zdjęcie0087.jpg
Plik ściągnięto 835 raz(y) 68,68 KB

Zdjęcie0085.jpg
Plik ściągnięto 835 raz(y) 89,87 KB

Zdjęcie0095.jpg
drugi łokieć (prawy) nie wiem czemu ale troszeczkę wolniej się goi. Teraz chodzę w koszuli z lewym krótkim rękawkiem.
Plik ściągnięto 830 raz(y) 61,31 KB

Zdjęcie0083.jpg
Plik ściągnięto 850 raz(y) 69,52 KB

Zdjęcie0081.jpg
Plik ściągnięto 820 raz(y) 74,87 KB

Zdjęcie0082.jpg
Drugi łokieć w podobnym stanie
Plik ściągnięto 850 raz(y) 56,32 KB

Zdjęcie0097.jpg
Troszkę mała powierzchnia naświetlania, ale jeżeli zmiany są małe i w różnych miejscach, to trzeba się potwornie nagimnastykować (też dla zdrowia)
Plik ściągnięto 823 raz(y) 83,4 KB

romcyś 
Romano

Wysłany: Czw Lut 10, 2011 12:52 pm   

Witam serdecznie
Hura!!!!!, wszystko przeszło - ale mało czytelna tabelka, pozostałe zdjęcia proszę kliknąć i będzie widać lepiej.
pozdrawiam
Romano

Odpowiedz do tematu