Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Biedronkowe leniuchowanie
Autor Wiadomość
dosia20011 
DOSIA20011


Wiek: 50
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 421
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 8:22 am   

To ja tak w między czasie zapraszam do Trzepnicy gm. Łęki Szlacheckie taki wekend sobie można zrobić w dniach 3-4 lipca można przybyć już w pioątek jeśli ktoś ma ochotę mile widziane zabranie namiotów , śpiworów i takie tam chyba że pogoda nie ten teges to do wyboru okupowanie wolnych łóżek i podłogi w domu lub miejscówek w stodole

propozycja leniuchowania: grill , ognisko , czytanie rękopisów , rano żur dla zmęczonych wieczornym czytaniem , rankiem terapeutycznie zamiast budzika pianie koguta i bieganie po rosie niedaleko jest zalew też możemy się tam wybrać ( na dole stronka gdzie jest mapa można satelitarną obejrzeć całą okolice i szukajcie na mapie mojego domku)
sklepy 3 są 2 cpn-y tak więc z zaopatrzeniem nie będzie kłopotu
zmotoryzowani łatwo trafią bo można jechać trasą na Częstochowe i zjeżdża się na Kamińsk lub na Jężów czyli na lewo
kto awtobusem to z Piotrkowa Tryb. jeżdżą busy spod wieży ciśnień w sobote 8.05 ,12.00 ,14.32 a awtobus jest o 10.30 i 19.00 w niedziele jest tylko awtobus o 17.35 do piotrkowa ceny biletów na busa to 5.50 zł. na awtobus 6.20zł.

z Łodzi w piątek jest bezpośredni awtobus do Trzepnicy o 15.30 albo o 16.55 do Piotrkowa i o 19.00 z Piotrkowa do Trzepnicy cena biletu z Łodzi 8-9zł. bezpośredni 12zł. a w poniedziałek rano prosto do Łodzi 6.20 kto dleci w niedziele to awtobus do PIOTRKOWA JEST 17.35 i z Piotrkowa do Łodzi o 19.00

więc jeżeli ktoś ma ochote pobyć w ciszy i spokoju to serdecznie zapraszam aha była bym zapomniała..... i oczywiście Dosiowe wypieki będą więc zapisując się można złożyć zamówienie na ulubione ciacho hi hi ...
tu mapka na dole tej stronki:

http://www.wedkuje.pl/pok...ieszanowicki%29

tu mój domek szukać na mapie kliknąć coby powiększyć :

http://img4.imageshack.us/i/naszdom.png/

tu jeszcze sanktuarium na Pociesznej Górce :

http://www.pocieszna-gork...php?kategoria=7
będą też biedronki z drugiego forum więc namioty pod pache i się zbierać dziewczynki
lista otwarta

PS. DLA ZAINTERESOWANYCH MOŻNA ZABRAĆ JAKIEŚ ŻAREŁKO NP. NA GRILLA LUB JAKĄŚ SAŁATECZKE :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez dosia20011 Pon Cze 14, 2010 8:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 8:41 am   

wow :) tyle powiem na razie ;)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 20, 2010 11:47 am   

Dosiu powiem Ci,że propozycja całkiem całkiem w moim guście :mrgreen:
Do listy się na razie zapisać nie mogę bo szanowny Połówek na zmiany rabotajet :razz: i na pierwszą część urlopu wybiera się już w drugiej połowie czerwca.Jak wróci po urlopie to dopiero wszystko się wyjaśni.A ja za wygodnicka jestem żeby tłuc się na drugi kraniec Polski pociągiem czy czym tam jeszcze :shock: nie mówiąc już o sprzęcie :mrgreen: :mrgreen:
Serdeczne dzięki w Twoją stronę i obiecuje jak tylko dam radę to się stawię :mrgreen: :cool:
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 12:01 pm   

ja mam w sumie niedaleko ;) moglabym z wizyta zajrzec niekoniecznie z nocowaniem - bo autobusikiem ja ;)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
iwona-k-60 
iwona


Wiek: 63
Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 284
Skąd: łódż
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 10:44 pm   

propozycja bardzo kusząca....trzeba się poważnie zastanowić.A mały piesek mógłby się zabrać?Bo ja na wszystkie wyjazdy muszę brać ciapkę.Jest mała,podobna do sznaucerka.Od 05.07 mąż ma zaplanowany urlop to możby się udało wpaść na jeden dzień.Dam niedługo znać.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 20, 2010 11:04 pm   

No proszę i powolutku.... może się zbierzemy :mrgreen: :mrgreen:
 
 
dosia20011 
DOSIA20011


Wiek: 50
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 421
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 8:03 am   

A i dla pieska miejsce się znajdzie tylko niewiem co na to mój Ares z labradorowatych :shock: ale on raczej przyjazny jest :mrgreen:

No dziewczyny i chłopacy meldować się meldować bo musze wiedzieć wsio naprzód i się wyrychtowac na przybycie biedronkowatych (tz. stonkos inwazios :mrgreen: ) Heniutek połwkowego pod pache i ruchy , Koty też buty na łapki ogonki w góre i w droge a Kryśta mimo tego zlotu w końcu sierpnia też może podleciec hi hi ... :mrgreen:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 9:13 pm   

Dosiu swojego połówka nie dam rady pod pachę....duży on :razz: A tak bardziej serio to do tego lipca to tyle jeszcze czasu,że.....daj pomyśleć plissss :wink: :cool:
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 10:02 am   

jas_17 napisał/a:
Dosiu swojego połówka nie dam rady pod pachę....duży on :razz: A tak bardziej serio to do tego lipca to tyle jeszcze czasu,że.....daj pomyśleć plissss :wink: :cool:

H :lol: :lol: :lol: eniutek wez pod uwage że ja w ostatnich emocjach to i do lipca moge nie doczekac wiec i mnie pod pache bedziesz musiała...ale mnie dasz rade.... :razz:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 22, 2010 2:45 pm   

Pewnie dam,bo jest mało rzeczy do których się przyznam,że.... nie dam :evil: Ale tego nie zrobię gdyż mnie lekarz sercowy zabronił dźwigania :mrgreen:
Ale zawsze pozostaje turlanie,bo ruch mi wręcz wskazany jest :cool:
Niemniej rozważ proszę,czy kuracja którą aktualnie stosujesz w takim wypadku jest wskazana :???: Podczas turlania możesz mocno poobijać Swoje i tak już nadwyrężone kości :roll: Połówkowi tulanie nie zaszkodzi ponieważ okrągły jest :mrgreen: :mrgreen:
 
 
dosia20011 
DOSIA20011


Wiek: 50
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 421
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 4:03 pm   

No to ja CIERPLIWIE :mrgreen: czekam aż się doturlacie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
iwona-k-60 
iwona


Wiek: 63
Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 284
Skąd: łódż
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 5:57 pm   

ja melduję,że doturlamy się z mężem w niedzielę.Zabieram ze sobą moją piesę,nie będzie przeszkadzać ,ona jest grzeczna w gościach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Na jeden dzień się wpraszamy :mrgreen: :mrgreen: ,też będziemy grzeczni :lol:
 
 
dosia20011 
DOSIA20011


Wiek: 50
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 421
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 6:16 pm   

jest mi niezmiernie miło z tego powodu zapraszam serdecznie i piesa też :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

czyli roztwieram oficjalnie liste turlania:

1. Iwonka +ślubny +piesa :mrgreen:
 
 
iwona-k-60 
iwona


Wiek: 63
Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 284
Skąd: łódż
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 1:46 am   

W niedzielę mamy autobus o godz.11.00 z łodzi.Nie wiem ile czasu jedzie do piotrkowa bo jest przesiadka o 12.30 a potem dopiero o15.30.Może wcześniejszym zdążymy się przesiąsć-z łodzi o8.30 a póżniejalbo 10.30 albo`12.30.Tak będzie chyba pewniej.Spytam męża bo on jeżdzi czasem na ryby nad zalew.Podpowiedzcie mi jeszcze co mam zabrać i ile bo ja pierwszy raz jadę na forumowe spotkanie więc jestem zielona/hehe-żaba w kropki/
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 14, 2010 8:09 am   

No jak się wszystko poklaruje,to z kierownikiem zamieszania się dogadamy :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa