Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
cocois
Autor Wiadomość
slawek666 

Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 13
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 6:26 pm   

Ma ktoś odsprzedać tubkę cocoisu?
 
 
Adix 


Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 66
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Paź 04, 2014 8:28 pm   

U mnie w aptece cocois jest bez recepty
 
 
slawek666 

Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 13
Wysłany: Wto Paź 14, 2014 5:13 pm   

A gdzie jest Twoja apteka?... W moich stronach nie da się nawet zamówić bo nie ma w hurtowniach.
 
 
Despero 


Wiek: 34
Dołączył: 27 Paź 2012
Posty: 32
Skąd: Leszno, Poznań
Wysłany: Sro Paź 22, 2014 1:34 am   

W magicznej chyba mają, można zamówić i odebrać w aptece:

http://www.magiczna.com/Z...rz-w-aptece,0,7

Ja kupowałem w Poznaniu jakieś 2-3 miesiące temu osobiście.
 
 
Adix 


Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 66
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Lis 08, 2014 10:19 pm   

Ja jestem z Lublina mam swoja zaufana apteke która specjalizuje sie w preparatach na łuszczyce kiedy bym nie poszedł zawsze od ręki dostaje co mi potrzeba
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Lis 09, 2014 8:43 am   

Lublin to "panstwo" profesora Borzeckiego wielkiego orędownika cygnoliny i dziegci,wiec nie ma sie co dziwic ze wiekszosc lekarzy w Lublinie zna te preparaty ,stosuje i wymaga na aptekach posiadanie.Nawet w najcięzszych czasach w szpitalu i w domowych zaciszach były stosowane cygusia i dziegcie. :mrgreen:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
AndziaK88 

Dołączyła: 24 Lut 2017
Posty: 0
Wysłany: Pią Lut 24, 2017 4:58 pm   

Witam serdecznie, od 7 lat walczyłam z łuszczycą skóry głowy oraz ciała. Lekarze leczyli mnie sterydami, przetestowałam na sobie chyba wszystkie dostępne na rynku. Zmieniałam dermatologów z myślą że otrzymam jakiś nowy skuteczny środek. Brałam lek doustny Equoral który w 50 % zaleczył moje ogniska zapalne jednak kosztem tego że w chwili obecnej leczę wątrobę. Musiałam odstawić ten lek. Załamana byłam niesamowicie. Koleżanka poleciła mi maści robione, Udałam się do dermatologa z prośbą o wypisanie recepty na maści robione z cygnoliną oraz maść rtęciowa, dermatolog oburzony że chce leczyć się naturalnie bez sterydów zgodził się wypisać recepte skład taki sam jak prosiłam jednak stężenie tych leków dużo niższe niż prosiłam np kwas salicylowy prosiłam stężenie 5.0 otrzymałam 1.0 przy czym nie mogłam wogóle pozbyć się łuski. Stosowąłam maści jednak efektu poprawy nie zauważyłam. Łuszczyca zaczęła pojawiać się na twarzy, na czole przy linii włosów, na brwiach. Zmuszona byłam wziąć dwutygodniowy urlop w pracy bo wstydziłam się wyjść z domu, leżałam w łóżku, nie miałam ochoty na nic, nawet oglądać telewizje czy korzystać z internetu. Moja mama która pracuje w Anglii przyleciała do mnie gdyż bardzo się o mnie martwiła, przywiozła mi maść Cocois, która w Polsce aktualnie jest niedostępna. Powiedziała że jest skuteczna, że koleżanka jej wyleczyła łuszczycę po 25 latach choroby. Nawet już nie miałam ochoty smarować się i testować kolejnej maści jednak mama naciskała. Zaczęłam stosować 3 razy w tygodniu na skórę głowy. Myślałam że będzie ciężko się rozprowadzać i mocno przetłuszczać włosy jednak nie było tak źle. Po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam poprawę łuska pięknie schodziła głowa była oczyszczona. Moje samopoczucie uległo poprawie, zaczęłam mieć nadzieję na czystą skórę i cerę, poprosiłam mamę aby wysłała mi więcej maści, trochę przesadziła bo wysłała aż 10 sztuk. Po 1,5 miesiąca stosowania, zużyłam 2 szt maści 100 g głowę mam czyściutką, zero łuski, jednak skóra głowy jest dość mocno przesuszona, gdyż maść zawiera 12% stężenie smoły węglowej, 4% siarki i 2 % kwas salicylowy. Mijają kolejne dni na głowie nic nie powstaje. Zamówiłam preparat firmy Salcura - Derma Spray Intensive 100 ml w sprayu, jest to całkowicie naturalny preparat składający się z wielu cennych olejków, w formie sprayu bardzo dobrze się rozprowadza na skórę głowy, stosuję 2 tygodnie ten preparat, skóra jest bardziej nawilżona. Łuszczycy na skórze głowy wogóle nie mam, na twarzy 2 plamki. Zamierzam kupić preparat Salcura Derma Serum polecany specjalnie do łuszczycy skóry twarzy. KOCHANI NIE STOSUJCIE STERYDÓW, WYPRÓBUJCIE MAŚĆ COCOIS A NASTĘPNIE JAK POZBĘDZIECIE SIĘ ŁUSKI SPRAY INTENSIVE FIRMY SALCURA. ZOBACZCIE SOBIE NA OPINIE TEJ MARKI NP NA FACEBOOKU SĄ REWELACYJNE. LECZENIE DWU MIESIĘCZNE KOSZTOWAŁO MNIE 270 ZŁ ALE JESTEM CZYŚCIUTKA W 90 % POZBYŁAM SIĘ ŁUSZCZYCY, ZOSTAŁY MI 2 PLAMKI DO WYLECZENIA NA TWARZY GDYŻ NA TWARZ BAŁAM SIĘ STOSOWAĆ COCOIS, OBAWIAŁAM SIĘ PRZEBARWIEŃ. MAM WIELKĄ NADZIEJĘ ŻE CHOROBA DO MNIE NIE WRÓCI A PRZYNAJMNIEJ NIE W TAKIM STOPNIU JAK PRZEZ 7 LAT GDZIE GŁOWĘ MIĄŁAM POKRYTĄ CALUTKĄ. JEDNAK MAM W ZAPASIE JESZCZE MAŚCI COCOIS BO PRAKTYCZNIE ICH JUŻ NIE UŻYWAM, JEŚLI KTOŚ CHCE WYPRÓBOWAĆ MOGĘ ODSPRZEDAĆ 100 G MAŚCI KOSZTUJE 110 ZŁ WYSTARCZA SPOKOJNIE NA MIESIĄC. NA ALLEGRO SĄ CENY MOCNO ZAWYŻONE NAWET PO 154 ZŁ. POSIADAM OBECNE 8 SZTUK.JEŚLI MACIE JAKIEŚ PYTANIA CO DO STOSOWANIA ZACHĘCAM DO KONTAKTU ZE MNĄ. JEŚLI CHODZI O KOSMETYKI FIRMY SALCURA NIE KUPUJCIE PRZEZ ALLEGRO BO CENY KOSMICZNE DWUKROTNIE WYŻSZE, NAPISZCIE DO MNIE LUB POSZUKAJCIE NA STRONIE PRODUCENTA, PRZESYŁKA DO POLSKI KOSZTUJE CO PRAWDA 9 FUNTÓW ALE CENY PRODUKTÓW O POŁOWĘ NIŻSZE.
JAK BĘDZIECIE STOSOWAĆ COCOIS PODZIELCIE SIĘ PROSZĘ SWOIMI OPINIAMI NA FURUM LUB BEZPOŚREDNIO DO MNIE AndziaK88@interia.eu GG 52267364 POZDRAWIAM SERDECZNIE. ANGELIKA
_________________
Angelika
 
 
dzyszla 


Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 239
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią Lut 24, 2017 8:22 pm   

AndziaK - współczuję trafiania na takich lekarzy :(
_________________
mgr inż. Dżyszla
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Lut 27, 2017 8:24 am   

no cóż...kolejna historia,kolejnej biedronki.Powiem moze nihil novi :razz:

Faktycznie w Polsce pare lat temu wycofano dziegcie(bo cocois to własnie dziegc ) ale też juz od 3lat ponownie są produkowane w Polsce-fabryka proderminy działa i ludzie stosuja z ogromnym powodzeniem.Co do preparatów dziegciowych to jest ich mnóstwo na terenie Polski,mo zna zdobyc jakki tylko sie ma ochote.Wystarczy wpisac w Google .Cocois jest szeroko znany ,obecnie całkiem wyparty przez Exorex-różne rodzaje i doskonały rosyjski dziegć.Dziegcie bardzo są nam pomocne w leczeniu ale...tylko tym ,którzy na takie leczenie idą...ja niestety ale nie.Moge smarowac sie wszystkimi dziegciami swiata a i tak efektów nie bedzie.

Na temat dziegci poczytaj:
http://forum.luszczyce.pl...sori-t2821.html
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa