Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Łuszczyca-koszmar posterydowy
Autor Wiadomość
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto Maj 01, 2012 12:01 pm   

Cytat:
Tylko to mnie uratowało przed nadużyciem że nie zawsze mi się chciało

więc lenistwo czasem popłaca też tak mam :lol: :lol:
 
 
waldek 
WALDEK

Wiek: 55
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 293
Skąd: sieradz
Wysłany: Wto Maj 01, 2012 12:18 pm   

Wojtek przed sterydami cie lenistwo uratowalo ale cygnolinke to systematycznie trzeba .Choc ja jak smarowalem to podobnie jak ty i Basia lenia nie raz lapalem tak wiec to lenistwo nie raz to sie chyba nam wszystkim zalacza .A STERYD TO WYDAJE MI SIE ZE TAK JAK PISZESZ ODROBINE JAK POTRZEBA .Jednak tam gdzie mozna cygnoline sterydem bym juz sie nie wspomagal .Tym bardziej takim silnym .
 
 
Gosiaczek68 


Wiek: 55
Dołączyła: 15 Lip 2011
Posty: 246
Skąd: Konin
Wysłany: Wto Maj 01, 2012 2:25 pm   

Jesienny_Liść napisał/a:
Ok..:) Znów mnie zaczęło troszkę wysypywać, w tych samych miejscach co zaleczyłam.. ale na szczęście coraz mniej tego jest. Może już pora na wyżej procentową cygnolinę? Mam nadzieję że nie wysypie mnie kompletnie, jak wtedy:(


Ten wysyp może miec związek z niedoleczona łuszczycą, lub własnie z przejściem na wyższe stężenie, pora zmienić stęzenie tej cygnoliny jednak na większe :shock:
_________________
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
 
 
Jesienny_Liść 


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 51
Wysłany: Wto Maj 01, 2012 2:27 pm   

puma napisał/a:
Viximenne napisał/a:

Przez infekcję rozumiemy katar, kaszel, wysypkę (poza tą łusczycową), bóle stawów, zadrapania, rany etc. I staraj się ich unikać.



ja to bym radziła poszukać czegoś czego nie widać gołym okiem (jak np. kataru)- a więc kobietki- koniecznie ginekolog :mrgreen:


Ups, no to mam kilka ząbków do zaleczenia, no i do gina też by się przydało..jak ja nienawidzę lekarzy;/
Edit. Miśki drogie, a czy mogę tą swoją cygnoliną 0,1% smarować się na noc i zmywać się z rana?:) Bo dotąd, przez ok. 1,5 tyg zmywałam ją po 2h. Ale chyba skóra mi się już przyzwyczaiła, co?:)
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Maj 02, 2012 9:10 am   

skoro skóra sioe przyzwyczaiła to czy bedziesz trzymac dobe czy dwie efektów terapeutycznych nie bedzie....wszystkie inne moga wystapic. :wink:
Proponuje zmienic juz cygnoline na przynajmniej 0,30%....ta 0,10% słabiutka bardzo....zreszta to lekarz stwierdzi czy i na jakią wysokosc stezenie zamienic...
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa