Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyleczenie łuszczycy , wygrana walka z łuszczycą
Autor Wiadomość
Nimf 
Upadek Dziedzictwa Mojego Ciała


Wiek: 32
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 48
  Wysłany: Nie Lip 26, 2015 3:43 pm   Wyleczenie łuszczycy , wygrana walka z łuszczycą

Przeszukałem cały internet przez ostatnie dwa lata (filmiki metody , ,lekarzy,ksiazki etc itp w rożnych językach mase czasu )

I trafilem w koncu na coś Kto kazdy musi chory zobaczyć .

Jest to videoblog kolesia chorego pewnie mało kto taka łuszczyce miał ma .
Sami zobaczcie . Jest pokazane od początku do konca jak koles z tego wyszedł,byc moze w tak wielkim upadku człowiek jest w stanie wszystko .

https://www.youtube.com/user/PsoriasisDiary/videos


Poczatek wyspania ostatni film na dole końcówka wylecznie filmik na górze czyli jest to udokumentowane


Wiec prawdą jest ze to jedzenie nas truje. Jestem strasznie ciekawy jakby zareagował na to lekarz dermatolog np w szpitalu .



Tutaj dla Ciekawostki tak samo wysypany koles zmotywowany tym poprzednim zrobił to samo .


https://www.youtube.com/c...cA9wdtkDJSSiX4Q


Obejrzyjcie to dokładnie zanim wybuchnie tu cyrk , i napiszcie co myslicie .
_________________
Upadek Dziedzictwa Mojego Ciała
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Lip 27, 2015 7:45 am   

Obejrzałam i co???? napisanie kilku słow od siebie uważasz za cyrk wiec...po co sie wypowiadac?

Takich "cudów" już troszkę widziałąm na przestrzeni 50 lat choroby...potwierdzone co...ze znikneły objawy? to tak naturalne jak to że po nocy przychodzi dzień :roll:

Każdorazowo jak wprowadzi sie zmiany,dosc rygorystyczne w swoim jadłospisie to efekt bedzie mniejszy lub wiekszy,zadne dziwy to nie sa.

Sa natomiast rózne rodzaje łuszczycy i czasami zdarza sie ze jest dietozależna,jezeli wiec zmieni sie diete to i efekty sa....oczywiscie na krótko,bo niestety potrzeba ciągłej zmiany i doskonalenia owej diety aby utrzymac stan rzeczy.

Łuszczyca nie jest choroba uleczalną i nie zalezy jedynie od diety,jest na prawde tak wiele czynników ze wymienic trudno...u kazdego coś innego :???:

Zawsze mozna próbowac,ja walcze coraz to nowymi sposobami już wiele wiele dekad a i wokoło sa tacy co walczą wspólnie ze mna...niestety efekty sa krótsze lub dłuzsze ale o wyleczeniu ...NIE MA MOWY :hmm:

Zawsze powtarzam ,że kazdy ma swoja łuszczyce i tylko on potrafi sobie z nia poradzic,osiągnąc remisje....ale wyleczyć?

Zycze powodzenia,zawsze kibicuję ludziom ,którzy walczą....o remisje :mrgreen:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Lip 27, 2015 7:46 am   

Forum tak muli ,że trudno pisac :zly:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa