Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Warto się zarejestrować - po zalogowaniu dostępne są dodatkowe opcje na forum i nie wyświetlają się reklamy

Poprzedni temat «» Następny temat
łuszczyca- walka :)
Autor Wiadomość
tygryska 
tygryska

Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 3:55 pm   

kazde z nas chcialoby miec efekty juz natychmiast.... pani ł doskonale uczy cierpliwosci ;)

szater 

Wysłany: Pią Wrz 28, 2012 7:17 pm   

:brawo: tez gratuluje :*
mam nadzieje ze staniesz sie kolejnym wiernym fanem cygnoliny :banan:

siklers
łuszczyk

Wysłany: Pon Paź 15, 2012 1:09 pm   

Naszedł bardzo upragniony dzień:) Pani Ł jeszcze jest. Ale są bardzo duże postępy w leczeniu cygnoliną. Miałem 2 tygodniową przerwę w smarowaniu, żeby skóra mogła się trochę odbudować. Przez ten czas nawilżałem całe ciało. A teraz czas na dalszą część walki. Wszystkim chorym muszę powiedzieć, że potrzebny jest czas i cierpliwość na to wszystko, a efekty przyjdą :)

kasiek24 
córcia Oliwka

Wysłany: Pon Paź 15, 2012 1:13 pm   

skorzystam z twojej rady jeśli chodzi o cierpliwość bo wiem ze sama potrzebuje jej dużo bo jestem na początku walki z łuszczycą u swojej córki.powodzenia

siklers
łuszczyk

Wysłany: Pon Paź 15, 2012 1:29 pm   

W tej chorobie jest to bardzo ważne . Jeśli prześledzisz ten mój krótki temat to zobaczysz, że miałem chwile zwątpienia. Ale trzeba działać. Niestety ta choroba nie zniknie z dnia na dzień tak jak się pojawiła. Na początku przewidywałem, że c ciągu wakacji zaleczę ł i nie udało mi się. Teraz wiem, że nie można sobie wyznaczać terminów . Tylko z pokorą działać według zaleceń lekarza. Na pewno będzie dobrze. O wiele lepiej jest mi z tym, że widać efekty. Nie chcę żeby to wyglądało jak bym się znał na tym perfekcyjnie, piszę tylko to co mnie spotkało i nadal będzie spotykać

szater 

Wysłany: Pon Paź 15, 2012 1:38 pm   

:brawo: jestem pod wrażeniem :*
cygnolina to moja królowa....uwielbiam ja i zawsze przede wszystkim ja podaje jako metode leczenia,ciesze sie ze kolejna osoba jest zadowolona z jej zastosowania :banan:

siklers
łuszczyk

Wysłany: Pon Paź 15, 2012 1:46 pm   

Dzięki bardzo :) żeby pokazać wam efekty postaram się jak najszybciej dodać fotki. Wiem, ze zdjęcia nie oddają całego efektu, ale będzie jakiś dwód.

tygryska 
tygryska

Wysłany: Pon Paź 15, 2012 5:19 pm   

siklers brawo - wazne ze sa postepy :) no i oczywiscie fotki chetnie zobaczymy jak ci ladnie idzie :)

Ewelka32 

Wysłany: Pon Paź 15, 2012 11:18 pm   

siklers :drink: Witaj przede wszystkim:) Ja tylko leczę sie cygnoliną od dawna i ona jest dla mnie jak to szater mowi Królową:)Proponuje iść później na solarium aby wyrównać kolor skóry:) i nawilżać ciało nawilżać:)Powodzenia.Ps.teraz jestem na 2% cygnolinie.

siklers
łuszczyk

Wysłany: Wto Paź 16, 2012 7:08 am   

Z wyrównaniem skóry na pewno tak zrobię . Ja jestem na stężeniu 0,75% i jakoś to leczenie idzie. Wczoraj zapomniałem o zdjęciach. Dziś to zrobię na pewno :) Warto trochę się pomęczyć z cygnolią :P

siklers
łuszczyk

Wysłany: Sro Paź 17, 2012 8:02 am   

Chciałem zrobić wczoraj zdjęcia ale nie mogłem znaleźć aparatu . :(

siklers
łuszczyk

Wysłany: Wto Gru 11, 2012 7:27 am   

Hej . dawno mnie tu nie było . Mam problem :( Wczoraj kupiłem sobię buty zimowe. Są dosyć wysokie zakrywająmi kawałek łydki, gdzie mam łuszczycę. Gdy noszę te buty to odczuwam ból na plamach ł. W sumie w okresie zimowym na wszystkich plamach odczuwam ból. Czy też tak macie ? Jak sobie z nim radzić ?

basia44 

Wysłany: Wto Gru 11, 2012 7:45 am   

Boli wtedy jak plamy mają zimno musisz zadbać o cieplejsze skarpety i podkładaj coś na plamkę żeby but nie uciskał :hmm: :hmm: np.wacik pod skarpetę
Bądż owiń na dzien bandażem dobrze natłuszczając :hmm: :hmm:

siklers
łuszczyk

Wysłany: Wto Gru 11, 2012 8:00 am   

W sumie but mam wysoki, ale w miejsach gdzie mam ł jest luzny nie związany. ten sam ból odczuwam na plamach na rekach. W sumie może masz i rację z tym zimnem. Mamy w pracy problem z piecam i od kilku dni rano jest dosyć chłodno . Jaki jeszcze proponujecie sposoby pielęgancji ł w zimie ? Czy najlepiej natłuszczać ?

To może tak co używacie do nawilżania a co do natłuszczania łuszczycy

szater 

Wysłany: Wto Gru 11, 2012 10:01 am   

zimą wogóle lepiej jest natłuszczac skóre gdy wychodzi sie na powietrze,nawilzanie zostaw na wieczorna porę.Łuszczyca bardzo reaguje na zimno i na sztuczne materiały wokoło,ludzie czesto stosuja krem NIVEA on nawilza a nie natłuszcza....pomimo wszystko(szczególnie ten nowszy SOFT).Ja stosuje neutrogena na dłonie i na ciało,czasem tez balsam nagietkowy.

Odpowiedz do tematu