Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
LENUSIA:) i nasza wspólna choroba....
Autor Wiadomość
Ewelka32 


Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 131
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Pon Maj 06, 2013 11:09 pm   

Sieje się sieje i to w zaskakującym tepie,nie radzę sobie w domu już z tym sama niestety.Plecy,brzuch ręcę całe a nogach już nie wspomnę.Boli mnie,dosłownie boli mnie łuszczyca na rękach,piecze czuję ogień a jeśli chodzio stan zapalny to wątpię,wszystkie badania wyniki w normie.Myślę że tona tle nerwowym,nazbierało się kłopotów trochę i może dlatego.2 lata temu pamiętam wmaju było tak samo źle,że trafiłam do szpitala tym razem chyba będzie tak samo.Jutro dzwonię zamawiać termin,muszę bo sama sobie już nie poradzę :evil:
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Pon Maj 06, 2013 11:31 pm   

ewelka skoro uznalas ze sama nie poradzisz to faktycznie - kierunek szpital - niech fachowcy nad toba popracuja :D
a z nerwow nasza kochana pani ł lubi siac wredotka...
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 10:11 am   

przy tak rozległym wysypie faktycznie trudno cos samemu zrobic w domu i to bez leków :hmm: szpital to rzeczywiscie najlepsze wyjscie...opanują co sie da i potem już w domku ogarniemy reszte :tuli:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Ewelka32 


Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 131
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Pią Maj 10, 2013 4:11 pm   

Byłam sobie wczoraj we Wrocku na konsultacji.Termin mam na 25 czerwca bo miejsc nie ma wcześniej.Wyczekałam się ponad 2 godz.żeby Pani doktor mi podpisała zgodę:)i powiedziała żebym poszła się umówić na termin.Najlepsze jednak było to,że powiedziała mi abym dzień przed wyjazdem do szpitala zadzwoniła czy na pewno miejsce moje jest bo czasem jak mają ciężkie przypadki to przyjmują bez kolejki.Śmiać mi się chciało wręcz....to co ja niby jestem nie takim tragicznym przypadkiem?????Ręce zawalone całe,bolą,pieką wręcz.Nogi również,pupa,tułów wszystko zaatakowane i mimo że sama w domu dbam nie mogę sobie poradzić w żaden sposób.Pani doktor powiedziała mi żebym nadal w domu się smarowała i na słońce wystawiała,no tak...Jak mogę wystawić ręce na słońce skoro mnie tak pieką i bez tego?????Poleciła mi stosować MEDIDERM a maść cynkową zdecydowanie odstawić.No i kazała cygnoliną smarować o mniejszym stężeniu....
Nie ogarniam tego.Z każdym dniem(nie przesadzam)jest coraz więcej nowych zmian a te co już były rosną w zaskakującym tępie!!!!!!Ręce mnie swędzą.Nie wiemco się dzieje.Może spaliłam je za bardzo cygnoliną ale w sumie nie raz już miałam popaloną skórę a może ta cynkowa mnie uczuliła????Posmarowałam sobie nią i 2 razy ręce owinęłam folią może to nie był dobry pomysł.Wiem tylko tyle,że nie wiem co robić i jak to zatrzymać :cry: :hmm:
 
 
Ewelka32 


Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 131
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 10:46 am   

Zachodzę w głowę i wciąż próbuję się pozbyć czerwonych,rozlanych plam na rękach ale.... :evil:
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 10:59 am   

Ewelka32 napisał/a:
Zachodzę w głowę i wciąż próbuję się pozbyć czerwonych,rozlanych plam na rękach ale.... :evil:

ale.........................??
_________________
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
 
 
Ewelka32 


Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 131
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 12:40 pm   

....ALE NIC NIE DAJE REZULTATÓW,CHOLERA JASNA....
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 1:15 pm   

U mnie dał rade preparat p.Feliksa i okłady octowe jeszcze nie jest idealnie ale już chować rąk nie muszę :razz:
_________________
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
 
 
Ewelka32 


Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 131
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 2:24 pm   

Czerwone plamy są zaognione i naprawdę czerwone czego nie oddaje zdjęcie.....

ł.JPG
Plik ściągnięto 12875 raz(y) 62,7 KB

 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 2:47 pm   

Ja bym zrobiła okład z siemienia lnianego lub olejku rycynowego
_________________
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
 
 
RealMe 
RealMe

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Lip 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 5:37 pm   

a do jakiej pani doktor trafiłaś??? bo jedna jest tam cholernie wredna... Nazwiska nie pamiętam ale jeśli taka strojnisia to 100% ona bo tak to jeszcze jest taka niziutka i młoda. Ja z mojego doświadczenia polecam doktora Chwojnickiego. Rok temu bardzo mi pomógł :) Tutaj zdjęcia przed leczeniem w szpitalu (miesiąc cygnoliną) i po: http://luszczyca.info/viewtopic.php?p=44121#44121

Jeśli będziesz miała możliwość zmiany lekarza to zrób to czym prędzej... Ja wczesniej trafiłam na doktora Gołębia i też jego nie polecam.

Szpital jest bardzo specyficzny... a najśmieszniejsze jest to, że na oddziale jest 20 łóżek a pacjentów na oddziale jednocześnie jest max 11... i miejsc oczywiście nie ma !

Nie łam się :) :* :tuli:
 
 
Ewelka32 


Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 131
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 8:52 pm   

Tym razem oglądała mnie dr.Anita Hryncewicz-Gwóźdź.Bardzo fajna lekarka,miło ją wspominam z pierwszego pobytu w szpitalu :smile: Ogólnie to nie mam żadnych zastrzeżeń do lekarzy w klinice we Wrocławiu.Zawsze mili,życzliwi i pomocni :lol:
Nie mogę się już doczekać szpitala i wyleczenia.No i krótkiego rękawka :mrgreen:
Teraz tylko zastanawiam się jakim stężeniem cygnoliny mam się smarować??? 0,5 będzie ok czy za mocne??? Pomóżcie bo dermatologa mam dopiero 6 czerwca.
 
 
RealMe 
RealMe

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Lip 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 11:06 pm   

Ja przed szpitalem smarowałam się 0,5
 
 
Ewelka32 


Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 131
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Sro Maj 15, 2013 6:00 pm   

No i mamy też wykwit na dłoni kurde!!!!!!!!!!!!! Tu zastosuję Laticort,może być?
 
 
Ewelka32 


Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 131
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Sro Maj 22, 2013 8:48 pm   

Posmarowałam Lence głowę Mediderm(krem) fajnie łuska zeszła,nawilżyło ładnie ale czy na pewno mogę to stosować na głowę???I słyszałam że włosy nie wypadają jeśli się ma łuszczycę na głowie i powiem szczerze,że sie z tym nie zgadzam.Lenusi tak bardzo przerzedziły się włosy że szok,po prostu płakać się chce i ręce opadają.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa