Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana kremu
Autor Wiadomość
lepka21

Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 1
  Wysłany: Pon Gru 03, 2012 4:24 pm   Zmiana kremu

Witam wszystkich serdecznie,
moja przygoda z łuszczycą zaczęła się kilka lat temu, na początku zlekceważyłam objawy, nikt w najbliższej rodzinie nie choruję na nią (poza dalszym wujkiem od strony babci). Zmiany mam na wewnętrznych stronach dłoni, piszczelu i z tyłu głowy we włosach.
Zawsze używałam Dermovote ale znajoma poleciła mi krem Revitol http://www.dermasis.pl/dzialanie-i-sklad.html. Może próbował go ktoś z was i moze mi o nim cos powiedzieć ?
Mam jeszcze jedno pytanie, na piszczelu już wcześniej przed stosowaniem kremu miałam białą plamę (łuski co jakiś czas znikały), ale strasznie mnie to swędziało i nie mogłam się opamiętać, wiec może przez to ta biała plama która wygląda okropnie, powiedzcie mi czy to mi zejdzie po czasie?
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 4:31 pm   

Biała plama to może być odbarwienie po dermowate
_________________
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 5:51 pm   

jakos mam watpliwosci co do tego revitolu - glowny skladnik to kwas salicylowy 2 procent... a cena jest jak na moj gust zabojcza...
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
Pnącze 


Wiek: 41
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 33
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 4:19 pm   

U mnie na takie mniej rozległe zmiany sprawdziła się maść Scalp 8 Body Ointment, za opakowanie dałem 150 zł :???: ale wydaje mi się że warto było, bo po miesięcu stosowania łokcie wyglądają znacznie lepiej a wcześniej mało co się sprawdzało.
 
 
kaska 

Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 40
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 3:49 pm   

Pnącze napisał/a:
U mnie na takie mniej rozległe zmiany sprawdziła się maść Scalp 8 Body Ointment


Także polecam, szczególnie w przypadku zmian na łokciach się sprawdziło.
 
 
nusia 
Sesi

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Paź 2012
Posty: 135
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 6:34 pm   

Może i pomaga ale jaka droga... :cry:
W ostateczności wypróbuję bo na łokciach alleluja. Są dni kiedy jest Ok a potem od nowa koszmar
_________________
Sesi
 
 
kaska 

Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 40
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 3:24 pm   

nusia napisał/a:
Może i pomaga ale jaka droga... :cry:

Też się długo wahałam czy zakupić, bo cena niezbyt przystępna. Dopiero po dłuższym czasie się zdecydowałam.
Jak masz możliwość spróbuj może odkupić od kogoś bo na kurację nie zejdzie więcej niż pół tubki - maść dosyć wydajna. Mi już niestety nie zostało nic ale ktoś chętny na forum powinien się znaleźć.
 
 
mandragora 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Gru 2011
Posty: 52
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 4:36 pm   

Pnącze napisał/a:
U mnie na takie mniej rozległe zmiany sprawdziła się maść Scalp 8 Body Ointment


To jest chyba obecnie najlepszy dostępny na rynku niesterydowy dermokosmetyk.
_________________
pozdrawiam
 
 
JuliaP
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 30, 2013 12:32 pm   

Są tańsze sposoby.
Ostatnio zmieniony przez JuliaP Sob Maj 11, 2013 2:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mandragora 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Gru 2011
Posty: 52
Wysłany: Sro Mar 13, 2013 3:21 pm   

JuliaP: ja też tak myślałam i rzeczywiście stosując wiele z tych "cudownych" leków nie osiągnęłam nic poza nawilżeniem skóry (i drenażem portfela :) , ale te ku mojemu zaskoczeniu rzeczywiście zdziałały coś więcej. Nie chcę tu generalizować, ale za pomocą tych preparatów w ciągu 5 tygodni, udało mi się osiągnąć całkowite zaleczenie objawów, i całkiem długą remisję, co wcześniej zdarzało się u mnie tylko po kuracji silnymi sterydami.
_________________
pozdrawiam
 
 
kaska 

Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 40
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 3:18 pm   

mi też pomogły dr majkels ale jak jednej dziewczynie poleciłam z taką dosyć zaawansowaną łuszczycą to u niej średnio się sprawdziło, właściwie poza poprawą jakości skóry nic się nie zmieniło, dlatego wydaje mi się że takie preparaty to się sprawdzają tylko w przypadku łagodnych łuszczyc.
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 3:45 pm   

a poprawę wyglądu skóry można osiągnąć kąpielami w soli i oleju
jest oczyszczona i świetnie nawilżona za 15 zł :smile:
_________________
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Mar 15, 2013 9:18 am   

w sumie wszystkiego juz próbowałam efekty....no szału nie ma...gdybym miała kase faktycznie spróbowałabym tych dermokosmetyków,coraz wiecej osób pozytywnie sie wyraża,a nóż pomogłyby?....ale skąd wziąc sponsora :hmm:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
kaska 

Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 40
Wysłany: Sob Mar 16, 2013 12:51 pm   

basia44 napisał/a:
a poprawę wyglądu skóry można osiągnąć kąpielami w soli i oleju
jest oczyszczona i świetnie nawilżona za 15 zł :smile:


Może i u kogoś efekty były by podobne jak po maści, ale ja swego czasu kupowałam nawet specjalną sól z morza martwego i jakoś nie specjalnie mi to pomogło. Po tych maściach też oczywiście jakiegoś szału nie ma ale wyraźną poprawę widzę. Zresztą sama zobacz:
to jest foto sprzed pół roku prawy łokieć.
a to zdjęcie zrobione wczoraj.
Oczywiście poprawa nie jest rezultatem stosowania tylko i wyłącznie maści, bo do tego też chodzę na solarkę i łykam witaminki :) Tak więc jak same kąpiele z solą raczej by tak nie zadziałały.
 
 
kaska 

Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 40
Wysłany: Sob Mar 16, 2013 12:55 pm   

szater napisał/a:
w sumie wszystkiego juz próbowałam efekty....no szału nie ma...gdybym miała kase faktycznie spróbowałabym tych dermokosmetyków,coraz wiecej osób pozytywnie sie wyraża,a nóż pomogłyby?....ale skąd wziąc sponsora :hmm:


Tylko nie wiem czy Tobie by one w ogóle pomogły, bo z tego co czytam twoje posty to twoja ł. obejmuje większą powierzchnię, a te dr majkels nawet na ulotce pisze że są na łagodne łuszczyce :hmm: . Na innym forum kiedyś czytałam że ktoś proponował startery tej maści do jakiś testów, nie wiem czy to jeszcze aktualna sprawa ale możesz poszukać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa