Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana kremu
Autor Wiadomość
mandragora 


Wiek: 43
Dołączyła: 07 Gru 2011
Posty: 52
Wysłany: Pon Maj 13, 2013 3:00 pm   

Pnącze napisał/a:
Larry'a napisał/a:
Witajcie!
Mam do Was pytanko. Szukam masci, która nie zawiera sterydów i mozna ja stosowac na twarz. Czytalam kiedys o takiej masci, tylko zapomnialam nazwe :oops: . Ponoc sprzedawana jest na recepte. Tyle pamietam. Bede wdzieczna za wszystkie inne tego typu tez.
Pozdrawiam cieplutko!!!


Ja od siebie jeszcze dodam, że możesz też spróbować jakieś dermokosmetyki, chociażby wspomnianą tu maść dr miachaels. Nie wiem czy zaleca się jej stosowanie na twarz, ale mi
maść ta najbardziej sprawdziła się w miejscach, gdzie raczej nie powinno się jej stosować. Smarowałem nią m.in. zmiany na głowie a w ulotce jest napisane nawet żeby nie smarować zmian na głowie a praktycznie całkiem znikły, a nie wspomagałem leczenia niczym innym.


Powtarzasz się :roll:
_________________
pozdrawiam
 
 
Pnącze 


Wiek: 42
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 33
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 1:06 pm   

Powtarzam się bo jest podobny temat, jak się nie podoba nie musisz czytać moich postów.
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 62
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Czw Maj 16, 2013 8:55 pm   

Pnącze napisał/a:
Powtarzam się bo jest podobny temat, jak się nie podoba nie musisz czytać moich postów.
bardzo nieuprzejma odpowiedz,czasem mozna napisac to samo,ale w innej,milszej formie.tworzymy tu swoista rodzine,warto o tym pamietac.
_________________
luszczyca jest tylko choroba..jak wszystkie inne..i trzeba z nia nauczyc sie zyc
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa