Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa ja z zaleczoną łuszczycą
Autor Wiadomość
nusia 
Sesi

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Paź 2012
Posty: 135
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 8:58 pm   Nowa ja z zaleczoną łuszczycą

Postanowiłam zamieścić kilka zdjęć. Po mojej długiej walce przyszły i efekty, które już wam przedstawiam :)

Zdjęcie-0319llll.jpg
Plik ściągnięto 15867 raz(y) 41,88 KB

Zdjęcie-0316k.jpg
Plik ściągnięto 15867 raz(y) 84,23 KB

 
 
nusia 
Sesi

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Paź 2012
Posty: 135
Wysłany: Sro Gru 05, 2012 3:32 pm   

Nareszcie szczęśliwa!! Po kilkumiesięcznej walce z chorobą
nadeszła remisja :) Teraz mogę odetchnąć z ulgą i choć na chwilę odciąć się od tego wszystkiego
 
 
bromek.potasu

Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 1
Wysłany: Sro Gru 05, 2012 10:09 pm   

Wspaniałe efekty, gratuluję :mrgreen: Czy na długo opuszczają Cię wysypy po zaleczeniu choroby?
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Sro Gru 05, 2012 11:29 pm   

brawo nusia :) :) :)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
look 

Wiek: 42
Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 76
  Wysłany: Czw Gru 06, 2012 12:08 am   

bromek.potasu napisał/a:
Wspaniałe efekty, gratuluję :mrgreen: Czy na długo opuszczają Cię wysypy po zaleczeniu choroby?


Nie ma to jak odrobina taktu :) Na tenczas minęły 2 dni :/ Daj się dziewczynie nacieszyć zaiste ładnym efektem. Badania przeprowadzisz sobie później.
 
 
nusia 
Sesi

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Paź 2012
Posty: 135
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 3:08 pm   

Kochani wszyscy jesteśmy łuszczykami a więc bądźmy dla siebie mili i wyrozumiali. To nic, że pyta o długość trwania remisji. Jednak wtedy wraca się pamięcią do tego, że to szczęście nie trwa wiecznie... No chyba, że jesli jest to tylko pytanie do ankiety.......

Żyję z tą chorobą 5 lat i to dopiero drugi taki okres w moim życiu. Pierwsza remisja trwała 2 miesiące był to czas wakacji. Do obecnego stanu doszłam przy pomocy naświetlania lampą i całkowitej zmianie diety. Stanowczo mówię nie tłustym potrawom, mięsom. Warzywka i drób jeśli już coś. Ograniczenie mleka, które powodowało wysypy.
Każdy musi znaleźć swój własny środek. Ja szukałam go wiele lat aż w końcu odnalazłam. Jest to jedynie słonce, promienie uv :)
Kochani taki moment nastanie w życiu każdego z nas. Grunt to być szczęśliwym i cały czas próbować nie przejmując się tym, że póki co nie wychodzi i nie ma rewelacji. Łuszczyca to nie uczulenie, które zwalczy się w ciągu kilku dni:)
Życzę Wam tego z całego serduszka i trzymam kciuki. A może i Wy macie już zaleczoną Ł? W takim razie czekam na Wasze zdjęcia tutaj w tym poście :)

Po wakacjach choroba z którą już się tak zaprzyjaźniłam wróciła z tego względu, że skończył się bezpośredni kontakt ze słońcem. Mam nadzieję, że ta remisja się znacznie wydłuży bo przecież i tak mogę działać na nią jeszcze lampami :)


Pomyślałam sobie a zamieszczę kilka zdjęć kto jak nie Wy będzie cieszył się ze mną i tak dobrze rozumiał to moje szczęścia :)
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 7:08 pm   

Wrócilam z dalekiej podrózy a tu taka niespodzianka :brawo: super wiadomosc...gratuluje efekty cieżkiej pracy,wiem co znaczy uzyskac wogóle jakąs remisje nawet na miesiąc...ciesz sie dziewczę i baw dobrze...pamietaj jednak o dbaniu o swoja skóre i bron Boże jej nie przesusz :tuli:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
nusia 
Sesi

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Paź 2012
Posty: 135
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 9:29 pm   

Dziękuję Szater :*
Zauważyłam, że Cię nie ma na forum od jakiegoś czasu i przyznam, że mi brakowało takiej osóbki:)
Ja remisję mam dopiero drugi raz w życiu i chciałabym mimo wszystko i tak dbać o nią. Ty jesteś doświadczoną kobietką, posiadasz duża wiedzę na temat Ł:) Mogę tak samo dużo ją nawilżać i czasami lampy prawda? To nie powinno zaszkodzić?



A o to moje dzisiejsze łokcie :)

Zdjęcie-0369.jpg
Plik ściągnięto 15706 raz(y) 50,38 KB

Zdjęcie-0365.jpg
Plik ściągnięto 15706 raz(y) 44,47 KB

 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Gru 07, 2012 7:21 am   

Witam....dobrą obserwatorka jestes :* ....tak czasem znikam na kilka dni bo w realu mam pełne rece roboty....zima...to piekny czas ale nie dla wszystkich....tam jestem potrzebna ale zawsze odpowiadam na wszelkie prosby i zapytania pozostawione i na PW i na maliach :mrgreen:
Nawilzaj i natłuszczaj,TRZYMAJ W CIEPLE!!!-łuszczyca bardzo nie lubi zmarznąc! staraj sie unikac plastików a wiecej naturalnych rzeczy,przynajmniej w tych miejscach byłego wysypu.Sadze ze nie ma potrzeby naswietlania lampami,niektórzy wspieraja sie solarka...co jakis czas ale bez przesady.Trzymam kciuki i....udzielaj sie na forum,moze ktos inny akurat bedzie potrzebował twojego wsparcia :tuli:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
nusia 
Sesi

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Paź 2012
Posty: 135
Wysłany: Pią Gru 07, 2012 8:47 am   

Dziękuję Ci bardzo :tuli:
Nie miałam pojęcia, że Ł nie lubi zimna :hmm:
W takim razie stosuję się do Twoich zaleceń :*
Wiadomo każdy ma jakieś obowiązki. Ja tez przez jakiś miesiąc tutaj nie zaglądałam bo nadzwyczajnie w świecie nie miałam na to czasu... Czasami jest więcej luzu i wolnego czasu to wtedy można zawitać na forum do kochanych łuszczyków :)
 
 
nusia 
Sesi

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Paź 2012
Posty: 135
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 10:56 pm   

Kochani,
moje szczęście trwało niespełna 4 tygodnie.... :(
Teraz od nowa mam do czego dążyć i myśl o ponownej remisji jest moim napędem do dalszych starań :)
_________________
Sesi
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 11:45 pm   

nusia wazne ze wiesz juz co na ciebie dziala :) dasz rade z nowym wysypem, zreszta z doswiadczenia wiem ze nowy latwiej sie "wygryza" niz taki ktory juz sobie posiedzial na naszej skorze ;)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
nusia 
Sesi

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Paź 2012
Posty: 135
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 12:09 pm   

dziękuję za słowa pocieszenia :tuli:
_________________
Sesi
 
 
nusia 
Sesi

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Paź 2012
Posty: 135
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 2:13 pm   

Wysmarowałam się cała Cocoisem. Teraz zastosuję dziegcie+ lampa uvb :)Cztery tyg byłam na sterydzie bo już nie było innego ratunku. Miesiąc spokoju i z powrotem.... Musiało wrócić bym nie zapomniała, że nadal jestem łuszczykiem :)
_________________
Sesi
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 4:22 pm   

Po sterydzie zazwyczaj wraca przynajmniej u mnie :grin:
_________________
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa