Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja maść domowa
Autor Wiadomość
staszek84 

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 10
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 11:56 am   Moja maść domowa

Witam serdecznie.

Przez 4 ostatnie lata zbierałem sporo informacji na temat łuszczycy i bielactwa. Produkowałem maści domowe na podstawie wazeliny i ekstraktu z mieszanek ziół stosując je na sobie. 3 miesiące temu, po zastosowaniu ostatniej maści (wazelina+ekstrakt z 11 ziół) udało mi się uzyskać:

- w miejscach smarowanych zanik łusek po 1,5 tygodnia
- w miejscach smarowanych zanik zaczerwienień po 4 tygodniach.

W praktyce zaczerwienienie skóry ustąpiło na 85%, po 2 miesiącach smarowania widziałem jeszcze bardzo delikatne różowo-białe przestrzenie odpowiadające pierwotnym łuskom. Ale trzeba się mocno wpatrywać aby zauważyć.

Po miesiącu bez używania maści stan łuszczycowy powraca. Zastanawiam się czy jestem odosobnionym przypadkiem?

Chciałbym za darmo (pokryje nawet koszt przesyłki) wręczyć 5-10 (60ml) sztuk mojej maści osobom chętnym sprawdzić jej działanie. Jeśli tak zostaw mi na priv, adres. Dziekuje.

P.S proszę administratora o wyrozumiałość, niczego nie sprzedaję ani nie reklamuję, informacje te mogą w przyszłości posłużyć ogółowi. Jeżeli to możliwe proszę, bez uszczypliwych komentarzy.
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 3:47 pm   

Witam Staszku na forum...ciekawe rzeczy prawisz :mrgreen: jaki to zestaw ziół mieszałes jezeli można zapytac? czy miałes łuszczyce na dłoniach(zewnętrzne czesci dłoni),mam z nimi duży problem i nic nie działa jestem ciekawa jak sprawdziłoby sie Twoje mazidło :wink: jezeli nikt sie nie zgłosi...chetnie przetestuje...pozdrawiam
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 5:53 pm   

witaj staszek :) na pewno znajda sie chetni do przetestowania - a jakby sie sprawdzilo u wiekszej grupy ludkow to juz w ogole bedziemy w euforii :)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
staszek84 

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 10
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 8:49 pm   

to by rozwiązało problem wielu chorych nie tylko na łuszczycę, stałoby się dla mnie jasne co jesz przyczyną choroby. nie chcę zapeszać... poczekamy, zobaczymy co odpiszą po czasie inni.
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 9:20 pm   

zawsze warto sprawdzic... chociaz mysle ze wiekszosc bedzie chciala znac sklad masci ;)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
staszek84 

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 10
Wysłany: Sro Cze 12, 2013 4:23 pm   

pozostało ostatnie opakowanie 100ml maści.
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Cze 12, 2013 5:31 pm   

sadze ze wszyscy którzy wyrazili chec w wypróbowaniu owej masci tu w tym temacie powinni opisywac kolejne etapy stosowania,bedzie wiarygodnie i bedzie mozliwosc skonfrontowania wielu różnych odmian łuszczycy z tym specyfikiem.
Bardzo bym prosiła o podanie składu tej masci. :mrgreen: nie chodzi o skład ilosciowy ale o wymienienie ziół ,które weszły w skład . :mrgreen:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
staszek84 

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 10
Wysłany: Sro Cze 12, 2013 6:10 pm   

Lasu rąk póki co nie ma, znalazł się do dziś 1 użytkownik chętny, więc póki co w tym wątku liczyć się będzie zdanie tych użytkowników w poście:

siklers

Ze składem odczekam, nie chce wprowadzać offtopic, zaraz zacznie się rozwodzenie nad każdym ziołem z osobna (gdzie kupić, cena, dlaczego, teoria działania) i będzie dyskusja poza tematem, zamiast skupić się na istocie postu - pomogło czy nie pomogło. Wątek będzie rozwojowy, bez względu na wynik proszę użytkowników o obiektywne relacje.
Ostatnio zmieniony przez staszek84 Pon Cze 17, 2013 9:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Cze 12, 2013 7:36 pm   

bez urazy ale jakos niekoniecznie stosuje cos czego składu nie znam :shock: :>
Prosze pamietac iz chorujemy nie tylko na łuszczyce,wielu z nas stosuje farmakologie w związku z chorobami współistniejącymi,zioła to tez leki wchodza w reakcje z farmaceutykami,poza tym moga byc osoby uczulone.Po to załozony został ten watek aby tu rozwiewac wszelkie wątpliwosci,tu dyskutowac o składzie ,sposobie stosowania i reakcji specyfiku na skóre.Wszystkie wypowiedzi dotyczące panskiej masci a zamieszczone tutaj nie bedą offtopickiem ale wymiana pogladów i opinii
Co do małego zainteresowania...no cóż uważam iż własnie brak dokładnych informacji jest tego powodem. :hmm:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
staszek84 

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 10
Wysłany: Sro Cze 12, 2013 7:43 pm   

Życzę więc Wam wszystkim udanych kuracji. Temat zamykam. Pozdrawiam.
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Cze 13, 2013 8:54 am   

no tosmy sobie podyskutowali :wink:
dziwne to wszystko :hmm: miało byc 6-10 osób do testowania....potem info ze została jedna porcja,kolega zwrócił sie do mnie o namiary....nagle z 6-10 osób zostały 2(w tym ja :lol: ) a jak poprosiłam o skład...zamyka Pan temat....trudno,lubie wiedziec co stosuje,nie bede w ciemno ryzykowac bo ktos wpadł na jakis sposób i stworzył "lekarstwo"
Też życze panu zdrówka i oby remisja trwała jak najdłużej,skóra nasza przyzwyczaja sie do wszystkich masci,kremów i wszelakich specyfików powinien pan o tym pamietac,przyjdzie czas że trzeba bedzie sięgnąc po cos innego bo panski wynalazek przestanie działac...powodzenia :mrgreen:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 61
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Czw Cze 13, 2013 10:06 pm   

czytalem caly watek z zaciekawieniem,sadze,ze gdyby koledze naprawde zalezalo na testach,to podalby sklad ziol nawet na pw,a tak,pozostaja watpliwosci,szkoda
_________________
luszczyca jest tylko choroba..jak wszystkie inne..i trzeba z nia nauczyc sie zyc
 
 
staszek84 

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 10
Wysłany: Czw Cze 13, 2013 10:31 pm   

odkąd mam czystą skórę, nie zależy mi tak bardzo jak się Tobie może wydawać kolego. chętni się znajdą (już są), a i ja o nich nie zapomnę i mogą liczyć na moją pomoc. z doświadczenia wiem, że najgorzej jest uszczęśliwiać kogoś na siłę.
 
 
siklers
łuszczyk

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 160
Wysłany: Pią Cze 14, 2013 7:19 am   

Po prostu jeśli maść będzia działała na inne osoby, a staszek84, udowodni to przez rozdanie jakieś grupie ludzie tej maści będzie mógł potem na tym zarabiać .. Takie jest moje zdanie ...
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Cze 14, 2013 9:33 am   

tu nawet nie chodzi o to aby nie zarabiac,cos tam osiągnął,działa-moze byc tez i zapłata ale chodzi o zwykłą uczciwosc wobec ludzi:w preparacie są takie i takie składniki tyle czy aż tyle....informacja moze i błaha ale BARDZO WAŻNA SKORO PAN STASZEK TEGO NIE ROZUMIE...TO TRUDNO.
W mysl polsiego prawa kazdy produkt MUSI miec podany skład i nazwe oraz adres producenta w razie jakichkolwiek problemów on ponosi odpowiedzialnosc,pan Staszek jakies składniki pomieszał i.....chce abysmy przetestowali ale składu nie poda :shock:

Ja zaczęłam tę dyskusje ale widac nie ja jedna mam watpliwosci :razz:
Pisze pan ze są chętni? podejrzewam ze .....troszke jakby Pan sie spalił u nas....na wejsciu

http://luszczyca.org.pl/p...wtopic=7484&hl=

pomimo wszystko życze...powodzenia :mrgreen:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa