Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dieta bezglutenowa/z ograniczeniem glutenu
Autor Wiadomość
Freya 


Wiek: 34
Dołączyła: 31 Lip 2007
Posty: 219
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Cze 07, 2014 1:59 am   

Ziemniaki ze śmietaną dziabne widelcem, może jeszcze do tego z podsmażonymi buraczkami - zawsze. Ostatnie 2 dni właśnie to jadłam, z piersią z grillowanego kurczaka, bo czasem jednak mam chętkę na jakieś mięso. Pomijam fakt, że z jednej piersi najadłam się ja i moje 2 koty, ale skoro tyle odczułam za wystarczające... :>

Mleko i produkty mleczne uwielbiam, czuję wielki protest jak ktoś twierdzi, że mleka ludzie nie powinni spożywać... Ja żadnego uczulenia nie mam, jogurty serki i twarożki uwielbiam i nie wiem co bym jadła gdyby nie nabiał... Tym bardziej, że gluten działa na mnie kiepsko.

A do słodkiego mnie nie ciągnie. W zasadzie ostatnio zdałam sobie sprawę, że ja wogóle nie kupuję słodyczy, jem jak ktoś mnie poczęstuje a i to nie zawsze. Ewentualnie lody lubię, ale żeby jakieś ciasteczka czy czekolady, o batonach nie wspominając, to jednak mnie nie kusi. Tyle dobrego, biorąc pod uwagę te 20 kg które powinnam zrzucić :shock:
_________________
Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.

Oscar Wilde
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Sob Cze 07, 2014 8:23 am   

ja mleka jako mleka nie lubie i nie jadam - za to uwielbiam twarozki i smietane :)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa