Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
maść uniwersalna i olej konopny w leczeniu łuszczycy
Autor Wiadomość
gustyniak12 
gustyniak12

Dołączyła: 08 Maj 2018
Posty: 1
Wysłany: Wto Maj 08, 2018 9:36 pm   maść uniwersalna i olej konopny w leczeniu łuszczycy

Przestrzegam przed lekami sterydowymi, zwłaszcza w przypadku małych dzieci! Sterydy działają szybko i dają dobre rezultaty, ale niestety na krótko, potem już jest tylko gorzej - skóra przyzwyczaja się do nich i potrzebuje coraz większych dawek. Jest bardzo duże ryzyko wystąpienia poważnych efektów ubocznych; zaniki skory w miejscach, gdzie łuszczyca występuje najczęściej, może wystąpić również depresja polekowa i naprawdę wiele innych. Po wielu latach stosowania sterydów zmiany są nieodwracalne, lekarze, którzy tak beztrosko przepisują te maści zachowują się wyjątkowo nieodpowiedzialnie. U mnie nic tak dobrze nie działa jak delikatne preparaty, najlepiej 100% ziołowe. Trudno takie znaleźć nawet w aptece. Ja znalazłam sklep z produktami konopnymi i to był strzał w 10! Mam dużo mniej tych okropnych plam na skórze a to po 3 dniach od zastosowania dzięki maści uniwersalnej . Córka niestety też ma łuszczycę i dla niej kupiłam z tego sklepu maść baby polecam przeczytajcie na tym blogu https://konopiafarmacja.wordpress.com/2018/04/23/luszczyca-skuteczne-leczenie-olejem-konopnym/
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Maj 09, 2018 10:32 am   

Pozwolę sobie sie nie zgodzic :razz:
Rozumiem ze otrzymała pani taki nakaz reklamowania produktów tego typu ale proszę wziąc pod uwage inne istotne sprawy:każdy z nas choruje inaczej,ma i inną odmiane a i inaczej reaguje na poszczególne metody czy sposoby.To co mi pomaga pani mo ze zaszkodzic a innemu wogóle nic nie da.Nie ma jednego wspaniałego srodka na leczenie łuszczycy.Choruje przeszło 50 lat,zaangażowałam sie w pomoc ludziom chorym na łuszczyce jakies 12 lat temu,stosowałam wszelkie dostepne metody i sposoby leczenia łuszczycy,sama choruje na:plackowata,odwrócona,łuszczyce paznokci i...łuszczycowe zapalenie stawów.Eksperymentuje na sobie od dziesiątków lat i wiem że sterydy też sa potrzebne.Widac nie spotkała pani nikogo z ciałem pokrytym w 90% zmianami łuszczycowymi...takiej osobie ta pani masc konopna to na niewiele sie zda,zreszta tak samo podobnie i u mnie...zadne dermokosmetyki nie daja rady,wiec prosze tak nie stawiac sprawy na ostrzu noza bo nie ma pani pojecia o czym pisze. Dermokosmetyki mogą wspomagac leczenia bardzo łagodnej łuszczycy przy cięzkich postaciach to jest niemożliwe.W tej chwili mało stosuje sie masci typowo sterydowych:Dermovate,Novate wiekszosc leczy sie na chwile obecną pochodna wit D3-kalcipotriol z dodatkiem (niewielkim) sterydu.Daje ta masc DAIVOBET dobre efekty terapeutyczna ale...no własnie też nie na wszystkich działa.Obecne leczenie jest troszke inaczej prowadzone,lekarze są bardziej swiadomi a i for jest wystarczająco dużo aby naswietlic sprawe tym co chca.Proponuję przeczytac forum,nie wpasc na chwilke aby zostawic reklame ale solidnie przeszukac...zdziwi sie pani ile tu wiadomosci ,nawet dla matek małych dzieci.

Strachem jeszcze nie załatwiło sie żadnej sprawy,wiec szkoda straszyc lepiej uzupełnic wiedzę...chetnie podzielę sie swoją lub podpowiem gdzie szukać. :grin:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa