Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Łuszczyce można zaleczyć
Autor Wiadomość
Niko34

Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 5
Wysłany: Pon Lip 24, 2017 2:01 pm   Łuszczyce można zaleczyć

Witam,

Czytam to forum już od dawna, wielokrotnie przewijają się schematy leczenia oraz produkty. Wałkowane dość często utrudniają dostęp do informacji które są naprawdę wartościowe.
Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich na swój profil:

https://tomipomaga.pl/user/niko34

gdzie opisałem swoją historię choroby. Portal powstał niedawno, ale można tam opiniować leki, suplementy oraz prowadzić własny profil (wszystko w obrębie choroby), następnie linkować na forum. Powinno to znacznie usprawnić prace forum jak i samej dyskusji.

Mam nadzieje że admin nie skasuje tego postu. Portal powstał po to aby chorzy mogli się dzielić swoim doświadczeniem w chorobie.

Rejestracja zajmuje kilka sekund i można logować sie przez Facebook oraz Gmail

PS. Właściwie to taki Facebook tylko dla chorych :) Blog, znajomi, ulubione produkty oraz prywatna galeria.

Serdecznie zapraszam i życzę zdrowia.
_________________
https://tomipomaga.pl/user/niko34
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Lip 25, 2017 7:52 am   

jest na forum dział REKLAMA i nalezało by tam umiescic swoja aby jak to kolega wspomniał...NIE ZASMIECAC TEMATÓW

Takich stron na FB sa tysiące,wszystko własnie pozakładane przez nowicjuszy...forum ,to forum mozna zawsze tu znalesc nawet wiadomosci sprzed 10lat...wiec moze lepiej nie krytykowac tego co już jest i sprawdziło sie od lat a pokazac co sie samemu osiagnie.Pozdrawiam. :razz:

PS
czyta kolega od dawna i sie nie zalogował aby podzielic sie swoimi doswiadczeniami??? :shock:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Niko34

Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 5
Wysłany: Sro Lip 26, 2017 7:13 am   

Koleżanka źle mnie zrozumiała, widocznie nawet nie widziała mojego profilu :) Oczywiście że forum jest potrzebne a portal to tylko uzupełnienie gdzie można oceniać produkty. Szkoda że użytkownicy wszystko traktują jako reklamę... zamiast spróbować i ocenić samemu.

Dla leniwych wklejam link bezpośredni do mojej historii:
https://tomipomaga.pl/niko34/hist

Pozdrawiam,
_________________
https://tomipomaga.pl/user/niko34
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Lip 26, 2017 7:44 am   

Strona nie została znaleziona.
Przepraszamy, wybrana strona nie istnieje. Proszę sprawdzić URL i spróbować ponownie lub powrócić do strony głównej.


faktycznie dla "leniwych" :wow:

Reklama to reklama niezaleznie jak kolega ubierze ja w piekne słówka :razz:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Niko34

Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 5
Wysłany: Sro Lip 26, 2017 5:15 pm   

Źle mi się link przekleił :P
https://tomipomaga.pl/user/niko34/hist

Troche nie rozumiem Twojego podejścia nie zarejestrowałaś się, nie spróbowałaś a już wszystko negujesz. Jeśli komuś pomoże to super jeśli nie to trudno ale czemu zniechęcać?

Nawet nie wiesz ile pracy to kosztowało, nie umiesz tego uszanować....
 
 
dzyszla 


Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 239
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw Lip 27, 2017 6:08 pm   

Bo takie podejście to mi się kojarzy z postępowaniem Jehowy - chodzą, nawołują do przejścia do siebie, wciagają w swoją dyskusję, ale jak zaczniesz mówić coś nie po ich myśli, to nawet nie próbują podejmować rozmowy.

Takie nawoływanie wszystkich do przejścia na swoją stronę z góry odrzucając możliwość poznania się tutaj, przedstawienia tu opisów swoich i zasymilowania się raczej nie wygląda dobrze.
_________________
mgr inż. Dżyszla
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Lip 28, 2017 10:24 am   

Niko34, nie oceniaj....bo sam niewiele wiesz ile zrobiłam dla społecznosci ludzi chorych na łuszczyce...wiec spokojnie :neutral: nikt nikogo nie zniecheca ,wyraziłam swoja opinię...nie oceniałam ciebie a jak kolega postapił??? wystawił mi laurke....nie doceniłam ile pracy kolega włozył w utworzenie SWOJEJ STRONY...ja pracuje dla całej społecznosci,bez oczekiwania pochwał i profitów....od dziesiątków lat
Pozdrawiam,wez głeboki oddech i mniej atakuj....wyjdzie na dobre :razz:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa