Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kącik anonimowego łuszczyka :))) Niech nas zobaczą :)))
Autor Wiadomość
Jezoov


Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 33
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 1:12 am   Kącik anonimowego łuszczyka :))) Niech nas zobaczą :)))

Tak tu pusto było więc postanowiłem wkroczyć na te dziewicze tereny :oops: oraz założyć coś w rodzaju kącika anonimowego łuszczyka :D zatem :twisted: ( wkraczając w do koncika przestajecie być anonimowi ) hry hry

Jestem Jezoov ( dla wtajemniczonych Łukasz ) i jestem łuszczykiem. mam 23 lata, z kropkami od 3 lub 4 lat ( wolę tego nie pamiętać ) Rodowity Szczecinianin, upadły student :lol: fan muzyki rockowej i heavy brzmienia,historii II wojny swiatowej i kultury Wikingów. Zapalony kibic AC Milan. Więcej grzechów nie pamiętam :twisted:

Czekam na kolejnych smiałków i pionierów :oops:
_________________
For The Blackwind Fire And Steel
 
 
Pawel 
Administrator


Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 550
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 1:15 am   

Paweł
płeć: mężczyzna
wiek: [moderowano]
miejscowość : [moderowano]
stan cywilny: [moderowano]

Teraz czuje sie naprawde anonimowo :D
 
 
kinguska


Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 14
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 1:22 am   

hej tu Kinga mam 20 lat ale już niestety tylko miesiąc bo wkoczy mi 21. Studiuję architekturę na syberii czyli w Białymstoku. yyyyy ale nie mówcie nikomu :) wystarczy?? jak coś to pytajcie :) chętnie odpowiem na prawie wszystkie pytania
 
 
Jezoov


Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 33
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 1:54 am   

Paweł masz szczęście że Ci moderator płci ( pci???) nie przemoderował :lol: teraz możesz śmiało założyć kącik anonimowych anonimów hue hue

[moderowano] 8)

Kinga... Syberia w Białymstoku??? To wy tam macie misie polarne, uchatki, pingwiny i takie tam zimowe gadżety??? :shock:

Czekamy na kolejnych anonimowych łuszczyków :wink:
_________________
For The Blackwind Fire And Steel
 
 
kinguska


Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 14
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 3:51 am   

misie polarne były, ale ludziom było zimno i je na skóry przerobili. Pingwiny wykładają na politechnice, a uchatki wyginęły bo nie mogły znieść ciągłego puszczania disco polo w mieście :( Ale jakby były, to by przeżyły, bo tam jest naprawde zimno. W lutym w mieszkaniu miałam 12 stopni brrrrrrr :D
 
 
Kucka 
Wariatka :P


Wiek: 36
Dołączyła: 10 Lip 2006
Posty: 258
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 10:27 am   

No to ja cośik naskrobie :D Choc pisalismy jush troche o sobie w temaci "WITAM" :D No to ja jestem 18 letnim barankiem ( tak tak... coś mam ze znaku zodiaku w sobie :D :D :D ) ktory uwielbia tanczyć, słuchać muzyki i śpiewac (choc to mi akurat nie wychodzi :D ) ostatnim czasem zaraziłam sie chodzeniem po górach a najbardzxiej po Pieninach i okolicach :D Tatry też są ok ale jak dla mnie za duża komercja i za duzo ludzi :P Uwielbiam miejscowość Krościenko nad Dunajcem i przepyszne sprzedawane tam lody na wage :D :D :D jak jush pisałam Ł mam od 4 roku życia :D Od września będe dumną maturzystką :D Wieczorami przesiaduje w necie a dokladniej na różnych forach (łuszczyca, cukrzyca :P ) Jak ktos ma jakies pytania do mnie to chetnie odpowiem :D
_________________
Kucka (Kucajka) - wieczna optymistka :D
 
 
ksanty


Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 28
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 10:27 am   

imię: Renata
wiek: ...
rodowita zielonogórzanka

w parze z ł od 3 lat
 
 
aga

Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 89
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 6:21 pm   

Jestem Aga, możecie mi mówić - babcia - bo jestem chyba najstarsza w Tym miłym towarzystwie, albowiem mam 32 lata a choruję od prawie 20(!!). Pracuję, studiuję, żyję i próbuję nie zwariować przez panią ł... Pozdrawiam!
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 6:31 pm   

Nie no babcia to chyba nie, ja jestem prawie w twoim wieku - 30 lat, także chyba do tych staruchów jeszcze nie należymy :wink: A pozatym to ja jeszcze muszę ojcem zostać, także do dziadka mi jeszcze brakuje :wink:
 
 
aga

Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 89
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 6:35 pm   

Powodzenia życzę w takim razie! A zastanawiałeś się kiedyś co będzie jak Twoje dziecko( przyszłe) będzie miało ł.? Bo ja sie bardzo tego boję, tego poczucia winy chyba...
 
 
łukaszzzz85 


Wiek: 39
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 172
Skąd: zielona góra
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 6:41 pm   

a ja tu tylko posprzątac przyszedlem ...:P
_________________
"Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare"
ragga-rap ;)
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 6:43 pm   

Mam nadzieję, że nie odziedziczy tego po mnie, chociaż ja odziedziczyłem po ojcu. Ale jestem dobrej myśli, nie zastanawiałem się nad tym jak to bedzie ale leczę się 15 lat i nawet gdyby moje dziecko miało ł. to jestem mądrzejszy o "te 15 lat", napewno nie będę go leczyć sterydami. Wiesz wydaje mi się, że najgorsze chyba to jest u kobiet, wiesz faceci też dbają o siebie i jest im ciężko z tym żyć, ale kobieta wkraczając w wiek dojrzałości chce zwrócić na siebie uwagę i chyba wtedy mając ł. jest jej ciężej niż facetowi. W sumie facet to zdowbywca :wink: , no ale cóż musimy się tu jakoś rozrastać na tym forum, ale mam nadzieję, że nie kosztem naszych przyszłych dzieci (oby żadne nie odziedziczyło tej choroby)
 
 
Jezoov


Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 33
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 7:17 pm   

Neo ciekawe jak poradzi sobie "Neo zdobywca" wysypany od stóp do głów gdy jakaś panna zaprosi go na basen, plażę itp. Pojechales z tym zdobywcą . Boki zrywam :lol:

Czekamy na kolejnych anonimowych łuszczyków :twisted:
_________________
For The Blackwind Fire And Steel
 
 
Kucka 
Wariatka :P


Wiek: 36
Dołączyła: 10 Lip 2006
Posty: 258
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 7:43 pm   

No powoli sie rozkrecamy :D :D :D

P.S Witam serdecznie agusie z wrocławia :D
_________________
Kucka (Kucajka) - wieczna optymistka :D
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 8:40 pm   

Wiesz powiem ci tak jak poznałem moją żone 6 lat temu to byłem wysypany i to nie mało, ale wiesz powiem ci, że mojej żonie nie przeszkadzało to jakoś, nie zwróciła nawet na to uwagi, nawet nie spytała co to jest, chociaż nic nie wiedziała o tej chorobie. Uważam, że wyrywanie panienek to calkiem coś innego niż układanie sobie życia. Jeśli kobieta cie nie toleruje, twojej choroby to poprostu chyba zwraca uwagę na coś innego. Powiedź mi, co to za kobieta, jeśli byłbyś zdrowy, a później prytrafiłaby ci się jakaś choroba, a ona by cię zostawiła, czy to jest prawdziwa kobieta? albo na odwrót facet. A co do tego co napisałeś, no to chyba coś nie tak jeśli babka klei się si wszystkich i wyrywa kogo się da
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa