Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kącik anonimowego łuszczyka :))) Niech nas zobaczą :)))
Autor Wiadomość
Anna1709 

Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 11
Wysłany: Nie Lip 01, 2007 8:48 pm   

hmm no to moze sie dolacze bede byc moze najmlodsza uczestniczka :)
Mam na imie Ania:) jestem z takiego malego miasta Nakło <okolice Bydgoszczy>
Uwielbiam muzyke rockowa hmm uwielbiam to kiepskie slowo muzyka jest moim Bogiem i nalogiem :) :):)
Pani Ł. przyczepila sie do mnie rok temu i meda jedna nie chce zniknac ://
hmmm nie wiem co by tu jeszcze napisac wiec koncze :)
 
 
EWaa


Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 815
Wysłany: Nie Lip 01, 2007 9:33 pm   

witajcie nowi w rodzince :) :):)
 
 
Kucka 
Wariatka :P


Wiek: 36
Dołączyła: 10 Lip 2006
Posty: 258
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lip 01, 2007 11:52 pm   

No witamy witamy :) Czytajcie piszcie i pytajcie :D
_________________
Kucka (Kucajka) - wieczna optymistka :D
 
 
o$ka 
__________

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 8
Skąd: Tom. Maz.
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 4:51 pm   

Hej nazywam sie Ola mam 17 lat a łuszczyce mam od kąd pamiętam (niestety jest dziedziczna) na szczęście nie mam jej na całym ciele ale niestety nie mogę jej zwalczyć "na głowie". Ona mi tak bardzo nie przeszkadza już do niej przywykłam, mam długie włosy wiec jej tak bardzo nie widać. Chodź czasem słyszę różne komętarze często bardzo nie mile. Straszna jest nie wiedza ludzi na rożne tematy, choroby. Postanowiłam że na lekcji wychowawczej poruszę temat łuszczycy i nie tylko bo jest wiele chorób dość wstydliwych. Po za tym trudno żyć w nietolerancyjnym świecie i mało doświadczonymi ludźmi. Myślę że łuszczyca mi zaniknie i życzę wam tego również.
 
 
Kucka 
Wariatka :P


Wiek: 36
Dołączyła: 10 Lip 2006
Posty: 258
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 7:49 pm   

Nie kumata jestem :) Zrobiłaś tą lekcje wych cyz dopiero masz zamiar ? :) a jak zrobilas to jakie byly reakcje ? :)
_________________
Kucka (Kucajka) - wieczna optymistka :D
 
 
o$ka 
__________

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 8
Skąd: Tom. Maz.
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 9:12 pm   

Poprowadziłam tą lekcje , a jakie były reakcje hm... różne wiele osób o tej chorobie słyszało pierwszy raz niektórzy sie śmiali nazywali to "grzybem" ale to chłopcy którzy nie dorośli do poważniejszych tematów. Poza tym ta lekcja nie miała wzbudzić zachwytu to była tylko taka informacja. Myślę ze jednak klasa zrozumiała co chciałam przekazać i będą teraz do tego inaczej podchodzić. ;)
 
 
Kucka 
Wariatka :P


Wiek: 36
Dołączyła: 10 Lip 2006
Posty: 258
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 11:37 pm   

No i bardzo dobrze ze uświadamiasz ludzi :) Jak chociaż jedna osoba z twojej klasy nie skrzywi sie na widok osoby chorej na Ł to bedzie sukces :D Ja ogolnie sie nie ukrywam z choroba i większość moich znajomych wie co mi dolega więc jak organizowałam spotkanie Ł we wrocku to przy całej klasie powiedziałam ze organizuje takei spotkanie i jezeli znaja kogoś to żeby przekazali info :) Po tym ogloszeniu pare osob które wiedziały ze choruje ale jakoś nigdy sie tym nie interesowaly zaczeły ze mna gadac i dowiedziały sie paru konkretnych rzeczy :) Takie małe uświadamianie społeczeństwa to malutkie kroczki ale zawsze jakieś są :)
_________________
Kucka (Kucajka) - wieczna optymistka :D
 
 
o$ka 
__________

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 8
Skąd: Tom. Maz.
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 11:56 pm   

i bardzo dobrze :D ja nwet nie wiedzialam ze sa jakies spotkania organizowane
 
 
Kucka 
Wariatka :P


Wiek: 36
Dołączyła: 10 Lip 2006
Posty: 258
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 10:44 am   

Są są :) Ale to zalezy od ludzi z danego regionu :) Ja organizowałam wsumie 2 spotkania :) Pierwsze wyszło w miare ok :P bylo nas 5 osób :D na drugie nie dotarłam ze powodu zatrucia :P Ale ponoc byly 2 osoby <lol> Z niektorymi trzymam dalej kontakt :) FAJNA SPRAWA TAK SIE SPOTKAC I POGADAC :)
_________________
Kucka (Kucajka) - wieczna optymistka :D
 
 
o$ka 
__________

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 8
Skąd: Tom. Maz.
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 12:55 pm   

to fajnie moze kiedys na jakies pojade jak bede strasza narazie hmm ... jestem jeszcze bardzo pilnowana ;)
 
 
Kucka 
Wariatka :P


Wiek: 36
Dołączyła: 10 Lip 2006
Posty: 258
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 1:03 pm   

Ja w towim wieku pojechałam pierwszy raz sama na wakacje z kumpela i kumplem(który na wakacjachs stał sie moim chłopakiem i jestesmy razem do dziś) :D Pojechalismy w góry, pod namiot na tydzień :) Z czasem rodzice nabrali zaufania do takich wyjazdów i puszczali mnie na weekend gdzieś ze znajomymi czy z chłopakiem :) Trzeba poprostu pokazać rodzicą ze ma sie swój móżdzek i rozumek :) A potem już jakoś pójdzie :)
_________________
Kucka (Kucajka) - wieczna optymistka :D
 
 
o$ka 
__________

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 8
Skąd: Tom. Maz.
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 2:59 pm   

wiesz kazdy ma innych rodziców ,ja nie mowie ze nie maja do mnie zaufania wrecz przeciwnie oni mi bardzo ufaja tylko nie ufaja ludziom i w tym jest problem. Bo oni by mnie puscili tylko sie boja. sa bardzo przerwazliwienie az za bardzo osttanio nocowalam u kolezanki to mama dzwonilamdo mnie 3 razy i pytala sie czy wszystko wporzadku bardzo mnie to denrwuje ale coz juz przywyklam teraz pracyje nad tym zeby miec dluzej czas zebym sama gdzies mogla wyjsc ale z moimi rodzicami to jest bardzo trudne. Jesli chodzi o sama mame to ona jest wporzadku na wszystko by mi pozwolila tylko oni chca swtowrzyc taki ideal rodziny w ktorym maja wspolne zdanie a czesto sie nie zgadzzaja i mama ulega tacie, a tata hmm to jest czlowiek wychowany jak w wojsku wszytsko musi byc na swoim miejscu wymaga wszytsko od innych a sma nic do siebie nie da. nie ma co sie nad soba urzalac trzeba jakos zyc :D
 
 
Anna1709 

Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 11
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 7:53 pm   

o$ka ech rozumiem twoja sytuacje ze starszymi jestem w twoim wieku i tez mam te problemy :/:/:/
 
 
Kucka 
Wariatka :P


Wiek: 36
Dołączyła: 10 Lip 2006
Posty: 258
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 8:30 pm   

No rodziców sie nie wybiera i faktycznie do niektórych rzeczy trzeba sie przyzwyczaić :D
_________________
Kucka (Kucajka) - wieczna optymistka :D
 
 
Anna1709 

Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 11
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 3:31 pm   

to sie zgadza :) trzeba sie przyzwyczaic :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa