Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Płatki owsiane...
Autor Wiadomość
Paweł 


Wiek: 37
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 777
Skąd: Brzeźno Wielkie
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 7:13 pm   

Ja powiem tak: wolę raz na powiedzmy rok zrobić sobie kurację i smarować się przez 3 tygodnie codziennie intensywnie, niż mieć kurację całe życie w postaci diety i odmawiania sobie przyjemnych potraw i katowania się tym cały czas.

Pozdrawiam
Miłośnik kebabów :D
 
 
GwiazdaDisco 
Nierealna...


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 307
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 4:39 pm   

OOOoooOOO Ja też lubię kebaby:P Mniam...
 
 
anir 
anir

Dołączyła: 25 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 2:23 pm   

Wszystkim z łuszczycą polecam olejek EMU firmy Joppa, można go kupić na internecie. Jest drogi ale skuteczny. Chorował ktoś z mojej bliskiej rodziny. Łuszczyca była o podłożu genetycznym, zajęte było całe ciało, a najbardziej głowa - szczególnie owłosiona część, ręce i plecy. Sytuacja taka trwała ponad rok i po wielu konsultacjach lekarze również rozkładali ręce. Pomógł właśnie ten olejek. Dodatkowo- i tu sceptycy mogą mnie wyśmiać - bardzo pomogła mieszanka ziół z książki "Apteka Pana Boga". Każdy przypadek jest inny ale w skrajnych przypadkach trzeba wybróbować nawet najmniej prawdopodobne sposoby
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 25, 2010 3:11 pm   

Anir czego jak czego ale większość z nas,ze sceptycyzmu,to nasza kochana p.ł wyleczyła raz na zawsze.Nie spróbujesz,nie będziesz wiedział,to jedyna metoda w walce z jaśnie panią.
I nikt Cię tu nie wyśmieje,sami leczymy się metodą prób i błędów.... a zioła zawsze są naszym sprzymierzeńcem.Pozdrawiam :smile:
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 4:49 pm   

U wszystkich łuszczyca jest na podłozu genetycznym-nie ma innej opcjii :razz:

gdybym ci napisała ze gotuje gałęzie brzozy z listkami,pokrzywe i skrzyp z lasu,szałwie z ogródka i płatki owsiane ze sklepu potem w tym wszystkim sie kapie to czy wydało by ci sie to smieszne?Czasem pomagaja nam substancje nieprawdopodobne a że pomagają ...to stosujemy.Nikt tutaj cie nie wysmieje -bądz spokojna :mrgreen:
 
 
kaśka69 


Wiek: 54
Dołączyła: 03 Cze 2009
Posty: 224
Skąd: poznań
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 9:43 pm   

os niecałych dwuch tygodni kapie się w płatkach owsianych zaparzanych szałwią, robiłam tez okłady z płatków owsianych, ale nie słyszałam o gałazkach brzozy..... Krysiu, czy to mozna kupic w sklepie zielarskim czy sama zbierasz brzozę, jak sama to czy w jakims określonym czasie? pytam bo pokrzywę zbieram tylko w maju- ponoc wtedy jest najlepsza
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 26, 2010 10:58 pm   

Kasienko do tego zestawu dorzuć koniecznie siemie lniane.Pomoże i na pewno nie zaszkodzi.Powodzenia :smile:
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 8:39 am   

siemie dobry pomysł.Zamiennie stosuje szałwie z rumiankiem(niektórych uczula-tak że uwaga!)przyznam szczerze-zrywam z drzewa,takie młodsze gałązki z listkami.Zioła rzeczywiscie powinno sie zbierac o okreslonym czasie ale.....życie dyktuje inne warunki.Pokrzywa najlepsza jest w maju ale do jedzenia,nalewek ,mydeł i past do kąpieli może byc cały rok(musisz posuszyc jej dosc sporo).Acha ja tez dodaje czasem skrzyp-swieży ale tu ostrpżnie .....bo jest pod ochroną :mrgreen:
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 10:46 am   

Skrzyp jest pod ochrona pierwsze slysze kolo mnie rosnie pelno
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 3:59 pm   

Kiedys w lesie zwrócono mi uwagę,nigdy tego nie sprawdzałam...i tak musze kilka razy korzystac z jego dobrodziejstw totez...wyjscia nie ma.Wiem ze jest napewno roslina lecznicza i do tego trujaca(szczególnie dla zwierzat!-konie!) a czy pod ochrona czy nie ...nie dam sobie reki uciac...bo...czasami eeeeeeeeeeee :wink:
 
 
kaśka69 


Wiek: 54
Dołączyła: 03 Cze 2009
Posty: 224
Skąd: poznań
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 9:55 pm   

jutro zakupie siemie lniane, ale z brzoza bedzie gorzej, bo o tej porze pewnie juz młodych gałazek nie puszcza
mam zasuszona pokrzywe, bo pije ja na nerki, suszyłam w ciemnym przewiewnym miejscu,tak mi doradziły panie w zielarni.
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 8:48 am   

Mądra dziewczynka!acha z ta brzoza to nie przesadzaj,mozesz zrywac i teraz,troszke zasusz na zime...chodziło mi tylko żeby ...nie ...za konary i ...gałęzie sie brac...bo drzewo okaleczysz a do garnka i tak sie nie zmiesci..... :lol:
 
 
kaśka69 


Wiek: 54
Dołączyła: 03 Cze 2009
Posty: 224
Skąd: poznań
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 9:04 pm   

pojedziemy jutro do lasu , zagnam rodzinke niech pozbieraja troche gałązek.....narazie tym sie zadowolę, ale tam gdzie jeżdzę na wakacje jest piekny las brzozowy, to kto wie ........moze cała brzozę przytargam do domu......... :mrgreen: wtedy wystarczy mi na cała zimę
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 61
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 9:47 pm   

listki do kapieli a drewno do kominka ;) zeby po kapieli powylegiwac sie przed nim - skora z niedzwiedza albo.... z tygrysa nie jest niezbedna ;)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 29, 2010 10:47 pm   

Popieram w sensie polegiwania.... tego nigdy za wiele ale..... żadnych skór.... proszę :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa