Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiem jak wyleczyć łuszczycę bez leków
Autor Wiadomość
winogrono 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Cze 2017
Posty: 10
Wysłany: Wto Cze 27, 2017 2:46 pm   

No właśnie ja też słyszałam o karboksyterapii, że niby taka dobra na poprawę krążenia, ale na razie sprawdzonych opinii nie znalazłam. Zastanawia mnie, czy leczy żylaki, bo jeśli tak, to byłaby rewolucja moim zdaniem.


Tak żeby nie było offtopu, to wiem, że dieta wpływa na wyskakiwanie plam, wysypek i swędzenie - dlatego w końcu postanowiłam położyć kres słodyczom i zacząć bardziej urozmaicać dietę. Nie mogłabym jednak żywić się samymi owocami, bo one mają fruktozę, której nie powinno się spożywać w nadmiarze. Na gluten mam obniżoną tolerancję więc staram się spożywać go jak najmniej, ale myślę, że też w jakiś sposób oddziałuje na wysypy.

Jeśli chodzi o leczenie łuszczycy i jej podobnych, musi to być działanie na zasadzie naczyń połączonych, tzn. leki, kosmetyki, dieta i inne zabiegi, żeby utrzymywać ją w ryzach, ale na każdego będzie działać różna kombinacja tych metod leczenia.
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Cze 27, 2017 4:40 pm   

Szkodliwe skutki fruktozy sa ograniczone do fruktozy przemysłowej, czyli do cukru stołowego i syropu glukozowo-fruktozowego, bez dowodów na jakikolwiek negatywny wpływ fruktozy z całych owoców,tka że spokojnie,jedz do woli i nic ci sie nie stanie :mrgreen:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
dzyszla 


Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 239
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto Cze 27, 2017 5:54 pm   

Szater, ile ja już wydałem w życiu... :( 150 zł to nie majątek. Tylko brak efektów bardziej boli. I stracony czas. Wolę poszukać dziewczyny, gdzie mi się zapodziała ;)
_________________
mgr inż. Dżyszla
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Cze 28, 2017 8:07 am   

pewnie ze 150zł nie majatek ale ...to jest cena JEDNEGO ZABIEGU...a potrzeba chyba 6...wiec tak do konca tanio nie jest...przynajmniej jak dla mnie,wole te kase na wczasy nad ciepłym morzem wydać :mrgreen:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
dzyszla 


Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 239
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro Cze 28, 2017 7:47 pm   

Wiem, że 6, wiem ;p Ale za naświetlania chyba coś koło 500-600zł wydałem i też nic z tego było. Ech, gdyby kasa miała znaczenie i można było sobie kupić zdrowie... :( A wczasy... Cóż... Ale może o tym w innym wątku.
_________________
mgr inż. Dżyszla
 
 
miuartist 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Cze 2019
Posty: 1
Wysłany: Sro Cze 26, 2019 11:40 am   

Ja miałam karboksyterapię , na obszarze, na którym widoczne są zmiany łuszczycowe. Fakt, to nie jest długofalowy efekt - wysyp jest mniejszy przez jakiś czas. Widziełam o tym, ale zdecydowałam się na to przed ślubem, aby skóra w tym dniu wyglądała dobrze. :!: :sad:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa