Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Warto się zarejestrować - po zalogowaniu dostępne są dodatkowe opcje na forum i nie wyświetlają się reklamy

Poprzedni temat «» Następny temat
ÓĆtez wita
Autor Wiadomość
tygryska 
tygryska

Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 12:44 pm   

nie warto ;) ale jakos dotrwam do lipca wtedy juz bede miala luzniej - zreszta ten tydzien akurat mi sie taki zrobil 'nagromadzony' ;) kurs w sumie sama sobie wymyslilam wiec troche glupio byloby sie skarzyc ;) a tai chi lubie w sumie... no w sumie jak mam sile ;)

iwona-k-60 
iwona

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 6:02 pm   

witajcie po przerwie.Ależ mnie wnusiu wymęczył hihi.Nie miałam przy nim możliwości żeby odwiedzać forum.Serducho już wysiada.A pogoda dokłada.Podajcie dziewczyny jakieś daty to może w końcu się zobaczymy.

ewa49 

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 6:33 pm   

Dziewczyny ,ja moge sie spotkac ok. 18, reszta czyli data i miejsce nalezy do Was, byle nie za daleko ode mnie:)))

tygryska 
tygryska

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 10:22 pm   

byle niedaleko to znaczy gdzie? ;) ok to o osiemnastej - mi pasuje sroda albo piatek...

ewa49 

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 5:01 pm   

Mieszkam w okolicach szp. Korczaka. U mnie odpada piątek

tygryska 
tygryska

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 9:55 pm   

do korczaka z okolic pracy mam dwa przystanki autobusem 98 ;) przetestowalam bo w soboty mam kurs w herkulesie na nawrot ;)

wiec w inny dzien tez moge wsiasc w autobusik ;) a znasz tam jakies miejsce gdzie kawy mozna sie napic? bo dla mnie to terra incognita ;)

iwona-k-60 
iwona

Wysłany: Wto Maj 18, 2010 1:11 am   

godzina 18-ta może być .dzień...hm..jutro środa.Może być środa lub czwartek.Kawę wypić to nie wiem...chyba ,ze w palmiarni.hehe.Ostatnio tam byłam w dzieciństwie .Co Wy na to?

tygryska 
tygryska

Wysłany: Wto Maj 18, 2010 8:23 am   

jutro nie ;) przy tej pogodzie to mnie otrzasa na sama mysl zeby moczyc futro ale palmiarnia czemu nie :) nigdy chyba tam nie bylam ;)

iwona-k-60 
iwona

Wysłany: Wto Maj 18, 2010 3:47 pm   

sprawdziłam: palmiarnia czynna jest od 9 .00-16.00.więc godzina nam nie odpowiada.Bilety są po 5 zł.W tym tyg.nam nie wypali to sprawdżmy przyszły .Ja nie pracuję ,mogę o dowolnej godzinie i dowolny dzień.A więc dziewczyny do terminarzyków ,gdzie macie "okienko"? hihi

ewa49 

Wysłany: Wto Maj 18, 2010 6:41 pm   

Mnie okienka czasem wyskakują niespodziewanie :mrgreen: . Dziewczyny , ja proponuje przeczekac pore desczową:))). Palmiarnia odpada bo do 16. Umowmy sie na przyszly tydzien , mozemy sobie isc gdzie indziej na kawke:)))

tygryska 
tygryska

Wysłany: Wto Maj 18, 2010 8:08 pm   

poropozycja przyjeta - w tym tygodniu z nichecia mysle o jakichkolwiek wyjsciach - normalnie futro mi az sie trzesie jak patrze za okno

iwona-k-60 
iwona

Wysłany: Wto Maj 18, 2010 8:26 pm   

ja też w taką pogodę wolę siedzieć w domu bo mi nie marznie nos.Oglądałam pogodę ...nie zapowiada się różowo.Ale badżmy dobrej myśli.Jakiś dzień się w końcu znajdzie.Trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie.Mój mąż właśnie się przeziębił.Ma anginę.Leży w łóżku drugi dzień.Jakby go nie było. :sad: Aż mi go szkoda.Do niedzieli ma zwolnienie.

gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 18, 2010 8:45 pm   

Jak mój Połówek ma katar to u mnie w domciu szpital :mrgreen: A Twój tak po cichuśku....no zadziwiona jestem :shock: Iwonko Ty go pilnuj....on musi chyba być chory :!: Zdrowia koledze wędkarzowi :lol:
Ostatnio zmieniony przez gosc Wto Maj 18, 2010 8:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  

tygryska 
tygryska

Wysłany: Wto Maj 18, 2010 8:47 pm   

szczescie w nieszczesciu nie mam meza ale powiem ze z doswiadczenia biorac wiekszosc panow faktycznie przy katarze jest powaznie chora ;)
moje mlode na szczescie jest wyjatkiem - on jak juz mowi ze jest chory to faktycznie jest to powazna angina wrrrrr
na razie odpukac chodzi zdrowy
a twojemu mezowi zalecam plukanie gardziolka woda z woda utleniona (lyzka wody utlenionej na trzy czwarte szklanki letnio-cieplej wody - plukac) skuteczne - przetestowane na mlodym ktory ma tendencje jakies w tym kierunku

szater 

Wysłany: Sro Maj 19, 2010 7:10 am   

Jak wy sie pozbieracie i ...wreszcie spotkacie to będzie cud ....nad Wisłą....która podobno juz coraz szerzej w głąb siega... :lol:

Odpowiedz do tematu