Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Fumaderm
Autor Wiadomość
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 8:20 am   

ok...odbieram cie pozytywnie ,zbuntowany młodziencze :* dokładnie ten sam model mam w domku :lol: czekam na wiesci z postepów w leczeniu...zdrówka :mrgreen:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
pablo11200 
Łuszczyca-Psoriasis


Wiek: 42
Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Nottingham Anglia
Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 9:47 am   

Biore fumaderm initial 3 dzien jedna tabletke..Efektów brak ;D
 
 
pablo11200 
Łuszczyca-Psoriasis


Wiek: 42
Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Nottingham Anglia
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 10:52 am   

Dobija do drugiego tygodnia fumaderm initial jak narazie żadnej zmiany,a skutki uboczne są znikome.Jednak pierwsze dni było ostre zmęczenie.Czułem się trochę zamotany i ciągle chciało mi się spać.Zobaczymy jak dojde do 3 tabletek dziennie.Pozdrawiam chorych.
 
 
pablo11200 
Łuszczyca-Psoriasis


Wiek: 42
Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Nottingham Anglia
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 10:01 am   

1 tabletka 3 x dziennie fumaderm initial.Po zażyciu tabletki kolo 4 godzin pozniej brzuch boli na maxa.
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 11:10 am   

No witaj...czytam i...truchleje.....warto? :hmm:
absolutnie nie chce ci mieszac w głowie ale nadmienie że znam kilka osób co stosowały Fumaderm....efekty znikome,jelita rozwalone.....a nawrót był masakryczny bo zaprzestaniu leczenia. :???:
Może spróbuj te tabletki barc w odstepach czasowych...kolezanka twierdzi ze tak lzej sie przechodzi.
No nic sciskam :tuli:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
pablo11200 
Łuszczyca-Psoriasis


Wiek: 42
Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Nottingham Anglia
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 12:18 pm   

Każdy gada co mu na język przychodzi,jedni wychwalają drudzy z kolei negatywują...kiedyś brałem pod uwagę opinie innych ludzi i staralem się w inny sposób wykurować w bardziej bezpieczny sposób na 10 roznych owych sposobów nie pomógł ani jeden.Niestety nie jest tak łatwo w moim pezypadku,sam lekarz powiedział,ze ciezko sie mnie leczy.Lekarz dermatolog w Polsce jakiś głąb wręcz namawial mnie zebym nie poddawal się terapi swietlnej(po roku czasu jak mnie zobaczyl to nie wierzyl ze eygladam tak wyśmienicie i zwrócil mi honor ,ze lampy naprawse pomagają) to jest jedyna terapia dotychczas,ktora leczy moja skore i tez po niej nawraca z czasem.Takze nie znam ludzi,którzy się wyleczyli selenem,cynkiem,kwasem foliowym,magnezem itd a w szczegolnosci sokiem z kasztanowca ,którego sama wzmianka mnie mdli.Są ludzie,ktorzy sobie chwalą fumaderm i tak jak ktoś doradzil stosować z jedzeniem i faktycznie jest niebo a ziemia.Pozniej mozna troche zmniejszyc dawki itd,w 1 tygodniach leczenua o skutkach ubocznych trabia wszedzie także w ulotce i rowniez innych lekach.Daje czas ze 3-4 miesiące,moze 5 jak bedzie pomagac to spoko,a jak nie to trzeba bedzie sie znowu fatygować do szpitala uniwersyteckiego na wizyty.Pozdrawiam :)
 
 
pablo11200 
Łuszczyca-Psoriasis


Wiek: 42
Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Nottingham Anglia
Wysłany: Sob Maj 10, 2014 5:55 am   

witam witam i o drogę pytam...Właśnie skonsumowałem śniadanko i łyknąłem pierwszą tabletkę Fumaderm 120mg.Teraz można powiedzieć,że poszedł gruby kaliber.Badania krwi po 4 tyg.Fumadermu initial wyszly rewelacyjnie i nie bylo żadnych przeciw wskazań żeby iść dalej.Zmian na skórze za bardzo nie ma jako takich,jest sucha skóra w tych miejscach co jest luszczyca,ale jest blada a nie rózowa widniejaca z kilometra.Także maly postepik juz mozna powiedziec,że jest.Pozdrawiam
 
 
pablo11200 
Łuszczyca-Psoriasis


Wiek: 42
Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Nottingham Anglia
Wysłany: Sob Maj 10, 2014 5:56 am   

witam witam i o drogę pytam...Właśnie skonsumowałem śniadanko i łyknąłem pierwszą tabletkę Fumaderm 120mg.Teraz można powiedzieć,że poszedł gruby kaliber.Badania krwi po 4 tyg.Fumadermu initial wyszly rewelacyjnie i nie bylo żadnych przeciw wskazań żeby iść dalej.Zmian na skórze za bardzo nie ma jako takich,jest sucha skóra w tych miejscach co jest luszczyca,ale jest blada a nie rózowa widniejaca z kilometra.Także maly postepik juz mozna powiedziec,że jest.Pozdrawiam
 
 
pablo11200 
Łuszczyca-Psoriasis


Wiek: 42
Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Nottingham Anglia
Wysłany: Sob Maj 10, 2014 5:57 am   

witam witam i o drogę pytam...Właśnie skonsumowałem śniadanko i łyknąłem pierwszą tabletkę Fumaderm 120mg.Teraz można powiedzieć,że poszedł gruby kaliber.Badania krwi po 4 tyg.Fumadermu initial wyszly rewelacyjnie i nie bylo żadnych przeciw wskazań żeby iść dalej.Zmian na skórze za bardzo nie ma jako takich,jest sucha skóra w tych miejscach co jest luszczyca,ale jest blada a nie rózowa widniejaca z kilometra.Także maly postepik juz mozna powiedziec,że jest.Pozdrawiam
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Maj 11, 2014 5:36 pm   

no jak trzy razy wklejone to na bank nam sie wiadomosc utrwali :lol:

ciesze sie że dobrze znosisz leczenie,życze dalszego polepszenia i....zdrowiej :tuli:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
pablo11200 
Łuszczyca-Psoriasis


Wiek: 42
Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Nottingham Anglia
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 4:15 am   

hello jestem na 2 tabletkach fumaderm 120mg ,jedna po śniadanku drugą po kolacji.Po okolo 3-4 godzinach po zarzyciu brzuch tak bolał,ze poezja.O dziwo od 2 dni nie boli prawie nic wiec od piatku przechodzę do 3 dziennie.Dobre to bylo zawsze punkt 11.00 przychdził niemilosierny ból .Woczoraj 11 i nic,dzisiaj 11 i nic.Az nie bylem pewny czy wogóle wzialem tabletke.Rezultat taki,ze zmiany te same,a nawet są nowe.W Niemczech takie wychwalane,ale chyba nie jest az to taka rewelacja.Ktos pisal,ze dziala wolno i ze smutkiem wiec poczekamy.Pozdrawiam x
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 8:09 am   

no witaj waleczny rycerzyku :tuli:
to ze nie boli brzuch to jakas znikoma ale zawsze radosna nowina jest,co do tego że zmiany sie nie cofaja tylko wychodzą nowe :hmm: tu już mniej sie cieszyc można.Jak to mówią szału nie ma,teraz a co będzie jak odstawisz leczennie :???: wiem że wystąpi silny wysiew,czy warto?No nie wiem,decyzja nalezy do ciebie.
Jakby tam nie szło jestem z tobą i trzymam kciuki,pomalutku nadchodzi ciepło i wiecej słońca a ono w walce z chorobą jest naszym sprzymierzeńcem. :mrgreen:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
pablo11200 
Łuszczyca-Psoriasis


Wiek: 42
Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Nottingham Anglia
Wysłany: Pon Sie 18, 2014 5:30 am   

Jestem na 2 tabletkach fumadermu 120mg i jestem w 99% czysty z czego sie bardzo ciesze.Tabletki biore codziennie po sniadaniu i robie przerwy w soboty czyli opuszczam ten dzień i jest wolny od lekarstw.Jak narazie wszystko ok.Dziękuję i pozdrawiam
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Sie 18, 2014 7:49 am   

Powiało optymizmem :brawo:
cieszę sie że jestes czysty przystojniaku i mam nadzieje ze watróbka tez daje rade :mrgreen:
Pozdrawiam i tu,zagladaj czasem i pisz co u ciebie :tuli:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
pablo11200 
Łuszczyca-Psoriasis


Wiek: 42
Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Nottingham Anglia
Wysłany: Wto Sie 19, 2014 2:17 am   

Optymizm jest z tego względu,ze mam ciezką postać i w zasadzie nic nie pomagało.Watroba jak narazie ok w środę mam wizyte ze specjalistą i beda odczytywane ostatnie wyniki z krwi,ktore mialem przed urlopem czyli jakies 4 tyg.temu.Nast.badanie krwi mam w nast.środę.Ciesze się rowniez z tego względu,ze biore tylko 2 tabletki bo powinienem brać ich 6 :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa