Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Leczenie metodą BSM
Autor Wiadomość
EWaa


Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 815
Wysłany: Nie Sie 13, 2006 2:25 pm   

Daniela......jesli masz zaatakowana glowe i swedzi cie to wyprobuj papke z drozdzy na glowe przez kilka razy, sma mialam problem z ł. na glowie i myslalam ze czasem to wydrapie sie aż do kosci , tak swedzialo ale przeczytalam i tej metodzie i pomyslalam wyprobuje , a co mi tam i tak gorzej juz nie może byc , podzialalo!!!!!! pózniej udoskonalalam to troche dodajac a to : żóltko, a to odrobine bezsterydowych masci , i jakos z cierpliwościa udalo mi sie pozbyc ł. , teraz moge smialo chodzic do fryzjera i mam spokój , na jak dlugo? nie wiem , ale od czasu do czasu robie sobie smarowanko z oliwy z oliwek aby skora na glowie nie byla sucha:) ta metode z maseczka drożdzowa opisuje w "metodach naturalnych"
 
 
Daniela 


Wiek: 73
Dołączyła: 08 Sie 2006
Posty: 8
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 6:25 pm   

Drożdże stosowałam już kilka m-cy temu. Teraz w związku z tym że stosuję BSM staram się jak najmniej używać mazideł typu krem Nivea czy drożdże. Czasami nie mam już siły bo BSM każdemu pomaga ale na mnie wszystko się zawzieło. Normalnie słońce pomaga, ale poszłam teraz 2 razy na plażę i pogorszyło mi się. Dzwoniłam nawet do p.Lewandowskiego i poradził mi żebym skoncentrowała się na poz. V i II a pomineła I i IIIale częściej za to w ciągu dnia/chyba nie bardzo gramatycznie to napisałam ale wiadomo o co chodzi/ no i od dzisiaj "ćwiczę " tylko pozV i II. Nie wiem czy to dlatego że są wakacje, ale mam wrażenie że to forum zapadło w letagr, oby jak najszybciej się obudziło. Pozdrowienia
 
 
neo 

Wiek: 46
Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 8:01 pm   

faktycznie sennie sie zrobilo ostatnio na tym forum:) ale pogoda tez taka senna;)

jesli chodzi o pozycje BSM to ja z lenistwa jakis czas stosowalem tylko tak zachowawczo poz II bez lepszych efektow ale fakt faktem nic sie nie pogorszylo, do jakiegos tygodnia zaczalem sie bardziej przykladac no i z naciskiem na poz V i zauwazylem bardzo duzy postep w stosunku do tego ze nic sie ostatnio nie dzialo:) tj resztki zmian na lokciach i na glowie zrobily sie gladziutenkie!!:) myslalem ze to juz finisz i choc na lokciach poprawa sie utrzymuje to na glowie coprawda na mniejszej powiezchni ale znow sie pojawila luska:/ Stalo sie to dzien po ostrym maratonie w pracy, praktycznie 24 godziny na nogach i bez snu... mam nadzieje ze to tylko dla tego... tymczasem odespałem i walcze dalej...
_________________
wszystko jest możliwe:)
 
 
Wiolusia 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 87
Skąd: Holandia/Zaandam/
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 9:41 pm   

hejka dawno mnie nie bylo w tym temacie; ostatnio nie mam czasu na przykladanie raczek wiecej niz raz dziennie a czasem i w ogole, ale po systematycznym stosowaniu, naprawde moze to smiesznie zabrzmi przy tak krotkim okresie, ale ja mam male zmiany, widze poprawe, a raczej ja czuje, bo chodzi mi o luszczyce w glowie; moze to subiektywne odczucie, ale nie wydaje mi sie... dalej 3mam sie bsm, wierze, ze mi pomoze :grin:
_________________
"Moze wiem najlepiej, dlaczego tylko czlowiek potrafi sie smiac: tylko on cierpi tak bardzo, ze musial wynalezc cos takiego jak smiech"
/F.Nietzsche/
 
 
łukaszzzz85 


Wiek: 39
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 172
Skąd: zielona góra
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 10:17 am   

uuu "... brawa dla tej pani" :P ...moze i ja sprobuje..skoro wszyscy zachwalają :P
_________________
"Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare"
ragga-rap ;)
 
 
Wiolusia 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 87
Skąd: Holandia/Zaandam/
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 11:41 am   

sprobowac nic nie szkodzi, a zapewne ogladasz tv wiec wystarczy jak chocby podczas jednego seansu potrzymasz raczki na glowce; najgorsza jest dla mnie pozycja V bo trzyma sie obie rece na glowie i jest trudno np w przelaczaniu pilotem podczas reklam na inny kanal, ale pozycja 2 to w sumie luzik, tylko, ze ja mam teraz taki zapierdziel w pracy, ze nawet tv nie mam czasu, a raczej sily ogladac
_________________
"Moze wiem najlepiej, dlaczego tylko czlowiek potrafi sie smiac: tylko on cierpi tak bardzo, ze musial wynalezc cos takiego jak smiech"
/F.Nietzsche/
 
 
łukaszzzz85 


Wiek: 39
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 172
Skąd: zielona góra
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 12:58 pm   

nop ok ... i tak juz ksiązke kupilem ... tylko zadziwia mnie opis... znajdowania punktu... probowalem ulozyc rownanie potem jest rozwiazac aby znalazc owy punkt...nawet cyrklem probowalem.... moje wolanie o pomoc w tej sprawie :P ... hehe oczywiscie zartuje sobie ....cyrkiel pomogl :)
_________________
"Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare"
ragga-rap ;)
 
 
joma

Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 19
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 9:47 am   

świeże wiadomości:

podobno w najnowszym wydaniu książki o BSM, jest napisane że nie potrzeba spać samotnie w czasie kuracji (nowość!), tylko w czasie zabiegu nie nalezy bezpośrednio stykać się z drugą osobą (zwierzęciem).

Zapytałam o to Pana Lewandowskiego, bo jedni pisza tak a inni tak. Więc Pan Lewandowski potwierdził mi to we wczorajszym liscie.

wiec mamy już jakieś ułatwienie - umilenie :) BSM-owania
No to fajnie!
_________________
KTO NIE GRA, TEN NIE WYGRA :)
 
 
Wiolusia 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 87
Skąd: Holandia/Zaandam/
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 11:04 am   

a ja i tak sie nie stosowalam do tego "sypiac samotnie podczas kuracji", ale mysle, ze to dobra wiadomosc:P
_________________
"Moze wiem najlepiej, dlaczego tylko czlowiek potrafi sie smiac: tylko on cierpi tak bardzo, ze musial wynalezc cos takiego jak smiech"
/F.Nietzsche/
 
 
TM 
tmarkiew@onet.eu

Wiek: 46
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 3
  Wysłany: Sro Sie 23, 2006 2:03 pm   

Czytałem na foum o przypadku wyleczenia metodą BSM z nadciśnienia tętniczego. Chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej o przebiegu kuracji. Serdecznie dziękuję za odpowiedź
_________________
Tomek
 
 
neo 

Wiek: 46
Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 7:10 am   

Sprawa jest prosta, wystarczy przeczytac ksiazke Samoleczenie metodą BSM i zastosowac sie do zalecen odpowiednich dla obiawow np. za wysokie lub za niskie cisnienie... z tego co wiem to osoba ktorej to pomoglo nie czekala dlugo na efekty:)
_________________
wszystko jest możliwe:)
 
 
Wiolusia 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 87
Skąd: Holandia/Zaandam/
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 9:56 am   

:sad: jestem zla na siebie:
po 1. tak dobrze szlo, codziennie stosowalam bsm
po 2. moze nie duzo, ale bylo widac efekty
a dlaczego jestem zla?
po 1. opuscilam sie w bsm
po 2. przegielam z alkoholem a wiadomo jak to sie konczy;
tym sposobem mam 4kropki wiecej, a glowka nie jest w porzadku, a tak dobrze bylo, jedynie 2krostki do wyleczenia, glowa tez widac bylo, ze sie goi :sad:
jestem strasznie zla na siebie :sad:
nie ma koniec z alkoholem i znow powracam do bsm, ono jest naprawde skuteczne, ale trzeba wytrwalosci i systematycznosci
_________________
"Moze wiem najlepiej, dlaczego tylko czlowiek potrafi sie smiac: tylko on cierpi tak bardzo, ze musial wynalezc cos takiego jak smiech"
/F.Nietzsche/
 
 
TM 
tmarkiew@onet.eu

Wiek: 46
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 3
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 11:16 am   

Metodę znam od 10 lat, stosowałem ją konsekwentnie jak to było możliwe i tak długo jak długo na to pozwalał rozsądek i dobre samopoczucie. Po prostu gdy nie przynosiła widocznych efektów, a czułem sie źle to wtedy przerywałem (nawet po 3 miesiącach). Chciałbym się jedynie wymienić doświadczeniem osób które leczyły podobne schorzenia.
_________________
Tomek
 
 
Wiolusia 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 87
Skąd: Holandia/Zaandam/
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 1:31 pm   

najgorsze w metodzie BSM jest to, ze nigdy nie wiesz czy przykladasz dorze rece dopoki nie pojawia sie efekty, poza tym to mozna i przez 5lat przykladac rece, a jak sie je zle przyklada to nic nie pomoze; ja caly czas sie o to boje, ale ja widzialam efekty/choc male, ale byl to dopiero poczatek/ wiec mysle, ze w takim razie moje raczki lezaly tam gdzie powinny :wink:
_________________
"Moze wiem najlepiej, dlaczego tylko czlowiek potrafi sie smiac: tylko on cierpi tak bardzo, ze musial wynalezc cos takiego jak smiech"
/F.Nietzsche/
 
 
narmer

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 3
Skąd: Katowice
  Wysłany: Sob Sie 26, 2006 10:30 am   Wytrwałość

Trzeba przykładać ręce w odpowiednim miejscu, w przeciwnym razie można nie odnieść skutku. Ostatnio stosuje tylko pozycje I na serce i nie mam z nią większego problemu, tymbardziej, iż mam duże dłonie. Dla nowicujszy - nie zniechęcajcie się, na efekty trzeba dość długo czekać, nie dni, tygodnie, lecz najczęściej miesiące, ale warto. Ponieważ ostatnio nie mam czasu, przykładam poz I rano i wieczorem, kiedy leże w łóżku, odmierzam i ręka pod głowe i tak po pół godziny. W niczym to nie przeszkadza. Tak więc wytrwali górą :P
_________________
Adamo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa