Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka niezwykle skutecznych specyfików na łuszczycę
Autor Wiadomość
Maściożerca
http://jacenty50.blogspot.com/


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 12:57 am   Kilka niezwykle skutecznych specyfików na łuszczycę

1. Na owłosioną skórę głowy

Należy obłożyć głowę starannie wysuszonym krowim łajnem dokładnie wymieszanym z musztardą sarepską w stosunku wagowym 10:1 . Tak nałożony preparat po 14 minutach i 37 sekundach należy podpalić. Gdy płomień dojdzie już do wysokości brwi należy go bezzwłocznie ugasić stosując standardowy koc gaśniczy. Na przygotowaną w ten sposób rozgrzaną skórę nakładamy ruchami kolistymi zaczynając od czubka głowy właściwą maść leczniczą. Maść wykonujemy w emaliowanej wannie z marmolady wieloowocowej wymieszanej z jogurtem o smaku malinowym w stosunku wagowym - 22 kg marmolady / 17.8 kg jogurtu. Mieszanie przeprowadzamy w temperaturze pokojowej przy użyciu rąk.Dobre efekty daje też jogurt ogórkowy ale ten należy dodatkowo "wzmocnić" dokładając szczyptę mąki wrosławskiej i utartego suszonego rabarbaru.
Zabieg powtarzamy aż do uzyskania zadowalającego efektu. Sam efekt można nieco przyśpieszyć wypowiadając w czasie wykonywania zabiegu odpowiednie zaklęcia.

Uwaga!! Bardzo ważne!!

Zawsze wlewamy jogurt do marmolady a nie odwrotnie !!

Więcej przepisów zamieszczę natychmiast po potwierdzeniu ich skuteczności w moim przydomowym laboratorium.

Bądźcie zdrowi choroba ciężka
 
 
saba_yo 
TRANCE 4ever :)


Wiek: 34
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 125
Skąd: Włocławek/Poznań
Wysłany: Nie Mar 29, 2009 4:56 pm   

kurde naprawde to działa! po 3 dniach łuszczyca zaczeła zanikac :D
wielkie dzięki :*
ale był mały problem użyłem bawełnianego koca zamiast gasniczego
przez co jestem łysy i bez brwi xd
noi troszke opalony :D :P

hehe
_________________
Mów mi sebeek ;)

Otworzę plażę łuszczyków :D
 
 
Maściożerca
http://jacenty50.blogspot.com/


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 10:11 pm   

Najmocniej Was wszystkich przepraszam ale laboratorium ma spore opóźnienia w pracy.
Instancja nadzorcza ( kobieta ) wstrzymała rozwój prac nad nowymi maściami w związku z wielkanocnymi przygotowaniami.

Wiecie jaka powinna być "doskonała kobieta" >???

Powinna być nieprzyzwoicie bogata i obrzydliwie ambitna!! Kobieca ambicja nie powinna jej pozwolić żeby jej mężczyzna pracował !! :mrgreen:
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 61
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 6:57 pm   

zla odpowiedz..kobieta powinna byc na 3xC...jak mawiaja gorale....Cysta Cycata iiii.....Cudza:D:D:D:
 
 
Maściożerca
http://jacenty50.blogspot.com/


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 8:28 pm   

Pogoniłem trochę ostatnio moich laborantów i oto wyniki - sposób skuteczny na łuszczycę paznokci

NA PRZYPADŁOŚĆ PAZNOKCIOWĄ SPECYFIK WYBORNY

Chcąc przywieźć paznokcie do lubego wyglądu wytrwałością wielką tudzież uporem tęgim wykazać się musisz.
Nasamprzód w żeliwny pękaty kociołek zaopatrzyć się winieneś. Bacz jeno by na dnie jego jakoweś stare produkty nie zalegały gdyż one całą Twą pracę w niwecz obrócić mogą .
Weź przeto i do czeluści kociołka wrzuć:
- tęgiej ropuchy udko prawe
- dwóch młodych nietoperzy głowy ich na proch zmielone
- oddech motyla
- garść kurzu
- trzy łyżki milczenia
- z ogona czarnej krowy włos jeden
Całość krwią krokodyla zalać dokładnie należy. Z robotą dalszą do najbliższej pełni wstrzymać się musisz gdyż wtenczas wywar ów najlepiej warzyć jest.
Gdy z pełnią najbliższą mgła nad moczarami się podniesie o zmierzchu do dalszych czynności przystąp.
Do ognia drew suchych a szczap smolnych nie zapominając dokładać, miksturę statecznie drewnianą łychą mieszaj.Jeno przy tem na odór mazi okrutny a smród nie do zniesienia nie zważaj. Ten bowiem po pacierzach kilku ustąpi.
Na koniec zaczerpnij dobrego dziegciu łyżek kilka i do kociołka z pluskiem dołóż. Całość starannie a szybko zamieszana gotową już jest. Gdy zawartość bulgotać przestanie nad kociołkiem właściwe znaki uczyń.
Mazidłem onym paznokcie przez dzionków kilka smaruj a przypadłość wnet ustąpi.
 
 
GwiazdaDisco 
Nierealna...


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 307
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 10:51 pm   

A tak na marginesie to tam w tym pierwszym przepisie to ja bym marmoladę wolała zjeść :P
 
 
Maściożerca
http://jacenty50.blogspot.com/


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Kwi 11, 2009 11:14 am   

GwiazdaDisco napisał/a:
A tak na marginesie to tam w tym pierwszym przepisie to ja bym marmoladę wolała zjeść :P


1. 22kg marmolady naraz może być ciut ciężkostrawne :razz:
2. jeżeli usuniesz marmoladę z tej receptury to wyjdzie Ci maść na zajście w ciążę ( jeżeli potrzebujesz )
 
 
GwiazdaDisco 
Nierealna...


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 307
Wysłany: Sob Kwi 11, 2009 12:21 pm   

To od Jogurtu malinowego można zajść w ciążę?!? :P Jeśli to prawda to ja już jestem już w iluś tam ciążach i to przez ileś już lat :)
 
 
Maściożerca
http://jacenty50.blogspot.com/


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Kwi 11, 2009 5:13 pm   

GwiazdaDisco napisał/a:
To od Jogurtu malinowego można zajść w ciążę?!? :P Jeśli to prawda to ja już jestem już w iluś tam ciążach i to przez ileś już lat :)


Jeżeli nie zastosowałaś zabiegu wstępnego to sam jogurt jest niegroźny :razz: Pamiętaj że jedynie kuracja przeprowadzona w całości może przynieść odpowiedni rezultat :mrgreen:
 
 
GwiazdaDisco 
Nierealna...


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 307
Wysłany: Sob Kwi 11, 2009 9:26 pm   

No dobra to jak będę chciała mieć dzidziusia to zastosuje to :P Hmmm tylko kogo później wrobię w ojcostwo... :P hehe
 
 
Maściożerca
http://jacenty50.blogspot.com/


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 9:09 pm   

GwiazdaDisco napisał/a:
No dobra to jak będę chciała mieć dzidziusia to zastosuje to :P Hmmm tylko kogo później wrobię w ojcostwo... :P hehe


Jest to dość drastyczny sposób na zajście w ciążę. Znam ciekawsze i wiele przyjemniejsze sposoby:) Zalecam dalsze poszukiwania i eksperymenty !! :)
 
 
kartoffel 
kartoffel


Wiek: 33
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 41
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 1:35 am   Re: Kilka niezwykle skutecznych specyfików na łuszczycę

Na owłosioną skórę głowy
Maściożerco, zastosowałem Twoją kurację " Na owłosioną skórę głowy" ale coś poszło nie tak i jestem łysy jak kolano :lol: , co mam teraz zrobić?? podaj jakiś przepis na porost włosów bo trochę mi zimno :cry:
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 7:08 am   Re: Kilka niezwykle skutecznych specyfików na łuszczycę

Znam bardzo szybciutki-kup perukę albo czapke-zawsze to jest wybór :lol: :lol: :lol:
 
 
kartoffel 
kartoffel


Wiek: 33
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 41
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 9:10 pm   

hmm przemyślę to... <mysli>
 
 
GwiazdaDisco 
Nierealna...


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 307
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 6:28 pm   

Nie myśl tak intensywnie bo od tego Twojego myślenia aż mnie głowa rozbolała :cool: :shock: :grin:
_________________
Poczuj jak smakuje zło, będąc więźniem moich rąk...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa