Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
proszę o informacje o lekach na łuszczycę
Autor Wiadomość
david_1990 

Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 6:12 pm   proszę o informacje o lekach na łuszczycę

Witam
Mój tata choruje na łuszczyce od kilku lat i chciałem się dowiedzieć o różnych lekach na tę chorobę, o składnikach do przyrządzenia różnych maści itp. Chcę, żeby podzielili się Państwo ze mną swoimi doświadczeniami, ponieważ bardzo chcę pomóc tacie, bo jest mu ciężko. Musze tez przyznac ze nie prowadzi on ciaglej kompletnej kuracji lecz robi to raczej rzadko ale kiedy sie leczy widac duza poprawe. Czekam na Państwa porady jakieś składniki na maści czy leki, witaminy itp bo wiem ze ta choroba potrzebuje urozmaiceń w terapii. Tata czasami tez byl w szpitalu na "lampach" i to pomagalo. Chce mu pomoc bo jest mi przykro kiedy czasami latem musi sie pocić w koszulach a inni chodza z krotkim rekawkiem :/
Prosze o odpowiedzi i z gory serdecznie dziekuje...
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 7:10 pm   Re: proszę o informacje o lekach na łuszczycę

Witaj Dawid!Nie da się podać w jednym poscie wszystkich dostępnych form leczenia.Musisz poświęcić troche czasu i poczytać wszystko co zostało już napisane.Na stronie głównej sa różne problemy zamknięte tematycznie.Poczytaj,jeżeli nie będzie coś dla ciebie jasne,będziesz miał konkretne pytania postaramy Ci się pomóc.Łuszczyca to dziwna choroba,nie ma jednego lekarstwa na nią,często potrzeba lat aby dobrać idealny dla danego przypadku sposób na zaleczenie.Bardzo mnie ująłes ta prośba,jesteś wspaniałym synem.Pozdrawiam :mrgreen:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
ewulek 
Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów


Wiek: 58
Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 171
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 7:52 pm   

Niewątpliwie jesteś wspaniałym synem.
Jeśli szybko chcesz sie dowiedzieć o lekach na łuszczycę to musisz Nam napisać jaka to postać łuszczycy.Napewno Ci pomożemy.
Pozdrawiam! Ewa
_________________

 
 
david_1990 

Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 11:39 pm   

Dziękuję Państwu za te odpowiedzi...z tego co widzę to u taty występuje łuszczyca pospolita czyli jakby takie "ogniska" chrobowe złuszczającej się skóry pokrytej jasną łuską. I też takie plackowate zaczerwienienia...jutro własnie jade wykupic mu recepte na ktorej sa skladniki na masci i to na niego działa. Ale z tego co wiem są różne terapie i chce zebyscie Panstwo polecili mi jakies konkretne leki lub suplementacje (slyszalem ze wit. A ma tutaj korzystny wplyw) No chcialbym po prostu cos zrobic od siebie z serca. Zapomnialem powiedziec ze tata dosc czesto spozywa alkohol i teraz moje pytanie brzmi: czy to moze zaburzyc cala terapie???
Wiem ze ta choroba moze sie cofnac na kilka lat i mocno w to wierze, poniewaz nadzieja umiera ostatnia....
 
 
Maściożerca
http://jacenty50.blogspot.com/


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 10:46 am   

Alkohol to niestety spory problem w przypadku łuszczycy. Znam gości którzy chcąc znaleźć się w szpitalu po prostu piją. Wysypuje ich tak bardzo że w konsekwencji trafiają do szpitala.Robią tak samo przed komisjami lekarskimi - w połączeniu ze stresem i zdenerwowaniem przed komisją - wysyp totalny! Nie bardzo potrafię zrozumieć takie postępowanie ale pewnie nie muszę wszystkiego rozumieć. Konkretnej terapii nikt tutaj Twojemu tacie nie zaproponuje. Każdy z nas jest inny i każdemu pomaga coś innego.
Nabyte doświadczenia i zdobyta wiedza z czasem pozwoli na stosowanie optymalnej terapii.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa