Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Warto się zarejestrować - po zalogowaniu dostępne są dodatkowe opcje na forum i nie wyświetlają się reklamy

Poprzedni temat «» Następny temat
COŚ NA ZĄB -SAME DOBRE RZECZY
Autor Wiadomość
kaśka69 

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 5:46 pm   

Dosiu,
ten przepis bardzo podobny do ryb po kaszubsku, :evil:
przepis podałam w pogaduszkach światecznych, :mrgreen:

dosia20011 
DOSIA20011

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 5:54 pm   

:mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez dosia20011 Pią Lut 05, 2010 8:18 am, w całości zmieniany 1 raz  

kaśka69 

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 6:17 pm   

Dosiu,
zaciekawiło mnie to ciasto SHREK, podaj przepis juz dzisiaj :mrgreen:

dosia20011 
DOSIA20011

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 6:35 pm   

no dooobra :lol: CIASTO SHREK
SKŁ:6jaj*1szkl.cukru*1szkl.mąki*1płaska łyżeczka pr.do pieczenia*duży zielony napój pysio*3budynie śmietankowe*2op.delicji*3zielone galaretki*bita śmietana

PRZYG:białka ubijamy na sztywno,dodajemy cukier i żółtka,a następnie mąke z proszkiem i lekko mieszamy pieczemy 30-40min. w 160-180c.Budynie rozrabiamy w 1,5szkl. pysia i gotujemy z pozostałym tak jak normalny budyń,gorący rozsmarowujemy na cieście,układamy delicje,przykrywamy bitą śmietaną zmiksowaną z jedną teżejącą galaretką rozpuszczoną w szklance wody na koniec 2 pozostałe galaretki na wierzch
(przepis na blaszke)

jak będziesz robiła to uwarzaj bo się wszyscy zleca bo ten pysio ugotowany nieziemsko pachnie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez dosia20011 Pon Lut 01, 2010 8:59 am, w całości zmieniany 2 razy  

tygryska 
tygryska

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 7:54 pm   

na szczescie przypomnialam sobie ze mam delicje ;)

gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 8:23 pm   

Dosiu no ja w ty klocki też troszku się bawię,w sensie wypiekam :wink: no ale ten Twój przepis to jednak wyższa szkoła jazdy jest :mrgreen: Ty nie masz czegoś prostszego...przynajmniej na początek.Oczyma wyobraźni to ja widzę Szater czytającą ten przepis hiihii.

Kasieńko też od razu pomyślałam o Twojej rybce....smaczniutka jest,na stałe weszła do domowego menu :lol:

szater 

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 9:01 pm   

Doska żółta kartka,złosliwa jestes jak nie wiem co.W tym przepisie tak nagmatwane że klękajcie narody :twisted:
Heniutek Ty ten przepis wykuj na pamięc-w sierpniu jesc będę :mrgreen:

gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 9:11 pm   

Na dziś to w sierpniu to Ty ten przepis szamać będziesz :razz: .Chociaż jak wiesz ja wyzwania to lubię bardzo a do sierpnia daleko jest.Może do tego czasu się naumiem...no nie wiem :? :Ale jak mi jakiś składnik padnie to normalnie złamka :wink:
Dosieńko jakby co to na blaszkę ten przepis czy na tortownicę :lol:

szater 

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 9:39 pm   

jas_17 napisał/a:
Na dziś to w sierpniu to Ty ten przepis szamać będziesz :razz: .Chociaż jak wiesz ja wyzwania to lubię bardzo a do sierpnia daleko jest.Może do tego czasu się naumiem...no nie wiem :? :Ale jak mi jakiś składnik padnie to normalnie złamka :wink:
Dosieńko jakby co to na blaszkę ten przepis czy na tortownicę :lol:

Licz tak jak na furmanke-znaczy sie dużo!!! :twisted:

dosia20011 
DOSIA20011

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 8:55 am   

to tera coś prościutkiego:CIASTO MAKOWO-JABŁKOWE

SKŁ:1szkl.mąki*1szkl.cukru*1szkl.maku*kostka margaryny*2 jabłka*łyżeczka pr. do pieczenia*4 jaja

PRZYG:mąkę,cukier,mak wsypujemy do miski i mieszamy.Jabłka obieramy i ścieramy na grubej tarce i dodajemy do suchych składników.Margaryne roztapiamy studzimy i wlewamy do suchych składników.Jaja ubijamy osobno i też dodajemy do suchych składników,dodajemy pr.do pieczenia i ostrożnie ale dokładnie mieszamy, ciasto wlewamy do keksówki wyłożonej papierem pieczemy około50min. w tem 160c

Heniutek to na blaszke przepis na blaszke :mrgreen:
Kryśta! złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy hi hi :twisted: :razz:

a jutro ZUPA PIZZA

kaśka69 

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 10:12 pm   

Dosiu kochana,
ten pieerwszy przepis brzmi bardzo smacznie ale jakis cieżki dla mnie, ja mam dwie lewe do gotowania i musze miec to wyłozone jak małemu dziecku.
Ale jak zaskocze to juz robie sie ekspertem.
Ten drugi łatwiejszy wiec go wyprubuję,
jak nie spale kuchni to napisze jak wyszło
pozdrawiam

szater 

Wysłany: Wto Lut 02, 2010 8:09 am   

kaśka69 napisał/a:
Dosiu kochana,
ten pieerwszy przepis brzmi bardzo smacznie ale jakis cieżki dla mnie, ja mam dwie lewe do gotowania i musze miec to wyłozone jak małemu dziecku.
Ale jak zaskocze to juz robie sie ekspertem.
Ten drugi łatwiejszy wiec go wyprubuję,
jak nie spale kuchni to napisze jak wyszło
pozdrawiam

Mądre słowa Kasiu a nie cos o spódnicach i jej rąbkach.! :evil:
Prosiłam prosto:ja gotuje i pieke bo musze a nie lubie! :evil:
Darus ma takie proste przepisy......

dosia20011 
DOSIA20011

Wysłany: Wto Lut 02, 2010 9:28 am   

Kasiu może to ci uprości sprawe http://smaker.pl/przepisy...pis/shrek,18316
wcale nie jest trudne a jak podaje trudne to niebede pisała i zdradzała moje tajemnice no :razz: podaje ostatni :ZUPA PIZZA

SKŁ.1/2kg.mięsa mielonego*1/2kg.pieczarek*3duże cebule*2puszki pomidorów*1duży topiony serek śmietankowy*2-3łyżki przyprawy do pizzy*2kostki rosołowe*magi*oliwa

PRZYG:mięso podsmażamy na oleju,dodajemy pokrojone pieczarki i cebule,mieszamy i smażymy kilka minut,wszystko podsmażone przekładamy do garnka zalewamy wodą,dodajemy kostki rosołowe i przyprawe pizza,gotujemy około 30min.Po tym czasie dodajemy pomidory z puszki i na koniec drobno pokrojony serek topiony,gdy serki się rozpuszczą zupa jest gotowa

a tak wogule to podawajcie swoje przepisy za tydzień robie inieniny i podeślijcie coś ciekawego :roll:

dosia20011 
DOSIA20011

Wysłany: Wto Lut 02, 2010 10:10 am   

Ten przepis jest lekko niesprecyzowany chodziło mi o zdjęcie ciasta a ta osoba wyszła chyba z założenia że każdy wie jak to się robi :lol:

gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 02, 2010 10:18 am   

Dosieńko w żadnym wypadku nie wolno strzelać CI tu focha :mrgreen: Tutaj to one są zakazane :wink: Ten przepisik to ja wykonam na bank,łaśnie moje młode zjeżdża do domciu na popas,to jest okazja :razz: bo tak suma suma rum to.... można no można :grin:
Pumo Ty profanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Widzisz Dosieńko z kim tu trzeba pracować. :shock: Dobra idę klepać gołąbki,które będę zjadać z ziemniorami :!: Słyszysz Szater...z ziemniorami :lol: Miłego dnia wszystkim

Odpowiedz do tematu