Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
POGADUSZKI I PLOTECZKI
Autor Wiadomość
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 20, 2011 8:52 pm   

Poproszę o przeszukanie schowków wszelkich: swoich i znajomych. Pilnie Kasia 69, poszukuje mydła szarego ale tego starego, nie jelenia. Rozejrzyjcie się, dziewczynie komp siadł, i sama niekoniecznie może Was poprosić. Może gdzieś tam, kostka albo dwie się zadziały jednak. Bardzo poproszę :kwiat:
 
 
Gosiaczek68 


Wiek: 55
Dołączyła: 15 Lip 2011
Posty: 246
Skąd: Konin
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 9:09 pm   

Takie mydło to kiedyś można było kupić w zwykłym sklepie chemicznym, ale w moim mieście to już takich sklepów brak.
_________________
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
 
 
kasiak 
****:)


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 72
Skąd: grodzisk maz.
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 9:20 pm   

kiedys zwykłe szare mydło w kostce spotkalam w drogerii rossman. potem pokazał się biały jeleń. ale zwykłe też było.
_________________
kasia
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 10:00 pm   

Ja szare mydło w kostce kupuje w sklepie, gdzie sprzedają zioła (nie jest to typowy sklep zielarski, bo sprzedają tam też leki ale nie na receptę)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 20, 2011 11:23 pm   

Darku czy mógłbyś zakupić, ewentualnie, to mydło? albo podaj bliższe namiary na ten sklep. Dziękuję :smile:
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 6:32 am   

U mnie jest taki mały sklep na "manhatanie" i tam babka sprzedaje leki i właśnie tam dostałem mydło, bo sami tego szukaliśmy w aptekach itp, kupiłem je już 3 m-ce temu dla dziecka, bo ona jest myta normalnym mydłem dla dzieci, ale w "tych miejscach" - że tak to nazwę myjemy ją szarym mydłem :)
Przy najbliższej okazji jak będę w tym sklepie mogę ci kupić to mydło, ja mam coś takiego tylko opakowanie inne
http://allegro.onet.pl/my...1893317980.html
 
 
dosia20011 
DOSIA20011


Wiek: 50
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 421
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 8:54 am   

http://www.mydla.pl/pl/pr...ne/?page=7<=1

http://www.mydlarnia-hebe...arsylskie,5_78/
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 5:55 pm   

Fajne te linki,nawet na prezent mozna takie mydelko fundnac bo wybór ogromny i jak na mydełka ceny ....przystepne :wink:
Dosia juz gratulowałam ale raz jeszcze...jak cie dopuszczą do głosu to...tylko mow i go nie oddawaj :tuli:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
dosia20011 
DOSIA20011


Wiek: 50
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 421
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 6:05 pm   

jak mnie nie wytną to ja już powiem :shock: :mrgreen:

przecie wiesz że mnie to trudno przegadać a i mówie głośno i dużymi literami :mrgreen:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 22, 2011 12:49 pm   

daro napisał/a:
U mnie jest taki mały sklep na "manhatanie" i tam babka sprzedaje leki i właśnie tam dostałem mydło, bo sami tego szukaliśmy w aptekach itp, kupiłem je już 3 m-ce temu dla dziecka, bo ona jest myta normalnym mydłem dla dzieci, ale w "tych miejscach" - że tak to nazwę myjemy ją szarym mydłem :)
Przy najbliższej okazji jak będę w tym sklepie mogę ci kupić to mydło, ja mam coś takiego tylko opakowanie inne
http://allegro.onet.pl/my...1893317980.html

Darku pięknie dziękuję za zainteresowanie. Powiadomiłam Kasię.
Obleciałam dziś wszystkie swoje sklepiki, sklepiczki, bazarki. Paczka poszła, mam nadzieję, że coś z tego się sprawdzi.
Niemniej cały czas pozostaje aktualna prośba do forumkowych ludzi: szare mydło, ale to stare, jest pilnie poszukiwane. Kasińka będzie wdzięczna :hmm:
 
 
basia44 


Wiek: 58
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1690
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 12:57 pm   

Heniu ja już u siebie dawno go szukam i nic wszędzie Biały Jeleń albo do niego podobne.
_________________
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
 
 
Lenka 
mama 8 letniej biedroneczki


Wiek: 44
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 446
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 9:18 pm   

nam sie jakis czas temu skonczylo :cry: , znalezlismy na strychu po babci meza, jeszcze zapasy z czasow komuny, az brunatne bylo, ale do mycia i do prania nie bylo lepszych , terz jedziemy na jeleniu, choc zastanawialam sie nad tymi borowymi, siarkowymi, bo smiac mi sie chce pisza dzieciece mydlo, a wysusza ze szok, ja mam rece po nich tragicznie wysuszone, a co dopiero dziecko

kiedys dostalam od AGI 74 fajne mydelko wloskie, ale nie wiem gdzie je zdobyc :cry:

[ Dodano: Sro Lis 23, 2011 4:55 pm ]
mam nielada prolem, musze zdecydowac sie i wybrac i nie wiem co cyfra plua czy N-ka , zalezy mi na tvp sport i chcialabym minimini bo to fajny kanal i N-ka nie ma go, a szkoda, jak mozecie mi cos przyblizyc wiecej ktora wybrac bede wdzieczna, mozecie pidac na pw
_________________
„Damska torebka nie jest po to żeby w niej coś znaleźć, tylko po to żeby w niej wszystko było!"
 
 
kaśka69 


Wiek: 54
Dołączyła: 03 Cze 2009
Posty: 224
Skąd: poznań
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 9:15 pm   

Witam,

chcialam bardzo podziekowac za pomoc w szukaniu mydła Heniu jestes boska dzieki wielkie

Jestem ciut przyrumieniona po lampach, a kapiel w szarym mydle nie podrażnia skóry., ale najlepsze jest to stare, niestety ja juz wyczerpałam wszystkie zapasy......
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 8:58 am   

Kasiunia ...pamietam,jak mogłabym zapomniec...lekka zawierucha u mnie...odezwe sie w sobote.... :*
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Lenka 
mama 8 letniej biedroneczki


Wiek: 44
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 446
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 10:16 pm   

stosowalam ktos z was krem konopny albo brzozowy z betuina czy jakoś tak, ostatnio znajoma z apteki mi pokazała macie jakies efekty w leczeniu nimi i jeszcze takie cudo

http://allegro.pl/salcura...1958137911.html

chociaż napisze wam, że myślę od czego ona to ma gdzie znaleźć przyczynę, bo tak te smarowania to lipa, co z nią zrobić
_________________
„Damska torebka nie jest po to żeby w niej coś znaleźć, tylko po to żeby w niej wszystko było!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa