Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Mądre to?
Autor Wiadomość
zbig62 
Zbanowany
Inne spojrzenie


Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 195
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 11:09 pm   Mądre to?

Czy autor zalecenia-uwagi, by zaznaczyć wszystkie tematy jako przeczytane, nie powinien jeszcze dodać, jak to się robi? Czy do tego trzeba aż takiej wyobraźni, by wiedzieć, że to wcale nie jest oczywiste? Próbowałem kliknąć na to zalecenie i na dzwonki przed tematami, i to nie zadziałało. Więc uznaję to zalecenie za mądre inaczej.
_________________
Jeśli nie pamiętasz, jaki najlepszy zestaw cech wybrałaś/eś na ziemską drogę życia przed urodzeniem się na Ziemi, to nie znaczy, że tak nie było, lecz że nie pamiętasz. A nie pamiętać jest mądrzej, niż pamiętać. Łuszczyca - wg mnie - to nie choroba, a prawidłowa właściwość skóry w obliczu nieprawidłowych ludzkich odżywiań się. Choć taka okropnie przykra, jednak ułatwia wyższe rozumienia i odnalezienie się.
 
 
Paweł 


Wiek: 37
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 777
Skąd: Brzeźno Wielkie
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 12:59 pm   

Nikt, nikomu nie każe zaznaczać wszystkich tematów za przeczytane. Ale jeśli chcesz to w każdym dziale nad tematami po prawej stronie jest odnośnik "Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane" (czy jakoś tak). Wówczas masz wszystkie wątki z danego działu uznane za przeczytane.
 
 
zbig62 
Zbanowany
Inne spojrzenie


Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 195
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 6:15 pm   

Może i masz, Pawle, dobre chęci, ale jeszcze przydałoby Ci się troszkę wyobraźni. Z tego, co napisałeś, nic, ale to nic, nie wynika. Bo to, że jest taka uwaga-zalecenie-odnośnik, to ja wiem, że tam jest, ale ona tam u mnie jest i nie znika, nawet jak ją kliknę., a nie ma żadnego wyjaśnienia, jak się oznacza tematy czy posty jako przeczytane. I nie potrzebujesz mówić, że nikt nie każe mi oznaczać, bo jeśli zbierze się 1000 takich nie przeczytanych tematów czy postów, to zostaje się za karę automatycznie wylogowany. Więc moderatorom czy administratorom tutejszym przydałoby się trochę wyobraźni, by jeszcze wyjaśnić, jak się te tematy czy posty oznacza jako przeczytane, bo ja mam wystarczająco co robić ze swym życiem, by nie marnować czasu na zbędne czyjeś zagadki czy łamigłówki.
_________________
Jeśli nie pamiętasz, jaki najlepszy zestaw cech wybrałaś/eś na ziemską drogę życia przed urodzeniem się na Ziemi, to nie znaczy, że tak nie było, lecz że nie pamiętasz. A nie pamiętać jest mądrzej, niż pamiętać. Łuszczyca - wg mnie - to nie choroba, a prawidłowa właściwość skóry w obliczu nieprawidłowych ludzkich odżywiań się. Choć taka okropnie przykra, jednak ułatwia wyższe rozumienia i odnalezienie się.
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 7:13 pm   

Najlepsze jest to że nawet ja całkowity laik komputerowy dałam sobie z tym rade.U mnie ta opcje także zadziałała bez zarzutu. :mrgreen:
A pamietasz Paweł jakie miałam rózne problemy z których mnie ratowałes? :lol:
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 61
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 7:43 pm   

no smiechu warte..spec od gwiezdnych autostrd i miast planetarnych zamknietych w pierscieniu..ma problem z postami.. co nawet dziecko potrafi zrobic :mrgreen:
_________________
luszczyca jest tylko choroba..jak wszystkie inne..i trzeba z nia nauczyc sie zyc
 
 
zbig62 
Zbanowany
Inne spojrzenie


Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 195
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 3:07 am   

Ludzki świat jest jaki jest, bo ludzie zajmują się nie tym, co mądre, lecz pierdołami komplikującymi im życie, i nie tylko im, bo dla innych gatunków są diabelską zakałą. Ja jestem od eliminowania nonsensów i okropności i nie dbam o opinie bezmyślnych ludzi.

Podobnie bezmyślni ludzie mogliby mi zarzucić, że nie znam ludzkich języków obcych. A po co miałbym się uczyć po różnych kursach, kiedy gdyby rządzili rzetelni, to nauka 3 języków dla wszystkich, czyli angielskiego, esperanto i łaciny, byłaby poprzez media i szkoły dziecinną igraszką. Jest to sprawa zbyt ważna, by nie przeznaczyć przynajmniej jednego kanału telewizyjnego i portalu internetowego na całodobową naukę tych języków w wolnym cyklu 8-letnim, w średnio-szybkim cyklu 4-letnim i szybkim 2-letnim, powtarzanymi do oporu przez dziesięciolecia i wieki.

Przeznacza się kanały tv i portale internetowe na różne ludzkie pierdoły i zboczenia, a to, co integrowałoby ludzi na całej Ziemi, to się lekceważy i pomija, bo różni kretyni tego ludzkiego świata pewnie wolą rządzić ludźmi podzielonymi i nie rozumiejącymi się. Nie będę temu ulegał, jak wielu idiotyzmom ludzkiego świata, a gdy ludzie będą woleli mnie nie słuchać, to doświadczą już niedługo tego skutków, bo drugiemu Księżycowemu Dziecku pilno oddzielić się od Mamy Ziemi. A to będą sądne dni dla ludzi, po których zostanie tyle, co po dinozaurach podczas porodu pierwszego Księżycowego Dziecka przez Ziemię.
_________________
Jeśli nie pamiętasz, jaki najlepszy zestaw cech wybrałaś/eś na ziemską drogę życia przed urodzeniem się na Ziemi, to nie znaczy, że tak nie było, lecz że nie pamiętasz. A nie pamiętać jest mądrzej, niż pamiętać. Łuszczyca - wg mnie - to nie choroba, a prawidłowa właściwość skóry w obliczu nieprawidłowych ludzkich odżywiań się. Choć taka okropnie przykra, jednak ułatwia wyższe rozumienia i odnalezienie się.
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 7:44 am   

Koniec bo teraz tu sie zacznie nowe szkolenie z astrofizyki.Wszystkim życze miłego dnia!Panu Panie ZBig62 żeby udało sie panu pokasowac te posty i żeby Pan ze spokojem,tak jak Pan to już wielokrotnie obiecywał odszedł z tego wrednego forum,pełnego głupoty ludzkiej i wrednych ludzi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Paweł 


Wiek: 37
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 777
Skąd: Brzeźno Wielkie
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 12:38 pm   

Łatwiej tego się nie da wytłumaczyć. Klika się po prostu w odnośnik "oznacz wszystkie tematy jako przeczytane", po czym następuje przeładowanie strony i wracamy do działu, w którym byliśmy. Odnośnik nadal jest nad tematami, ale same tematy są już odznaczone.

Jeśli chodzi o przekroczenie 1000 nieprzeczytanych postów to niektóre fora (a może wszystkie?) mają taką opcję, że automatycznie odznaczają nadmiar nieprzeczytanych postów.

Żadni administratorzy forów raczej nie będą tłumaczyli jak się odznacza tematy, ponieważ to są podstawowe funkcje forów internetowych i użytkownik powinien się tego nauczyć/potestować, tak jak zwykłej obsługi komputera.
 
 
zbig62 
Zbanowany
Inne spojrzenie


Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 195
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 3:29 pm   

Niech Ci będzie, Paweł, że jestem głąbem. To normalna ludzka opinia. A Tobie, kamarylno-klakierska Szater mogę odpowiedzieć, że twoja opinia nie musi reprezentować zbyt szerokiego i mądrego grona tutejszych forumowiczów, bo nikt rzetelny i obiektywny nie zaprzeczy, że wniosłem tu zupełnie nową wielostronną jakość, rozszerzając horyzonty i niosąc konkretne nadzieje i recepty.

Każdy obiektywny i rzetelny nie mógłby zaprzeczyć, że beze mnie to forum byłoby ciągłym babraniem się w tradycyjnym ludzkim błocku zagubienia (nie użyłem określenia "bezmyślności") i szamotania się, podczas gdy bez Ciebie, Szater, błocko dalej byłoby swoją mazistą breją, niezależnie od tego, że niektórym gatunkom ona służy, a wg niektórych także łuszczycowcom, płacącym sporą kasę za kąpiele błotne w Izraelu.

Ja, Szater, nie polecam Ci wyniesienia się stąd czy skądkolwiek, choć jako normalna ludzka kobieta należysz do oczywistych zakał tej Planety i jej zdrowia, do diabelskich zakał dla harmonijnych, pożytecznych, myślących i odczuwających, pod każdym względem lepszych od ludzi stworzeń milionów gatunków. A że jesteś zakałą wielkości mikroba, i to wirtualnego, to trochę poboczny temat.

Mimo tego mojego tu wkładu w niesienie konkretnej nadziei nie tylko na uporanie się z łuszczycą, ale i na wygranie życia normalnie przegrywanego przez normalnych ludzi, pozostaję skromny i pokorny, nad nikogo się nie wywyższając pod żadnym względem. I raczej nie jestem tu tak częstym gościem, jak choćby Szater.
_________________
Jeśli nie pamiętasz, jaki najlepszy zestaw cech wybrałaś/eś na ziemską drogę życia przed urodzeniem się na Ziemi, to nie znaczy, że tak nie było, lecz że nie pamiętasz. A nie pamiętać jest mądrzej, niż pamiętać. Łuszczyca - wg mnie - to nie choroba, a prawidłowa właściwość skóry w obliczu nieprawidłowych ludzkich odżywiań się. Choć taka okropnie przykra, jednak ułatwia wyższe rozumienia i odnalezienie się.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lut 10, 2010 10:01 pm   

U mnie to mówią"że jak miłosierny Bóg chce kogoś pokarać tu na ziemi,to mu rozum odbiera".Ale żeś Mu podpadł chłopie :shock: A może to przez tę Twoją:"skromność,pokorę i nie wywyższanie sie nad nikogo,pod żadnym względem"?Spokoju życzę
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 61
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 10:26 pm   

dajcie spokoj biedakowi bo juz czkawke ma..a glupota i tak pozostanie do usranej smierci jego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Proszę się wzajemnie nie obrażać :mrgreen:
Pawel
_________________
luszczyca jest tylko choroba..jak wszystkie inne..i trzeba z nia nauczyc sie zyc
 
 
zbig62 
Zbanowany
Inne spojrzenie


Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 195
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 2:14 am   

Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego ten idk (to skrót od idioto-debilo-kretyn) stary łuszczyk wciąż szczeka i pluje na mnie, choć ani słowem się do niego nie odnoszę? Czy to nie przykład, jak bezmyślne normalne ludzkie życie potrafi zżerać rozum?

Upominam o zachowanie spokoju i trzymanie kulturalnego poziomu dyskusji
Pawel


Zakładam, Paweł, że masz dobrą wolę czynić świat lepszym i dlatego się włączyłeś. Słynny Albert Einstein mawiał, że wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo pozwala tworzyć myślo-modele i oglądać myślo-skutki ich stworzenia we wszelkich dziedzinach, nawet tych jeszcze nie dostrzeganych. No to wyobraź sobie model sytuacji, kiedy napotykasz na tą uwagę-zalecenie o odznaczaniu nieprzeczytanych postów, dalej że klikasz na nią i zostajesz przekierowany na wykaz forum, tematów, wyświetleń i postów. Dalej możesz eksperymentować z tym odznaczaniem, ale kiedy widzisz, że to może po prostu być czyjś wymysł, zmuszający Cię do czytania wszystkiego, kiedy albo nie dysponujesz na to wolnym czasem, albo nie chcesz z jakichkolwiek powodów na to zużywać czas, to się wycofujesz, bo nie akceptujesz zmuszania Cię do czyichś pogrywek, i ewentualnie piszesz pytającą uwagę typu "mądre to?".

Oczywiście ktoś to forum (serwis) stworzył , i być może uczynił to na zasadach wolnorynkowej komercji, a nie "non profit". Wówczas liczyłaby się dlań maksymalna aktywność forumowiczów. Mogę to zrozumieć, ale to nie znaczy, że muszę to akceptować. Na takich zasadach działa dużo serwisów internetowych, a także poczty e-mailowe oraz większość telewizji, żyjących z reklam czy loterii. Ja wolę jednak demokratyczno-ekologiczny socjalizm non profit i ewangeliczną zasadę: "darmo otrzymałeś (talent, zdolności, możliwości), darmo dajesz" (ich efekty). Świat ludzkiej wolnorynkowej komercji liczenia na zysk z biznesów, jest dla mnie obrzydliwością.
_________________
Jeśli nie pamiętasz, jaki najlepszy zestaw cech wybrałaś/eś na ziemską drogę życia przed urodzeniem się na Ziemi, to nie znaczy, że tak nie było, lecz że nie pamiętasz. A nie pamiętać jest mądrzej, niż pamiętać. Łuszczyca - wg mnie - to nie choroba, a prawidłowa właściwość skóry w obliczu nieprawidłowych ludzkich odżywiań się. Choć taka okropnie przykra, jednak ułatwia wyższe rozumienia i odnalezienie się.
 
 
szater 


Wiek: 65
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 8:09 am   

Szanowny Panie zbig62 :wspaniały,taktowny,kulturalny i wszechwiedzacy pytam po raz kolejny dlaczego meczy sie Pan tu z nami,ludzmi , którzy tak Pana denerwuja, na forum , które jest pełne zła i głupoty.Zamiast kasowac posty proszę wylogowac sie na zawsze likwidujac swoje konto-Pan bedzie szczęsliwy i my odetchniemy z ulga.Wtedy nastapi Harmonia. :twisted:

KOCHANI DZIAŁAMY WEDŁUG STAREGO SYSTEMU-IGNORUJEMY
!!!
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 61
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 9:35 am   

masz racje krysiu..ignorek dla idioty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
luszczyca jest tylko choroba..jak wszystkie inne..i trzeba z nia nauczyc sie zyc
 
 
zbig62 
Zbanowany
Inne spojrzenie


Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 195
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 7:11 pm   

szater napisał/a:
Szanowny Panie zbig62 :wspaniały,taktowny,kulturalny i wszechwiedzacy pytam po raz kolejny dlaczego meczy sie Pan tu z nami,ludzmi , którzy tak Pana denerwuja, na forum , które jest pełne zła i głupoty.Zamiast kasowac posty proszę wylogowac sie na zawsze likwidujac swoje konto-Pan bedzie szczęsliwy i my odetchniemy z ulga.Wtedy nastapi Harmonia. :twisted:

KOCHANI DZIAŁAMY WEDŁUG STAREGO SYSTEMU-IGNORUJEMY
!!!


Szanowna Szater z kamarylo-klaki idk-starego łuszczyka. Tacy jak Ty normalni ludzie nie mają pojęcia o Harmonii, o czym będziecie mieli jeszcze wyraziste okazje się przekonać. Że męczę się wśród ludzi, to zgodziłem się na to bez entuzjazmu na życzenie Samego JEZUSA, nie tylko wcielając się w ludzkie potworkowato-hybrydowe ciało, ale jeszcze poświęciłem na to wiele waszych lat usilnych starań, by znaleźć to wasze ulotne jak sen i opary, zupełnie niewidoczne dla kosmitów wycinkowe pasmo oparów-promieniowania, zwane przez ludzi elektromagnetycznym widmem świetlnym, gdy wraz z moim przyjacielem AA z KT95, odłączyliśmy się od naszej wycieczki z naszego systemu.

Jemu odnalezienie Was przyszło łatwiej, choć można też powiedzieć, że szybciej go wciągnęło to wyzwanie zharmonizowania tego ulotnego pasma oparów-promieniowania, na którym stworzono (zapisano) wasz wirtualny świat chaosu, zagubienia, absurdów, bezmyślności, brzydoty, niszczenia i niesłychanego okrucieństwa wobec pod każdym względem lepszych od Was, harmonijnych stworzeń. Ja jestem ostrożniejszy, więc dłużej mogłem się Wam przyjrzeć z zewnątrz.

Nie tylko technicznie nie było mi łatwo odnaleźć to wasze wycinkowe, ulotne pasmo oparów i wcisnąć się w nie, ale i perspektywa doświadczenia na sobie życia w takim świecie chaosu, zagubienia, absurdów, bezmyślności, niszczenia i okrucieństwa, była dla mnie niełatwa, choć to niby tylko tak, jakbyście dobrowolnie zgodzili się przeżyć wyjątkowo ciężki, okropny sen. Wszedłem w to nie tylko, by nie być gorszym od AA, ale i zaufałem Wyjątkowej Postaci JEZUSA, że po czymś takim (przejścia przez to ludzkie piekło i uporania się z nim), będę lepszą istotą, co jest dla każdej cząsteczki (istoty) wskazane.

Możecie mnie ignorować, bo niczego mądrego po takich ludziach, jak ci z kamarylo-klaki idk-starego łuszczyka nie spodziewam się, i nie jesteście mi potrzebni do szczęścia, jako że bez Was żyłem i żyję całkiem sensownie, ale też dopuszczam, że tacy jak ci z kamarylo-klaki idk-starego łuszczyka nie stanowią tu przytłaczającej większości. Wystarczy choćby dać za przykład konstruktywną postawę Pawła, zupełnie różną od Szater i idk-starego łuszczyka, któremu zżarty bezmyślnością rozum każe bez przerwy szczekać i pluć na mnie. mimo że w niczym nie odnosiłem się do niego w swych postach, co łatwo każdy może dostrzec.

Mam oczywiste (logiczne) przeświadczenie, Szanowna Szater, że nieporównanie więcej skorzystaliście na mojej tu wizycie, niż ja sam, bo nie spotkało mnie tu nic miłego, za to najwięcej szczekania na mnie i opluwania. I nie jest ważne, czy wierzycie w moją kosmiczną historię, czy nie, bo przecież macie przykład papieży (choćby Benedykta XVI), królów (choćby Zygmunta II, Jana III, Władysława IV), czy dalajlamów (choćby obecnego XIV), że utożsamiają się z jakimiś konkretnymi postaciami. Wolno im, wolno mnie, a im nikt nie imputuje zmyśleń, konfabulacji czy choroby umysłowo-psychicznej.
_________________
Jeśli nie pamiętasz, jaki najlepszy zestaw cech wybrałaś/eś na ziemską drogę życia przed urodzeniem się na Ziemi, to nie znaczy, że tak nie było, lecz że nie pamiętasz. A nie pamiętać jest mądrzej, niż pamiętać. Łuszczyca - wg mnie - to nie choroba, a prawidłowa właściwość skóry w obliczu nieprawidłowych ludzkich odżywiań się. Choć taka okropnie przykra, jednak ułatwia wyższe rozumienia i odnalezienie się.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa