Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga na oszustów!
Autor Wiadomość
Pawel 
Administrator


Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 549
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 5:17 am   Uwaga na oszustów!

Dziś odwiedził moją mamę "pan z elektrowni" informując, że "zmieniły się przepisy i należy podpisać nową umowę na dostawę energii elektrycznej - jest to koniecznie i prąd będzie tańszy". Reprezentując firmę ENERGETYCZNE CENTRUM nie dość, że manipulując i oszukując nakłonił do zmiany sprzedawcy energii elektrycznej to dodatkowo wcisnął na tej samej umowie ubezpieczenie zdrowotne za 34zł/msc.

Ten sam pan reprezentujący firmę Energetyczne Centrum (dalej zwaną EC) i podszywajac sie pod dotychczasowego dostawce energii sprawnie omamił wszystkich moich sąsiadów i doprowadził do podpisania niekorzystnych umów, gdzie sumarycznie zamiast niższego rachunku bedą 2: jeden z PGE a drugi z EC + ubezpieczenie za 34zł. Nie było mnie w domu gdy mama podpisywała "panu z elektrowni" dokumenty ale gdy potem zobaczyłem umowe i wklepałem Energetyczne Centrum w google zobaczyłem ze internet az huczy od oszukanych ludzi niemal w całej polsce - mechanizm podobny jak niegdys Tele2.

Dokładniej zbadał i przeanalizował Pan Dawid Sarysz, link do artykułu:
http://sarysz.pl/?p=1458
http://www.sarysz.pl/pliki/naciagacze.pdf

I suplement do wpisu na blogu ze wskazówkami jak wypisać się z tych umów:
http://sarysz.pl/?p=1841

Bądźcie czujni i nie dajcie sie zrobic w balona! Nie podpisujcie niczego bez czytania.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość :)
Paweł
 
 
dosia20011 
DOSIA20011


Wiek: 50
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 421
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 9:49 am   

świetnie że Pawle o tym napisałeś ja tez się dołącze do ostrzeżeń idzie zima więc każdy szuka tańszego opału więc na ten przykład jeżdżą panowie z opałem niby prosto z kopalni i nawet maja wagi uważajcie na te wagi bo one oszukują , mój znajomy ze śląska w tym roku nie mógł mi dostarczyć opału więc ja zamówiłam przez internet z ogłoszenia -miał i flot ale że znajomy ze śląska w tym siedzi to mnie poinstruował co robić więc panowie przywieźli opał(i właśnie myśleli że zrzucą prosto na podwórko) a ja ,jedziemy na wagę ,czego oni się nie spodziewali i okazało się jak przestrzegał znajomy że brakowało 1 tony 600kg.opału czyli 700zł. w plecy i tak jak mówił że oni jeżdżą w polske żeby ciulać ludzi wić przestrzegam przed kupowaniem nie ważonego opału od takich handlarzy bo prosto z kopalni i taniej a tak swoją drogą to na śląsku nikt nie kupuje nie ważonego opału na własne oczy że tak powiem bo wiedzą jak oszukują
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 5:48 pm   

No tak, a niby ja Ci o tym nie gadałam? tylko pan ze Śląska taki mundry jest :> Siem doigrałaś, Gadułko :mrgreen:
 
 
dosia20011 
DOSIA20011


Wiek: 50
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 421
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 7:05 pm   

o co ci kaman :razz: kiedyś tam mówiłaś że też miałaś takie zdarzenie ale ja napisałam bo na własnej skórze to przeżyłam i naprawdę jak by nie ten mój znajomy to wcale bym tego z tobą nie powiązała bo poprostu nie pamiętałam i odnośnie do tytułu tematu akurat się złożyło a nie każdy wierzy że tak mogą zrobić nawet mój ślubny mówił że to nie możliwe że aż na tyle
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 8:58 pm   

Wyjaśnienia przyjęte :mrgreen: też nie wierzyłam, aż nie doświadczyłam :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa