Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Łuszczyca nie wyleczlna...
Autor Wiadomość
Bad_Boys 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 3
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 6:20 pm   Łuszczyca nie wyleczlna...

Piszecie ze łuszczyca jest nie wyleczlna bo ma podłoze genetyczne i mamy to w genach. To znaczy ze nie ma szans na to by to wyleczyc jesli to jest w genach??
 
 
anoil87 
ruda


Wiek: 36
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 207
Skąd: Zabierzów/Kraków
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 6:55 pm   

na pełne wyleczenie rzeczywiści szans nie ma.... geny to geny, tego nie da sie zmienić, nie przeszczepia sie DNA... przynajmniej ludziom :razz:

dlatego też kiedy jest stan utajenia choroby, kiedy jej nie widać albo jest na tyle łagodna że nam nie przeszkadza mówimy o ZALECZENIU :smile:

wiele jest takich ludzi któtym sie ten gen nie ujawnia albo ujawnia bardzo późno, np. mojej mamie dopiero po 40 roku zycia.... dużo łuszczyków z widocznymi objawami poprzez stosowanie różnych kuracji mają ją ZALECZONĄ ... czyli tak jakby jej nie było :cool: ten okres może trwać równie dobrze krótko jak i bardzo długo, latami :cool:
trzeba działać bo samo raczej nigdy nie przyjdzie..... nigdy nie trać nadziei
pozdrawiam :smile:
J.
 
 
madi 


Wiek: 50
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 69
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 11:55 pm   

Wiecie co? pierwszy raz u dermatologa byłam z koleżanką,ona miała drobniutkie,kropeczki na całym ciele,ja oczywiści ł. Okazało się ze owa koleżanka miała świerzb... jak ja się cieszyłam ze mam łuszczycę,to był chyba jedyny moment w życiu gdy się cieszyłam z tego cholerstwa.

ona świerzb wyleczyła...zapomniała.... a ja? nadal się bujam z moją panią ł... :mad:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa