Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Fani speedway
Autor Wiadomość
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 6:51 pm   Fani speedway

Kochani po zaciętej walce z pogoda,przeciwnosciami losu,trudnosciami odbył sie dzis mecz o Mistrzostwo Polski miedzy FALUBAZ-ZIELONA GÓRA a UNIBAX TORUŃ.Moi chłopcy nie zawiedli wygralismy 48-42 :mrgreen:
Jutro rewanż w Toruniu.
Wynik nie jest ważny:

FALUBAZ DUMNI PO ZWYCIESTWIE ,WIERNI PO PORAŻCE!!!
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 62
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 10:14 am   

ojj..zacieram rece aby teraz torun dal wam w skore :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
luszczyca jest tylko choroba..jak wszystkie inne..i trzeba z nia nauczyc sie zyc
 
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 11:32 am   

stary luszczyk napisał/a:
ojj..zacieram rece aby teraz torun dal wam w skore :lol: :lol: :lol: :lol:


"Niech sie dzieje wola nieba z nią sie zawsze zgadzać trzeba"

MY FALUBAZY:DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE,WIERNI PO PORAZCE !!! :razz:


FALUBAZ-MISTRZEM POLSKI 2009!!! :razz:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 7:10 pm   

http://www.youtube.com/watch?v=F8hJ2HHfbwA

Kochani tak melancholijnie,wspomnieniowo...chciałam wam przyblizyc troszke żużel.Zawsze podczas walki o medal wracaja wspomnienia...mojego ulubieńca...nasza kochana ..Wydre...Kurmanka....Rafi...Rafała Kurmanskiego...wspaniałego młodego człowieka,który nie udzwignął ciezaru sławy i...odebrał sobie zycie.....mineło tyle lat a rana wciaz swieza....na moich oczach zgineli Artur Pawlak i Andrzej Zarzecki....wspaniali żuzlowcy,przyjaciele-pochowani w tym samym dniu....pamietamy o naszych Rycerzach...i walczymy ...dla nich....
Zużel to religia..tak mowia...bo my całym sercem jestesmy z naszymi chłopakami...wszystkimi...tymi co jezdza....tymi co na wózkach...i tymi co w NIEBIESKIEJ EKSTRALIDZE.....
Czasem...wydaje mi sie że ...mój ulubieniec...smiga po bandzie...bo tylko on tak potrafił...nasza mała perełka....KURMAN JEDZIESZ Z NAMI!!! :!:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 11:48 am   

Szaterku troszkę przycisnęłaś mnie do gleby tym Swoim postem....nie cierpię tej pozycji :zly:

"Człowieczy los nie jest bajką ani snem.Człowieczy los jest zwyczajnym szarym dniem"..... niektórym z nas DANE jest tę szarość... pomalować...przy okazji dając innym troszkę szczęścia i radości :brawo:
Twojemu Kurmankowi i wszystkim Tym,którzy są już po drugiej stronie tęczy...WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE.

A my.... do dalszych zapasów.... z naszym dniem powszednim :tuli:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 8:18 pm   

Dzieki Heniutek...wiem że Ty rozumiesz....
Czasem tak człowieka przycisnie...wspomnienia pomimo że bolą ..to są i to jest najwazniejsze... :mrgreen:
Chciałam tylko wam przybliżyc ...dlaczego ...FALUBAZ tyle dla nas znaczy :mrgreen:
ciesze sie że rozumiecie moją fascynacje i.....wspieracie mnie podczas walki.... :brawo:
Wynik nie jest ważny...liczą sie emocje...fascynacja....rywalizacja...żużel na twarzy i....metanol w płucach :mrgreen:
Leszno w tym roku jest bezkonkurencyjne ale.....FALUBAZY są WICEMISTRZAMI POLSKI!!! :brawo:
Dzieki za wsparcie przez cały sezon... :tuli:
 
 
robo 


Wiek: 54
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 320
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 3:01 pm   

szanowna Szater-ko ,jestes fanka zuzela ?

kiedys lubiałem ogladac jak jezdzili Jancarz czy Plech....eh to były czasy :)
 
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 4:00 pm   

Oj ...bardzo odległe....razem z nimi zaczynal nasz Andrzej Huszcza.... :mrgreen:
Tamtych juz nie ma a Andrzej jest trenerem mlodzików Falubazu :mrgreen:

Kocham sport ,bo byl czescia mojego zycia...lekkoatletyka jest mi bliska...ale żużel....to cos co kocham.... :brawo:
 
 
robo 


Wiek: 54
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 320
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 9:50 pm   

szater napisał/a:
Oj ...bardzo odległe....razem z nimi zaczynal nasz Andrzej Huszcza.... :mrgreen:
Tamtych juz nie ma a Andrzej jest trenerem mlodzików Falubazu :mrgreen:

Kocham sport ,bo byl czescia mojego zycia...lekkoatletyka jest mi bliska...ale żużel....to cos co kocham.... :brawo:



- oj zapomniałem o nim - skleroza :P przynajmniej w jednym sporcie nasi sa dobrzy a czasem bardzo :)
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 4:06 pm   

Kończymy dziś tegoroczny sezon żużlowy....jeszcze tylko 18 i 19 i :drink: :drink: :drink:
Szaterku ...dzięki za atmosferę i wiedzę...którą nam tu zorganizowałaś :brawo:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 5:48 pm   

Faktycznie dzis powinien sie zakonczyc sezon żuzlowy 2010 :mrgreen:
O 19 jedziemy jeszcze z Unia Leszno mecz o Mistrzostwo Polski.Zdaje sobie sprawe z tego ....że Unia silna jest w tym roku....FALUBAZ JUŻ JEST WICEMISTRZEM POLSKI...czy uda sie utrzymac MISTRZOSTWO?
W Zielonej Gorze już wszystko przygotowane przed CEntrum sa telebimy,rostawione ogródki,scena...bedzie transmisja meczu(jak pogoda pozwoli-narazie pada :zly: )...wynik nie jest juz wazny my fani FALUBAZU...."DUMNI PO ZWYCIESTWIE...WIERNI PO PORAZCE"
Nasi zużlowcy wracaja po meczu do Zielonej i beda razem z nami swietowac :*

Specyfika tej dyscypliny w naszym miescie polega na tym...że każdy moze spotkac sie z żużlowcami,pogadac,posiedziec na motorze,przyjsc na trening,przejechac sie wokolo stadionu.Oni sa blisko nas a my blisko nich.To nie sa ...jacys bohaterowie...oddaleni,niedostepni...to nasi przyjaciele...których gdy sie mija na ulicy to jak dobrych znajomych.Nie ma barier...każdy może ich poznac,zasponsorowac...sa na wszystkich imprezach organizowanych w Zielonej Górze....bo to po prostu ...fajni...zwykli...niezwykli ludzie sa...za to ich kochamy :tuli:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 7:49 am   

....i sezon Zuzlowy 2010 za nami...było dobrze na meczu ale ze wzgledu na pogode...mecz przerwano...zycie wazniejsze od punktów :mrgreen:
Impreza trwała do rana...bo to nie wynik jest najwazniejszy ale...mozliwosc bycia razem :brawo: Teraz wszyscy spokojnie...przeanalizują sezon,pozawieraja nowe kontakty,beda leczyc kontuzje...i odpoczywac :mrgreen:
Skład nowej druzyny poznamy w grudniu.....słyszałam ze Walasek chce do nas wrocic ...bo Bydgoszcz spadła do I ligii...zobaczymy :hmm:
Acha był u nas tez Zennon Plech...promował swoja ksiazke...no coż taki sam prosty .ciepły człowiek ...jak nasi chłopcy :wink:
Dzieki wam wszystkim za kciuki,wsparcie i...zrozumienie tej...mojej miłosci do FALUBAZU :* :tuli:
Nowy sezon....juz w kwietniu...pierwszy mecz...w PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY :brawo:
 
 
robo 


Wiek: 54
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 320
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 10:05 am   

...ale za to mamy rodaka na piedestale :) złoty GOLLOB !!

http://sport.interia.pl/z...em,1536623,3503
 
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 11:52 am   

.....gratuluje ale sie.....nie ekscytuje.....Gollob...to Stal....a Stal...to... :!: ...obiecałam Heniutkowi że grzeczna bede.... :zly:
Ciekawe ile teraz bedzie sobie liczył za mecz...do tej pory był chimeryczny...z przewaga wody sodowej....to niestety nie PLECH,JANCARZ.... :wink:



Dobrze że osiągniecia mamy jako Polska na arenie miedzynarodowej...przynajmniej na żużlu...bo piłka nożna :evil:
Ostatnio zmieniony przez szater Pon Wrz 27, 2010 3:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 2:11 pm   

Jak Ty już się nie ekscytujesz.... to ja... może z taką troszkę większą... śmiałością... powiem...

Być Mistrzem Świata to chyba coś na kształt...dotknięcia... głową chmur czy ręką gwiazd :hmm: o matuchno... jak ja bym była wtedy chimeryczna...jakich ja bym wtedy stawek za te swoje mecze żądała.... a tu kicha :twisted: jedynie co mogę to...CZAPKA z GŁOWY.. przed takim talentem...zadziornością i.... pracowitością :brawo: :brawo: :brawo:

A z tą piłką nożną toocokaman... to jakiś nasz sport narodowy czy co....ostatnio nawet u siebie na kazaniu usłyszałam... że te piłkarze... to one nie umieją nieść swojego krzyża...to już do innych sportów....my nie stworzone... czy nie kumate :zly: :zly:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa