Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pawel
Wto Lut 02, 2010 1:15 pm
szkoda tu coś pisać na tym forum
Autor Wiadomość
vorden

Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 110
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 2:34 pm   szkoda tu coś pisać na tym forum

... :roll:
Ostatnio zmieniony przez vorden Pon Lut 01, 2010 10:39 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 62
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 1:06 am   

niby fajnie to piszesz i zgadzam sie z toba,,podajesz prawidlowe stany i czynniki objawowe..lecz..no wlasnie..lecz... chcac do tego dojsc..wszystko wykluczyc..nalezy cale nasze zycie podporzadkowac luszczycy..a gwarantuje ci..z e tylko 5 osobom na sto..pomoze..metoda wykrywania czynnika odpowiedzialnego w organizmie jest znana od dawna..przeprowadzono mase doswiadczen i testow..lacznie z odstawianiem kolejno wszystkich skladnikow pokarmowych..jak i tych ktore mogly byc alergenami..i co?..i guzik..okazalo sie iz u bardzo waskiej grupy w istotny sposob zmniejszyl sie wysyp..czyli ze co?..ze reszta uczestnikow testu na darmo sie poswiecala..i uwierz tu czlowieku badaczom :lol: :lol: :lol:
_________________
luszczyca jest tylko choroba..jak wszystkie inne..i trzeba z nia nauczyc sie zyc
 
 
 
vorden

Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 110
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 10:57 am   

...
Ostatnio zmieniony przez vorden Pon Lut 01, 2010 10:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vorden

Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 110
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 2:53 pm   

i...
Ostatnio zmieniony przez vorden Pon Lut 01, 2010 10:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 20, 2010 3:39 pm   

Vorden na dziś to te oczywistości do mnie nie docierają.... czegoś,widocznie taki czas mam.U mnie naturę praktyka zawsze nad teorią była.Ale jeżeli Ty masz taką potrzebę i to Ci pomaga to pisz.Może ktoś? Może kiedyś?Pozdrawiam
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 62
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 5:51 pm   

ja ujme to w ten sposob..pokazujesz nam dobitnie iz nie mozna cie krytykowac gdyz zabijesz nas madrosciami naukowymi ktorych przecietny luszczyk( a takich jest tu 99 %) nie rozumie..i doskonale zdajesz sobie sprawe iz a tak jest..co wiecej..ty chcesz wykazac swoja wyzszosc poprzez pisanie takich wlasnie niezrozumialych dla nas terminow naukowych..ale w sposob jednoznaczny tez skazujesz sie od razu na zerowy kontakt z nami..wiec.. prowadz dalej swoje badania..dochodz do perfekcji w naukowym slownictwie ...zycze ci naprawde powodzenia..lecz z nami sobie raczej nie pogadasz
_________________
luszczyca jest tylko choroba..jak wszystkie inne..i trzeba z nia nauczyc sie zyc
 
 
 
dosia20011 
DOSIA20011


Wiek: 50
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 421
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 9:36 am   

Vordenie drogi picie samego oleju lnianega prawie nic niedaje działa tylko w 60% dlatego w diecie dr. Budwig robi się paste twarogową wtedy olej lniany zmieszany z twarożkiem prosto mówiąc wchodzi w reakcje i kwasy omega 6 i 3 są wydobywane i przyswajalne w 100% ja tą paste jem już od dłuższego czasu zejść nie zeszła ale jak u mnie fantastycznie łagodzi objawy pani ł. poszukaj jak chcesz w necie tej diety i poczytaj jak co to ci napisze składniki aha i oczywiście kasza jaglana jak najbardziej pozdrawiam :grin:
 
 
dosia20011 
DOSIA20011


Wiek: 50
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 421
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 9:50 am   

co do jedzenia to może jakieś wpływy są ale ja mieszkam na wsi mam wszystko swoje zdrowe bez chemii co do paleni i picia ja naprzykład u mnie niewidze związku bo jak mając 6 lat dostałam wysiew pierwszy to paliłam czy piłam NIE! A BYŁAM WYSIANA W 100% teraz po 30 latach choroby dalej jest tak jak było i też szukałam jak ty ale odpuściłam częściowo bo to jest i będzie poprostu sam może kiedyś dojdziesz do tego kiedyś
 
 
Agusek 
Mama Biedroneczki


Dołączyła: 04 Lis 2009
Posty: 578
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 9:14 pm   

ze mną jest już chyba źle, bo zrozumiałam, że dosia piła i paliła w wieku 6 lat :shock: :lol: :mrgreen:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 21, 2010 9:55 pm   

:mrgreen: Agusku będzie to Ci wybaczone :wink: .
Dosiu no zamotałaś :lol: fakt.Pozdrawiam
 
 
dosia20011 
DOSIA20011


Wiek: 50
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 421
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 8:06 am   

No mozie trosieczke ziamieszałam a co....... :mrgreen: zle napisałam zapomniałam znaku zapytania ale moje kochane jest słowo NIE z wykrzyknikiem , myśle że wybaczycie moje pokrętne wypowiedzi pozdrowionka hi hi :lol:

ps. chodziło mi o to że niewidze związku bo te czynniki niemiały u mnie nigdy wpływu na chorobe już jako dorosła.Wkurza mnie tylko jak ktoś mówi niepal, niepij to ci ł. zejdzie bo to od tego ją masz ,więc mówie że to nieprawda bo jako dziecko już ją miałam a nie korzystałam jeszcze z tych przywilejów dorosłego jak picie i palenie są wyjątki a i owszem co niemogą pić alkocholu bo pogarsza stan skóry ale znam taki przypadek może z jeden.Poreszta każdy ma inna panią ł. i na kazdego coś innego ma wpływ bardziej lub mniej
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 22, 2010 8:39 am   

Dosieko ależ tu nie ma czego wybaczać :mrgreen: musisz dać nam tylko troszkę czasu żebyśmy przywykli do Twojego stylu :wink:
W kwestii picia i palenia to powiem tak:3 latka temu rzuciłam oba nałogi :twisted: a łuszczyca jak była tak jest....@.No ale ogólnie to zdrowsza jestem...ponoć.Miłego dnia wszystkim :grin:
 
 
EWaa


Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 815
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 8:39 am   

Z łuszczycą to jest tak , że kazdy kto kiedyś miał w rodzinie kogos chorego na to paskudztwo, jest narażony na wysyp łuszczycy, u każdego moze to byc inny czynnik wywolujący wysyp, u jednego stres, u drugiego zła dieta obciążajaca watrobe , u innego alkohol, tak naprawde to nie wiadomo co komu szkodzi powoduje wysypy. Luszczyca to taka bomba zegarowa , ktora caly czas tyka i tylko czeka aby wyguchnąć. Napewno nie nalezy doprowadzać do stanow zapalnych w organiżmie , nawet zeby nalezy miec zdrowe bo byle jaka próchnica i juz moze byc wysyp.
Osobiście jesli chodzi o mnie to dlugo zastanawialam sie co mnie szkodzi i doprowadzilo kiedys do wysypu, napewno nie stres bo stresow miałam w zyciu dużo i byla zdrowa; obserwowalam swój organizm i teraz wiem , ze u mnie winne sa jelita, a dokładniej mówiąc wypróżniania, musza byc regularne, gdyz jak tylko mam zaparcia widze że pojawia sie jakas plamka, na szczęście mała. Sorki , ze pisze o wypróżnianiach ale w końcu ludzkie:)
_________________
Witam Wszystkich:):)
 
 
vorden

Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 110
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 9:03 am   

...
Ostatnio zmieniony przez vorden Pon Lut 01, 2010 10:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vorden

Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 110
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 9:08 am   

...
Ostatnio zmieniony przez vorden Pon Lut 01, 2010 10:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa