Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pawel
Sro Cze 17, 2009 6:24 pm
EXOREX LOTION
Autor Wiadomość
adrianos 

Wiek: 45
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 4
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 12:34 am   EXOREX LOTION

WITAM mam mozliwosc sprowadzenie całej grupy exorexów czyli :
lotion250ml, lotion 100ml, krem 100ml, krem 250 ml, szampon 250 ml, oraz płyn 250ml
jezeli ktosw jest zainteresowany prosze o kontakt na magrajewscy@onet.eu

adrianos :arrow: Prosze nie reklamować swoich "usług" poza tym tematem :!:
Paweł
Ostatnio zmieniony przez Pawel Sro Cze 17, 2009 6:29 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Małgorzata 56 
mamcia

Wiek: 67
Dołączyła: 03 Mar 2009
Posty: 16
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 9:45 pm   

A co to jest bo nie słyszałam? :?: Na co się stosuje i jak działa? Trochę więcej danych :roll:
_________________
1956
 
 
adrianos 

Wiek: 45
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 4
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 10:32 pm   

najlepiej jest zapytac lekarza dermatologa ja tylko mam moziwosc sprowadzeni tego leku poniewaz w polsce jest on nie dostepny i nie chce pisac jakis kitów że jest to cudo ....itd, prosze skonsultowac to z lekarzem dermatologiem oni polecają exorexy albo osób ktore juz je używały............ :wink:
 
 
haodas

Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 6
  Wysłany: Wto Cze 16, 2009 7:55 pm   

Postanowiłem uzupełnić temat gdyż jutro idę kupić ten Nowy dla mnie środek o Wynikach zostaniecie poinformowani.

Cena Leku 26,00 Funtow


DANE :

Dziegieć mineralny (węglowy) – Pix Carbonis (Lithanthracis) - Prodermina

Synonimy: dziegieć z węgla kamiennego, Oleum Lithanthracis (błędnie Oleum Lithantracis), Pix Carbonis (dziegieć węglowy, smoła węglowa), Pix mineralis (smoła mineralna, dziegieć mineralny), smoła pogazowa, Coal Tar, maź pogazowa, Caoltar.


Skład: fenol 1,5%), benzen, toluen (do 1%), chinolina, ksylen, etylobenzen, nitrobenzen, mezytylen, kumen, styren, indem, anilina, tiofen, dwusiarczek węgla, pirydyna, pirol, naftalen (ok. 6%), toluidyna, krezol (ok. 1-1,5%), kumaryn, indol, antracen (ok.1%), fenantren, karbazol, akrydyna, naften, chryzen, iren, fluoren i in.


Działanie: redukujące (utleniając się zabiera tlen z tkanek i wydzielin tkankowych) złuszczające, przeciwzapalne, przeciwświądowe, przeciwwysiękowe, antyseptyczne (odkażające), przeciwropne. Inhibitor oddychania, mitozy i mejozy. Hamuje procesy życiowe w komórkach. Zapobiega rogowaceniu naskórka. Zmniejsza wydzielanie łoju. Rozmiękcza skórę. Poraża receptory nerwowe w skórze, tłumiąc objawy bólowe i swędzenia. Zwiększa wrażliwość na promieniowanie słoneczne i UV sztucznego pochodzenia. W niskich stężeniach rozmiękcza tkanki skóry (właściwości keratoplastyczne), w większych koncentracjach działa keratolitycznie.



Wskazania: wypryski, przyłuszczyca grudkowa, łojotok, łojotokowe zapalenie skóry, łuszczyca, łupież, złuszczanie łuszczycowate, świerzbiączka (neurodermit = neurodermitis), grzybice, liszaje (np. liszaj Wilsona).



Przeciwwskazania: niewydolność nerek i wątroby; uczulenie na związki fenolowe i antracenowe.



Działania uboczne:
ulega wchłonięciu ze skóry i błon śluzowych do krwiobiegu (działanie ogólnoustrojowe) uwyraźniając działanie związków fenolowych na układ nerwowy, wydalniczy i żółciowo-wątrobowy. Zastosowany na duże powierzchnie skóry może spowodować uszkodzenie nerek i wątroby. Słabo oczyszczone dziegcie węglowe zawierają wiele kancerogennych (rakotwórczych) składników, przez co zastosowanie tej grupy substancji leczniczych zmniejszyło się i zostało ograniczone.



Preparaty handlowe:


Delator (Lek) – maść 2% - zawiera bezbarwną i bezwonną smołę (dziegieć) z węgla kamiennego;

Exorex (Meyer) emulsja na skórę 1% smoły z węgla kamiennego;

Linola (Dr Wolff) – krem tłusty 2% (destylat ze smoły węgla kamiennego);

Cocois (Bioglan) – maść 12% z dodatkiem siarki (4%) i kwasu salicylowego (2%);

Psorisan (R&C) – maść 5, 10 i 20%;

Lorinden T – zawiera 1,5% dziegieć z węgla kamiennego; flumetazon – 0,02%; kwas salicylowy 1%;


Informacje Zaczerpnięte z :

http://luskiewnik.strefa.pl/pix/p19.htm
 
 
adrianos 

Wiek: 45
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 4
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 9:00 pm   

witam mam do sprzedania kilka produktów exorexu po cenach jaka jest w aptekach a nawet jeszcze taniej nic na tym nie zarabiam powaznie oto lista

exorex lotion 250 ml-150 zł
exorex lotion 100 ml-80zł
exorex krem 100ml-45 zł
exorex krem 250 ml-75 zł
exorex szampon250ml-50 zł
exorex scalp (płyn do nawilzania)250 ml-75 zł

mozna sprawdzic na aukcjach allegro ,swistaka ,ebaya ceny tam są z kosmicznymi prowizjami ja sprzedaje poniewaz nabyłem go okazyjnnie i nie mam zamiaru na nim zarobic tylko go poprostu sprzedac wszystkie daty waznosci są do 2011 roku a przesyłka niezaleznie od ilosci zakupionych przedmiotów 7zł a jak ktos sie boi to moge wysłac za pobraniem cena wysyłki to 18zł lub moge wystawic aukcje na allegro ale specjalnie dla danej osoby i nie pod nazwą exorex tylko cos innego wpiszemy poniewaz allegro wpisało exorex na liste leków i nie mozna go sprzedawac za pomoca tego serwisu moj nick na allegro to magrajewscy jesli ktos ma wiecej pytan to prosze pisac chetnie na nie odpowiem na magrajewscy@onet.eu pozdrawiam
 
 
adrianos 

Wiek: 45
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 4
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 9:02 pm   

moj numer tel. to 00353 868860953 aktualnie jestem w irlandii ale wszystkie exorexy są w polsce
 
 
NECIA1605 
:)

Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 32
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 10:52 am   

Stosował to ktoś ? Skutkuje?
_________________
Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.
 
 
mammkaa
Gość
Wysłany: Sro Lip 01, 2009 10:34 pm   

EXOREX jest dostępny na www.ebay.pl z bezpłatną wysyłką.
 
 
enis
Gość
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 10:10 am   

Słyszałem,że znów ma stanąć produkcja Exorex Lotion więc każdy kto potrzebuje niech się zaopatrzy.Z doświadczenia wiem,że czasem i 5-6 miesięcy nie można go dostać. A później wraca na rynek.Już dwa razy taka sytuacja miała miejsce...
Pozdrawiam!
 
 
aga
Gość
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 1:24 pm   

Witam,
Posiadam całą linię produktów EXOREX (Lotion,Cream,Shampoo,Scalp).
Produkty 100% BEZSTERYDOWE !!!

Proszę o kontakt na adres: effama@interia.pl
 
 
enis
Gość
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 7:46 pm   

Witam,

Wszystkie produkty EXOREX :

http://shop.ebay.ie/a.gru...=1&_from=&_ipg=

(wysyłka bezpłatna)
 
 
Gość

Wysłany: Nie Gru 27, 2009 2:32 pm   

sprzedam exorex lotio cena 100ml 75 zł info GG18064984
 
 
kobe
Gość
  Wysłany: Wto Sty 19, 2010 3:30 pm   

Czy exorex działa na łuszczycę paznokci? Stosował go ktoś w takim przypadku? Jeśli tak to z jakimi efektami?
 
 
Exorex Lotion

Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 4
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 2:05 pm   EXOREX- GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! ! ! WYSYŁKA Z POLSKI

Exorex Lotion- to najskuteczniejsza emulsja zwalczająca objawy łuszczycy na rynku. Niestety niedostępna w Polsce... Jeśli jesteś zainteresowany/a proszę o kontakt:

piotrjanik85@gmail.com

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!!!

Możliwość zakupu przez Allegro lub świstaka...
 
 
Revitol_pl

Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 86
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 5:35 pm   

Na łuszczycę paznokci na pewno nie działa,zreszta prawda jest taka,ze mało kto słyszał o tym "cudownym" środku. Przydałoby sie zdecydowanie więcej opinii.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa