Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejna oznaka bezmyślności, bo więcej straci ten serwis
Autor Wiadomość
zbig62 
Zbanowany
Inne spojrzenie


Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 195
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 2:22 am   Kolejna oznaka bezmyślności, bo więcej straci ten serwis

Na moim koncie pojawiło się bezmyślne ostrzeżenie Pawła, że mogę być wykluczony z użytkowania tego serwisu. Ciekawe, kto na tym więcej straci? Co Wy mi daliście? Nic. A co ja Wam dałem? Ogromne szanse na zmądrzenie. Bez żalu zostawię Was waszeniu babraniu się w błocku ludzkiej bezmyślności.

Niby obrażałem tu niektórych, wg Pawła. Tylko nie zauważył wcześniejszego ciągłego szczekania na mnie i opluwania mnie przez wodzącego rej w swej bezmyślnej klace-kamaryli, starego łuszczyka. Chciałem Wam pomóc zmądrzeć, byście nie cierpieli, ale widocznie nie jesteście tego warci. Bez najmniejszego żalu rozstanę się z tym niezłym technicznie serwisem, w którym nie spotkałem sprawiedliwych i mądrych.
_________________
Jeśli nie pamiętasz, jaki najlepszy zestaw cech wybrałaś/eś na ziemską drogę życia przed urodzeniem się na Ziemi, to nie znaczy, że tak nie było, lecz że nie pamiętasz. A nie pamiętać jest mądrzej, niż pamiętać. Łuszczyca - wg mnie - to nie choroba, a prawidłowa właściwość skóry w obliczu nieprawidłowych ludzkich odżywiań się. Choć taka okropnie przykra, jednak ułatwia wyższe rozumienia i odnalezienie się.
 
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 62
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 8:28 am   

panie moj..modly ku tobie wznosze..i slowo dac moge iże kleczyc bede cala godzine jesli NAJMADRZEJSZY ADMIN NASZ PAWEL. zabierze wreszcie z tego pokoju owe CUS :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..
_________________
luszczyca jest tylko choroba..jak wszystkie inne..i trzeba z nia nauczyc sie zyc
 
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 4:48 pm   

Szanowny adminie Pawle: czapka do ziemii sie kłaniam ,ze ten lekko spózniony ale jakże wspaniały gest :lol: :lol: :lol:

Osobiscie wole już głupia pozostac bez Pana zbig62 anizeli zmadrzec według jego zasad i w jego towarzystwie. :mrgreen:

Jeżeli tylko tym razem Pan zbig 62 dotrzyma słowa i zniknie to SWIETUJMY!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:
 
 
szef1234

Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 21
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 7:20 pm   

ALE LUJA !!!!!!
 
 
zbig62 
Zbanowany
Inne spojrzenie


Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 195
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 7:20 pm   

Masz problemy, Szater z kamarylo-klaki starego łuszczyka, z rozumieniem tego, co czytasz, bo w moim poście nie dawałem żadnego słowa, że zniknę, lecz że bez żalu rozstanę się z tym serwisem, co oznacza, że poczekam, aż mnie stąd tutejsi mądrzy inaczej zawiadowcy usuną czy zablokoją.

Prym tu wiedzie kilkoro bezmyślnych, których reszta się boi, jak diabły święconej wody. Wystarczająco już pokazałem zainteresowanym, na czym to wszystko polega i jacy bezmyślni są ludzie, i nie myślę nikogo do niczego przekonywać ani namawiać. Jeszcze przyjdziecie do mnie na klęczkach, a gdy wasz bezmyślny, zboczony świat będzie się walił. palił, zapadał pod ziemię i tonął, wtedy przypomnijcie sobie, na kogo ujadaliście, a kto mógł Was wybawić od waszego losu.
_________________
Jeśli nie pamiętasz, jaki najlepszy zestaw cech wybrałaś/eś na ziemską drogę życia przed urodzeniem się na Ziemi, to nie znaczy, że tak nie było, lecz że nie pamiętasz. A nie pamiętać jest mądrzej, niż pamiętać. Łuszczyca - wg mnie - to nie choroba, a prawidłowa właściwość skóry w obliczu nieprawidłowych ludzkich odżywiań się. Choć taka okropnie przykra, jednak ułatwia wyższe rozumienia i odnalezienie się.
 
 
 
szef1234

Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 21
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 7:29 pm   

Zbik a jak chcesz nam pomoc?? Tylko wytlumacz to tak na chlpski rozum PO PROSTEMU
 
 
Maron 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 25
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 7:34 pm   

Wybacz, że sie wtrące, ale mówisz o sobie jakbyś był bogiem xD
Masz ochote to sie rozstań z tym serwisem nie masz - zostań, ale nie mam pojęcia po co piszesz takie bzdety? aby zwrócić na siebie uwage?
Nie znam tu nikogo za dobrze, ale po Twoim poście stwierdzam iż właśnie to czynisz :)
Może sie boją może nie Tobie nic do tego :razz:

Chcesz pomóc zostań i pomagaj, a nie rób z siebie bóstwa ...
(po to jest forum gdzie każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie :razz: )
Wiadomo, że niektórym coś pomożesz, a niektórym nie.. tak samo jak rady innych userów. :roll:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 8:28 pm   

Szefie i Kalino tego co wypisuje pan zbig62 nie da sie powtórzyc w prostych słowach.Twierdzi ze jest Jezusem,Kosmitą z jakiejs tam planety,ciało ma z nibynitek czy cos takiego.To po prostu chory człowiek.Wyprowadza sie od nas już od lata ale cosik mocno sie nadal nas trzyma.Jedynym sposobem na pana zbig62 jest ignorowanie jego wpisów i nie odpisywanie mu.Nie jest to proste ale mamy nadzieje że tym razem Paweł nam pomoże.Jeżeli poczytacie dokładnie forum to natkniecie sie na pana zbig62 posty,poczytacie i sami podejmiecie decyzje i wyrobicie sobie zdanie na jego temat.Pozdrawiam serdecznie :mrgreen:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 8:31 pm   Re: Kolejna oznaka bezmyślności, bo więcej straci ten serwis

zbig62 napisał/a:
Na moim koncie pojawiło się bezmyślne ostrzeżenie Pawła, że mogę być wykluczony z użytkowania tego serwisu. Ciekawe, kto na tym więcej straci? Co Wy mi daliście? Nic. A co ja Wam dałem? Ogromne szanse na zmądrzenie. Bez żalu zostawię Was waszeniu babraniu się w błocku ludzkiej bezmyślności.

Niby obrażałem tu niektórych, wg Pawła. Tylko nie zauważył wcześniejszego ciągłego szczekania na mnie i opluwania mnie przez wodzącego rej w swej bezmyślnej klace-kamaryli, starego łuszczyka. Chciałem Wam pomóc zmądrzeć, byście nie cierpieli, ale widocznie nie jesteście tego warci. Bez najmniejszego żalu rozstanę się z tym niezłym technicznie serwisem, w którym nie spotkałem sprawiedliwych i mądrych.



Panie zbig62 to pańskie słowa?To prosze je przeczytac głosno i ze zrozumieniem może wtedy pojmie pan tresc swoich własnych słów! :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
zbig62 
Zbanowany
Inne spojrzenie


Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 195
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 12:02 am   

Ty, bezmyślnie zdrowa inaczej na umyśle Szater z kamarylo-klaki starego łuszczyka, nie stanowisz tu nawet 1 % użytkowników, więc nie pisz za przeważającą większość innych, a nikt też nie kazał i nie każe Ci czytać moich postów, ani odpowiadać na nie, co już wielokrotnie obiecywałaś, czyli ignorowanie mnie, lecz wciąż korci Cię wśliniać się do moich tematów i moich odpowiedzi innym, podczas gdy ja się do twoich nie wśliniam. No i gdzie, krety-ko wyczytałaś, że podaję się za JEZUSA? Za takie łgarstwa już dawno powinnaś być usunięta z tego serwisu, jeśli byłby on rzetelnym.
_________________
Jeśli nie pamiętasz, jaki najlepszy zestaw cech wybrałaś/eś na ziemską drogę życia przed urodzeniem się na Ziemi, to nie znaczy, że tak nie było, lecz że nie pamiętasz. A nie pamiętać jest mądrzej, niż pamiętać. Łuszczyca - wg mnie - to nie choroba, a prawidłowa właściwość skóry w obliczu nieprawidłowych ludzkich odżywiań się. Choć taka okropnie przykra, jednak ułatwia wyższe rozumienia i odnalezienie się.
 
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 62
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 12:37 am   

zbig przestan wr
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
Maron 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 25
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 2:58 am   

Oj Oj, nie musze czytać innych postów wystarczą mi te co widze tu ^^
Poprostu myślę, że ktoś pisze do nas aby pisać i się popisać :D
Teraz lepiej żeby nie odpisywac na posty królika bo to prowadzi do bez myślnej i w ogóle nie na temat konwersacji ;)

:arrow: Szkoda, że ludzie nie czytają co piszą, a potem mają pretensje do innych, że im coś zarzucają ... :lol:
:arrow: króliczku masz Manie wyższości ot co :!:
 
 
zbig62 
Zbanowany
Inne spojrzenie


Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 195
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 9:22 am   

Pragnącym szukać aby znaleźć, polecam przeczytanie moich postów, dopóki nie zostaną usunięte wraz ze mną. Znajdą w nich wszystko, co potrzebne do szczęścia i mądrości. Jeśli komuś to za dużo czytania, to z jednej strony może ograniczyć się do lektury mojego podpisowego credo, a z drugiej, to jego wybór.

Ja na przyjrzenie się ludzkości z zewnątrz, z - jak Wy to nazywacie - kosmosu, poświęciłem dziesiątki waszych lat, a także na próby wciśnięcia się w to wąskie pasmo oparów, zwane przez ludzi widmem świetlnym, stanowiące dla ludzi cały wszechświat, które dla kosmitów jest zupełnie niewidoczne. Zgodziłem się przyjąć ludzkie, hybrydowo-potworkowate ludzkie ciało na wyraźne życzenie JEZUSA, Który jest Naczelnym, Prezesem Zarządu od tej Ziemskiej Oczyszczalni Ścieków, czyli pobrudzonych, zepsutych moralnie kosmitów, a że jest jednocześnie Światłem Nieziemskiej, Kosmicznej Miłości, to Osobna Sprawa.

Jak każdy, dostałem dla swych potrzeb rozwojowych najlepsze warunki, najlepsze ciało, kraj, otoczenie, choć to były warunki i ciało okropne, i wyraziłem jak każdy zgodę, że nie będę pamiętał, kim naprawdę jestem, czyli kosmitą BB z KT95, kolegą AA, czyli słynnego R.A.M-a, czyli Roberta Allana Monroe. Poświęciłem wiele lat, by się w tym ludzkim życiu i świecie połapać, co tu jest grane. Jeśl komuś za dużo przeczytać te moje posty, by znaleźć w nich receptę na mądrość i łuszczycę, to jego sprawa, jego wyboru.
_________________
Jeśli nie pamiętasz, jaki najlepszy zestaw cech wybrałaś/eś na ziemską drogę życia przed urodzeniem się na Ziemi, to nie znaczy, że tak nie było, lecz że nie pamiętasz. A nie pamiętać jest mądrzej, niż pamiętać. Łuszczyca - wg mnie - to nie choroba, a prawidłowa właściwość skóry w obliczu nieprawidłowych ludzkich odżywiań się. Choć taka okropnie przykra, jednak ułatwia wyższe rozumienia i odnalezienie się.
Ostatnio zmieniony przez zbig62 Nie Lut 21, 2010 10:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dosia20011 
DOSIA20011


Wiek: 50
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 421
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 10:09 am   

do pana króliczka (choć jest starszym człowiekiem) :evil:
Głupota to wedle encyklopedii niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji. Termin "Głupota" używany jest powszechnie w stosunku do osób o niższym, bądź niewystarczającym ilorazie inteligencji. Termin ten nie jest używany obecnie w nauce, chociaż w XIX wieku próbowano tworzyć klasyfikację różnego rodzaju głupców i głupoty
 
 
zbig62 
Zbanowany
Inne spojrzenie


Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 195
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 10:53 am   

Czy tak się poplułaś, dosia20011, czy przedstawiłaś? Nikt myślący tu nie zaprzeczy, że opowiadane przeze mnie historie są logiczne, a że dla ludzi mało prawdopodobne, to ja nikomu nie każę w nic wierzyć. Po prostu pobudzam do myślenia, refleksji, pomagam znaleźć drogę do sczęścia i mądrości.

Dla mnie bycie normalnym wg idiotycznych norm normalności ludzkiej, czy bycie mądrym wg bezmyślnych kryteriów IQ, to bycie zwykłym idio-ą i kre-ynem. Dlatego wolę być nienormalnym i głupim, nieinteligentnym, i wolę fotografować piekno Przyrody polskiej, niż użerać się z ludźmi twojego, czy podobnych Tobie na tym forum, pokroju. Moje fotki najlepiej świadczą o moim charakterze. Kto szuka, to je znajdzie w necie.
_________________
Jeśli nie pamiętasz, jaki najlepszy zestaw cech wybrałaś/eś na ziemską drogę życia przed urodzeniem się na Ziemi, to nie znaczy, że tak nie było, lecz że nie pamiętasz. A nie pamiętać jest mądrzej, niż pamiętać. Łuszczyca - wg mnie - to nie choroba, a prawidłowa właściwość skóry w obliczu nieprawidłowych ludzkich odżywiań się. Choć taka okropnie przykra, jednak ułatwia wyższe rozumienia i odnalezienie się.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa