Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Lampa w przychodni
Autor Wiadomość
dycia

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 2
  Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 12:37 am   Lampa w przychodni

W mojej przychodni od paru miesiecy jest lampa UVB-UVA. Nie wiem czy to bardziej zaawansowana lampa kwarcowa, w kazdym razie efekt jest wrecz cudowny. Poprzednia lampa wygladala jak te kwarcowe, ktore mozna na allegro zobaczyc..no moze troszke wieksza. Niedawno zmienili ja na nowoczesniejsza, niestety nazwa wyleciala mi z glowy, ale i tak nie znalazlam informacji na necie o niej. ( Kiedy jeszcze ta nazwe pamietalam:P). Wyglada jak te w solarium, tyle ze lekarz ustala "dawki". I trzeba chodzic codziennie przez conajmniej 3 tygodnie zeby byly efekty. Ja chodzilam przez 2, dopoki slonce nie zaczelo przygrzewac i lekarz mi lampe odstawil. Do tamtego czasu plamy zaczely znikac i w momencie przerwania kuracji wygladalam calkiem znosnie:] Kwarcowke to mozna kupic..a taka lampa to pewnie w tysiace idzie :twisted: rozejrzyjcie sie po swoich przychodniach, moze akurat taka gdzies spotkacie. A moze juz spotkaliscie i ten post jest niepotrzebny..:P


Drugi sposob na zaleczenie: zajsc w ciaze. 9 miesiecy swietego spokoju..Wiem, bo to przezylam:D Oczywiscie nie specjalnie :razz:
 
 
fiefiura 

Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 5:01 pm   

Hej ! Mam malutką prośbę, czy możesz coś więcej napisać na temat tej lampy . Aby wiedziala o co pytać gdy wyrusze na poszukiwania ( jak się nazywa?)
Z góry dziękuję i gorąco pozdrawiam
 
 
 
fiefiura 

Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 5:02 pm   

Hej ! Mam malutką prośbę, czy możesz coś więcej napisać na temat tej lampy . Aby wiedziala o co pytać gdy wyrusze na poszukiwania ( jak się nazywa?)
Z góry dziękuję i gorąco pozdrawiam
 
 
 
FRENIA 
FRENIA


Wiek: 48
Dołączyła: 20 Lip 2006
Posty: 46
Skąd: BUK
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 6:28 pm   

lAMPY MAJĄ W PRZYCHODNI DAMED (jeśli dobrze pamiętam) na ul. Lwa w Poznaniu. Kiedyś mieli podpisaną umowę z funduszem.
_________________
FRENIA
 
 
fiefiura 

Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 8:31 pm   

Bardzo dziękuję za odpowiedz. JAk tylko ,będę miała wolny dzien to sprawdzę. Kochana jesteś
 
 
 
FRENIA 
FRENIA


Wiek: 48
Dołączyła: 20 Lip 2006
Posty: 46
Skąd: BUK
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 9:36 pm   

Jestem potrójnie kochana? (żart) Życzę powodzenia. Do jakiego teraz chodzisz lekarza?
_________________
FRENIA
 
 
fiefiura 

Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 6:45 pm   

teraz mam taką beznadziejną lekarke.Jednak dużo dobrego słyszałam o lekarzu , który kiedyś pracował w tym szpitalu przy Starym Rynku.MUszę tylko dotrzeć do jakiegoś adresiku pod którym przyjmuje. Mam nadzieje , że nie bedzie to trudne, bo mój wujek tam pracuje. Facet nazywa sie dr. Żaba (fajne nazwisko nie?? )Podobno jest dobry w te klocki. Wszyscy mi go polecają , więc chyba warto spróbować. POzdrowienia:-)
 
 
 
FRENIA 
FRENIA


Wiek: 48
Dołączyła: 20 Lip 2006
Posty: 46
Skąd: BUK
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 7:04 pm   

PROF. ŻABA JEST OK. A WŁAŚCICIELKA PRZYCH DAMED TO DR DANUTA DAŃCZAK BYŁA JEGO ZASTĘPCĄ NA SZKOLNEJ. JEŚLI SIĘ NIE MYLĘ TO ONA TEŻ MA ŁUSZCZYCĘ WIĘC NASZE PROBLEMY SĄ JEJ BLISKIE. NIE BYŁAM U NIEJ JUŻ 5 LAT WIĘC NIE WIEM CZY JESZCZE PRZYJMUJE. ALE POLECAM BO FAJNA I KONKRETNA.
_________________
FRENIA
 
 
fiefiura 

Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 7:16 pm   

ty nie jesteś 3 razy kochana Ty jesteś 1000 razy kochana. Jesteś rewelacyjna Jeżeli mówisz , że ta lekarka też jest niezła to może spróbuję się z nią skontaktować Może będzie mi łatwiej. Bedę teraz udzerzać do wujka o jakiś kontakt Buziaki :-) )
 
 
 
frida277 
foczka

Wiek: 45
Dołączyła: 15 Paź 2006
Posty: 34
Skąd: Pomorze
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 10:05 pm   

Powiedzcie co myślicie o naświetlaniach lampą typu bioptron?
 
 
 
FRENIA 
FRENIA


Wiek: 48
Dołączyła: 20 Lip 2006
Posty: 46
Skąd: BUK
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 9:12 am   

mozolne, długotrwałe jak masz dużo zmian to może dnia nie starczyć. Jeden znajomy to stosuje i ma pozytywne rezultaty. Ale on jest na rencie i ma dużo czasu. Pozdrawiam
_________________
FRENIA
 
 
frida277 
foczka

Wiek: 45
Dołączyła: 15 Paź 2006
Posty: 34
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 11:53 am   

Dzięki za odpowiedź. Spróbuję i opowiem wam o rezultatach. W sumie to nie mam teraz dużo zmian. Potestuje na kilku miejscach i zobaczę czy pomoże. Bałam się tylko żeby nie zaszkodzić :)
 
 
 
ines 


Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 87
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 8:40 pm   

Dr Żaba jest rewelacyjny :D :D gorąco polecam do naprawde specjalista :D
 
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 62
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Sro Gru 23, 2009 1:59 pm   

sprawdzilam ze w takim centrum zdrowia i urody blisko mnie w pabianicach jest lampa bioptron... moze by sprawdzic jak toto dziala?
ktos wiecej cos sprawdzil?
pozdrawiam
tysia
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
Revitol_pl

Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 86
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 7:21 pm   

Kuracja lampą jest skuteczna,ale jej minusem jest to e wymaga dużo czasu a nie każdy go ma. Ktoś tutaj mądrze napisał o emerytach i rencistach i to chyba prawda,to coś w sam raz dla takich osób.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa