Łuszczyca Forum Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca Forum
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
lek przeciwko łuszczycy bez recepty, tanio ...proszę o pomoc
Autor Wiadomość
EWaa


Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 815
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 12:51 pm   

Balsam jak najbardziej dostepny w drogerii, ja kupowałam w rossmanie , jest w bialym opakowaniu , musisz dobrze szukać bo akurat tego z HYDRO-UREA 5% jest niewiele na sklepach, ale jest:)
_________________
Witam Wszystkich:):)
 
 
Pawel121 

Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 15
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 4:14 pm   

w miejsca intymnych nigdy nie miałem dużych zmian, jak się jakieś zaczynały pojawiać, to posmarowałem maścią robioną (cholesterol z 0,5% hydrocortisoni) 2 dni i nie było śladu.
steryd zawarty w mojej maści wydaje mi się że jest dostępny bez recepty. Chyba to jest najsłabszy z dostępnych.
Pozdrawiam Paweł

PS. kosztował chyba 5zł
 
 
Monika77

Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 1
Wysłany: Sro Gru 12, 2018 3:16 pm   

EWaa napisał/a:
Balsam jak najbardziej dostepny w drogerii, ja kupowałam w rossmanie , jest w bialym opakowaniu , musisz dobrze szukać bo akurat tego z HYDRO-UREA 5% jest niewiele na sklepach, ale jest:)


Dzień dobry,

Wiem, że temat jest już dosyć stary, ale może ktoś będzie mi w stanie odpowiedzieć - czy ten balsam jest nadal dostępny w Rossmanie. Szukałam go online i niestety nie znalazłam. Niestety, Rossmann mam najbliżej 40 kilometrów, dlatego też wolałabym nie jechać na marne.

Ewentualnie - może jesteście w stanie polecić jakieś alternatywne, równie dobrze opiniowane balsamy? Będę mega wdzięczna za każdą rekomendację.

Pozdrawiam,
 
 
dzyszla 


Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 239
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw Gru 13, 2018 9:30 pm   

https://www.ceneo.pl/1718...D_BwE#tab=click
_________________
mgr inż. Dżyszla
 
 
blumedica

Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 1
Wysłany: Pon Lis 25, 2019 5:49 pm   

Na łuszczycę niewiele pomoże z leków OTC. Hydrokortyzon jest bez recepty, ale w małym stężeniu. Można kupić emolienty i kremy natłuszczające, ale z leków nie ma dużego pola do popisu. Najlepiej iść do lekarza po receptę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa