Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyki na łuszczycę - naluszczyce.pl
Autor Wiadomość
Wojciech Florcz

Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 6
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 12:25 am   Kosmetyki na łuszczycę - naluszczyce.pl

Witam,
zapraszam do nowego sklepu z kosmetykami na łuszczycę - naluszczyce.pl. Szczególnie polecam dostępne tylko u nas kosmetyki NeuroPsori i Ovimed. Są to nowe produkty na rynku polskim, na rynku niemieckim cieszą się bardzo dobrymi opiniami.
_________________
Wojciech Florczyk
Kosmetyki na łuszczycę
Szampony na łuszczycę
Kremy na łuszczycę
 
 
EWaa


Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 815
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 11:33 am   

kosmetyki nieczego sobie ale ceny ( biorąc pod uwage ile my wydajemy na ł.) tez niczego sobie:(, podejrzewam , że na są juz o podobnym skladzie kosmetyki u nas dawno i tańsze, chocby o polowe.
_________________
Witam Wszystkich:):)
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 11:57 am   

Żeby jeszcze te kosmetyki zaleczyły łuszczycę, a są to niestety kosmetyki wspomagające leczenie, w sumie takie jakie każdy z nas używa do nawilżania itp. Przy większych zmianach łuszczycy działają one tak samo jak kremy, których każdy z nas używa do zwykłego nawilżania.
 
 
 
Wojciech Florcz

Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 6
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 10:19 pm   

Witam,
ceny sa ustalane przez producentow i dystrybutorow. Nie zmienia to faktu ze wkrotce bedziemy wprowadzac kosmetyki, ktore sa juz od dluzszego czasu dostepne w Polsce. Np. ostatnio wprowadzilismy BlueCap.

Co do wypowiedzi daro. To wszystko zalezy od przypadku luszczycy. Ja mam np. luszczyce na powiekach co ze wzgledu na delikatna skore w tym miejscu zmusza mnie do stosowania kosmetykow. Oczywiscie czasami potrzebuje zastosowac Protopic, ale kosmetyki pozwolily mi to ograniczyc. I oto chyba chodzi. Zwlaszcza ze protopic przez swoje wlasciwosci wywoluje uczucie goraca (na oczach to od razu powoduje sennosc).

WF
_________________
Wojciech Florczyk
Kosmetyki na łuszczycę
Szampony na łuszczycę
Kremy na łuszczycę
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 10:41 pm   

Wojciech Florcz napisał/a:
Witam,
ceny sa ustalane przez producentow i dystrybutorow. Nie zmienia to faktu ze wkrotce bedziemy wprowadzac kosmetyki, ktore sa juz od dluzszego czasu dostepne w Polsce. Np. ostatnio wprowadzilismy BlueCap.

Co do wypowiedzi daro. To wszystko zalezy od przypadku luszczycy. Ja mam np. luszczyce na powiekach co ze wzgledu na delikatna skore w tym miejscu zmusza mnie do stosowania kosmetykow. Oczywiscie czasami potrzebuje zastosowac Protopic, ale kosmetyki pozwolily mi to ograniczyc. I oto chyba chodzi. Zwlaszcza ze protopic przez swoje wlasciwosci wywoluje uczucie goraca (na oczach to od razu powoduje sennosc).

WF


Stosowałem protopic i nie wywoływał on u mnie uczucie gorąca, poza tym cieszyłbym się gdybym miał łuszczycę tylko na powiekach, dziwi mnie tylko, że chorzy ludzie na łuszczycę zajmują się sprzedażą kosmetyków na tą chorobę.
Z własnego doświadczenia wiem, że sprzedający zawsze piszą "byłem chory na łuszczycę" ale "wyleczyłem się z tego" i sprzedają dany produkt. Ciekawe wlasnym doświadczeniem wyleczyli się całkowicie bo znaleźli specyfik, który wylecza łuszczycę. ;)

Cieszę się, że coś nowego wchodzi na rynek, ale taka prawda na ludziach nieuleczalnie chorych się zawsze zarabia, czasami determinacja człowieka i załamanie prowadzi do tego, że ludzie płacą wiele pieniędzy aby znaleźć złoty srodek, którego tak naprawdę nie ma
 
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 62
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 4:14 pm   

no coz..powiem tak.. mamy cala game i lekow i kosmetykow.. to co na was dziala to juz wiecie..i nie sadz e aby jakis nowy kosmetyk byl lepszy..bo to tylko kosmetyk.. a z drugiej strony..kazdy chce zarobic..a na kim jesli nie na chorym? :lol:
_________________
luszczyca jest tylko choroba..jak wszystkie inne..i trzeba z nia nauczyc sie zyc
 
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 62
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 6:09 pm   

moja znajomosc jezyka angielskiego jest marna - ale link ktory sie otwiera wyglada mi na reklame clonazepamu ktory kojarzy mi sie z lekiem nie na luszczyce... a na padaczke...
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 8:44 pm   

Tygryska ty lepiej w to nie wchodź bo to jakieś spamy, zawirusowane strony pewnie
 
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 62
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 8:02 pm   

spokojnie ;) system antywiruskowy porzadny bo mlode mam ktore lubi grac w rozne dziwne gierki no i bywa na roznych dziwnych stronach ;) zreszta w razie czego system postawie od nowa ;)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:31 am   

Jasne,że system od nowa ale archiwa własne to już wykopalisk-tak powiedziało moje młode :mrgreen:
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 11:10 pm   

No proszę znów jakiś przemiły gościu - pewnie jakieś spamiki
 
 
 
ewa49 


Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 496
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 10:19 am   

ja nie otwieram zadnych podejrzanych linkow, nie jestem ciekawa. ja mam Avasta. Nie jest to moze nadzwyczajny system antywirusowy ale bardzo mi sie podoba, bo co jakis czas meski glos mnie informuje ,ze "baza wirusow zostala zaktualizowana"
Ostatnio zmieniony przez ewa49 Sob Gru 12, 2009 12:29 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 8:44 pm   

Po co cżłowieku zaśmiecasz to forum, myślisz, że wszedłeś na forum dla chorych umysłowo - takich jak ty, że ktoś się skusi i wejdzie w twoje stronki. Masz nasrane w głowie i to nieźle widać, że nie masz co robić podczas świąt, więc lepiej weź lusterko, kup sobie flaszkę i opijaj swoje posty rozmawiając ze sobą
 
 
 
matrix23

Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 13
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 11:02 pm   ....

......
Ostatnio zmieniony przez matrix23 Sro Lis 14, 2012 6:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 7:51 am   

Chorujemy na łuszczyce to choroba skóry...nie ma nic wspólnego ze sklerozą,niedorozwojem i nieumiejetnoscia czytania ze zrozumieniem...wystarczy RAZ NAPISAC W ODPOWIEDNIM DZIALE A NIE ZASMIECAC FORUM :twisted:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa