Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Łuszczyca znika naturalnie.
Autor Wiadomość
obserwator123

Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 8
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 7:20 am   Łuszczyca znika naturalnie.

Pozdrawiam.
Jeśli szukasz taniego,skutecznego, bez skutków ubocznych preparatu, to zapraszam na moją aukcję.
http://allegro.pl/luszczy...1215118426.html

Przed zastosowaniem preparatu.

Zmiany skórne posmarowane.

Tak wyglądało po pierwszym smarowaniu.

Po dwóch dniach.

Po pięciu dniach.
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 62
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 11:16 am   

a mozna poprosic sklad tego preparatu?
bo srodkow ktore na czas stosowania powoduja remisje pani ł jest sporo
sam piszesz ze jak ktos przestanie stosowac ten srodek to pani ł znow wyjdzie
tak sie dzieje po wielu lekach (np. sterydowych)
ogolnie nie mam zwyczaju stosowac masci/lekow/itp ktorych skladu nie znam...
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
obserwator123

Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 8
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 5:58 pm   Skład preparatu.

Pozdrawiam.
Skład jest badzo prosty.Glina ekologiczna,sól morska,oliwa i czosnek niedźwiedzi.
W medycynie ludowej stosowano środki łatwo dostępne,a dochodzono do wyników metodą prób i błędów.Recepturę stosowano do wszystkich zmian skórnych, nie tylko do łuszczycy.
Jedyne działanie uboczne jakie może wystąpić to alergia na czosnek niedźwiedzi.
 
 
obserwator123

Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 8
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 6:04 pm   Jeszcze słowo o preparacie.

Napisałem, że po zaprzestaniu stosowania preparatu łuszczyca powraca.Chodzi o to, że to nie jest cudowny lek na łuszczycę,a tylko środek na pozbycie się zmian skórnych.Powinien działać także przy grzybicy,egzemie itd.Czy tak jest, to nie wiem, bo na szczęście mam tylko łuszczycę.
 
 
Anastazja17 


Wiek: 32
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 6
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 7:23 am   

Czy ma pan pozwolenia i atesty ktore dopuszczaja ten lek do sprzedazy?
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 7:49 am   

A Ty kochanie jestes i Inspekcji Handlowej? :twisted: To jest forum na którym sobie wzajemnie pomagamy i jezeli ktos na cos wpadnie to dzieli sie swoim "odkryciem" z innymi...jezeli pobiera opłate to tylko za przesyłke i ewentualnie zrobienie specyfiku.Cały skład masz podany na forum-nie musisz kupowac -zrób sama!

Poznaj realia zycia w Polsce...a potem ...jak juz musisz to...atakuj...aczkolwiek proponuje siłownie do spalenia nadmiaru energii :mrgreen:

Acha! w dziale muzyka zamiesciłas bardzo duzo odnosników do utworów muzycznych do których nie posiadasz cesjii praw-rozpowszechnianie utworów muzycznych i słowno muzycznych bez wymaganych zezwolen jest -KARALNE!.....widzisz jak łatwe jest znalezienie paragrafu?...okurat ja...to wiem najlepiej... :razz:
Baw sie i lecz z nami...zamiast prowadzic sledztwo...Powodzenia... :mrgreen:
 
 
obserwator123

Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 8
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:06 pm   Czyżby obawa o utratę zarobku?

Anastazja17 napisał/a:
Czy ma pan pozwolenia i atesty które dopuszczaja ten lek do sprzedazy?

Ten "lek" szanowna pani to glina,sól,oliwa i czosnek niedźwiedzi.Jedyne skutki uboczne jego stosowania to brak kasy u lekarza i aptekarza na kolejną ratę za dom lub samochód.Każdy może to sam zrobić, a ja to "sprzedaję", to znaczy biorę za składniki,a jeśli nie będzie pozytywnych skutków, to zwracam pieniądze.Czy jest jakaś firma czy lekarz, który zwraca pieniądze jeśli kogoś nie wyleczy?I kto tu kogo oszukuje?
 
 
Anastazja17 


Wiek: 32
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 6
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 7:38 pm   

Moje ludziska kochane, nie miałam wrogich intencji, z ciekawości spytałam tylko bo bałabym sie testowac na sobie leki ktore nie byly przebadane i nie wiadomo jakie moga miec skutki uboczne!!!
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 4:58 pm   

Dlatego nalezy najpierw dokładnie zapoznac sie z tematem,poczytac co zostało opisane...zapytac o wątpliwosci ....a ...nie od razu...atak
Na forum są tematy,posegregowane...wystarczy odrobina chęci i...wszystko można znalezc.Gdy bysmy za każdym razem...gdy wpadnie ktos nowy podawali wszystkie wiadomosci...to byłby galimatias..w którym niczego nie mozna by było znalezc...są tematy,działy,problemy....od tego nalezy zaczac...a życie wyda sie prostrze... :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa