Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Koncert Charytatywny POZNAŃ
Autor Wiadomość
adzio 
adzio

Wiek: 32
Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: P-ń
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 12:40 pm   Koncert Charytatywny POZNAŃ

Zapraszam na koncert charytatywny organizowany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Chorych na łuszczycę "Wyjdź z Cienia".


Koncert odbędzie się z udziałem zespołu "Raz Dwa Trzy". Serdecznie zapraszam wszystkich 17 października w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przy ul.Przybyszewskiego 37. Koncert rozpoczyna się o godzinie 18.00

punkty sprzedaży biletów oraz dodatkowe informacje znajdziesz na stronie stowarzyszenia:
http://www.wyjdzzcienia.pl/
_________________
"Dopóki walczysz , jesteś zwycięzcą "
 
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 12:53 pm   

Chlopcze miły nam wystarczy raz zostawic wiadomosc....i my kumaci jestesmy...nie musisz wypisywac...do trzech razy sztuka :zly:
 
 
adzio 
adzio

Wiek: 32
Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: P-ń
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 8:17 pm   

każdy chodzi po różnych wątkach ... jedni tam drudzy tu ... , a ja chcę by każdy wiedział o koncercie ...
_________________
"Dopóki walczysz , jesteś zwycięzcą "
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 04, 2010 8:49 pm   

Oki... adziu juz wiemy... dzięki za info....byli u mnie w ubiegłym roku... w takiej właśnie scenerii... nad Wigrami http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 6:52 am   

Zespół wywodzi sie z Zielonej Góry .....i często gra charytatywnie......ceny na koncert w Poznaniu....bardzo drogie....szkoda że....sami chorzy nie mają zniżek....nie mniej....powodzenia
 
 
robo 


Wiek: 54
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 320
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 12:54 pm   

...ja tam drogo kolego w cieniu nie siedze .... :mrgreen: nie ukrywam sie i udzielam wszedzie gdzie tylko moge ... :drink: i jeszcze nie było takiego co by mi reki nie podał ! :mrgreen: a ,ze sie czsem pytaja ...no coz ,maja do tego prawo :smile:

- koncert :hmm: moze i dobra sprawa ale dobrze by było najpierw uswiadomic NFZ ,bo oni to chyba nie wiedza co to za choroba jest ! :evil:
wiec zaproscie tych darmozjadow na koncert .... :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa