Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
"Doo gro" czy ktoś stosował ?
Autor Wiadomość
siena 
siena


Dołączyła: 07 Lis 2010
Posty: 13
Skąd: malopolska
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 5:31 pm   "Doo gro" czy ktoś stosował ?

Witajcie. Ja szukając w necie czegoś nowego na łuszczycę (choruję ponad 20 lat) znalazłam taki filmik o specyfiku Doo gro. Podaje link dla zainteresowanych http://www.youtube.com/wa...OyNSeA&feature. Jestem sceptycznie nastawiona do wszystkiego co ma cudowne właściwości, ale pal licho, zamówiłam to i czekam na przesyłkę. Jak będę mieć to wypróbuje i na pewno podzielę się z Wami swoimi spostrzeżeniami. Niestety jestem z pokolenia uczących się j. rosyjskiego i j. angielski to dla mnie ciemna magia, dlatego jak ktoś rozkmini dokładną nazwę mydła Dove, które też jest w filmiku proszę niech ją poda :) Trzy dni temu zaczęłam stosować dietę dr Budwig (olej lniany) i czekam na efekty :) ) Kochani wielkie przytulasy dla Was.
_________________
siena
 
 
dosia20011 
DOSIA20011


Wiek: 50
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 421
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 6:19 pm   

moim zdaniem to jest do włosów
http://translate.google.p...87%26prmd%3Divs
 
 
siena 
siena


Dołączyła: 07 Lis 2010
Posty: 13
Skąd: malopolska
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 6:36 pm   

Myślę, że składniki są jak najbardziej ok dla skóry z łuszczycą (Olej sojowy, ester metylowy sojowy, olej ze słodkich migdałów, Owies Extract, białka owsa, olej z nasion Meadowfoam, Masło Shea Extract, Fragrance (Parfum), propyloparaben, BHA, olejek z drzewa herbacianego, Retinol (witamina A), ergokalcyferol (witamina D2) ( Witamina D), tokoferol (witamina E), Matricaria Extract, Goldenseed Extract, chmielu, Mydło Wyciąg z Kory, Cherry Wyciąg z Kory, nagietka (Calendula officinalis) Flower Extract, Henna Wyciąg ze skrzypu Extract, Krokosz (Carthamus tinctorius) Olej ) Tak jak obiecałam spróbuje i opisze efekty :grin:
_________________
siena
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 6:41 pm   

Doo gro ...to amerykanskie odżywki do włosów...kupe kasy zero efektów,mozna znalezc duzo lepsze zamienniki polskie :twisted:
 
 
siena 
siena


Dołączyła: 07 Lis 2010
Posty: 13
Skąd: malopolska
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 6:56 pm   

Ja zamówiłam to dla siebie i kosztować mnie to będzie 35 zł z przesyłką. Uwierz mi Szater, że przez te wszystkie lata choróbstwa wydałam masę forsy na różne specyfiki, które guzik mi pomogły, a w On Clinic zostawiłam "dawkę śmiertelną" swoich wypłat miesięcznych :> Nadal poszukuję tego CZEGOŚ co mnie uwolni od pani ł. I ta moja chęć jest silniejsza od lokomotywy parowej :grin:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 7:15 pm   

...kochana ...ja tam cie broń Boze nie oceniam...pytałas odpowiedziałam :twisted:
Co do poszukiwań....życze owocnych lat...ale może tobie sie cosik uda...ale szukaj,szukaj na tym niestety polega leczenie łuszczycy :yoyo:
 
 
siena 
siena


Dołączyła: 07 Lis 2010
Posty: 13
Skąd: malopolska
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 7:34 pm   

To prawda, że choćbyśmy pani ł. nogi obcięły...to i tak za nami pójdzie. Poszła by cholera do nieba i drabinę z sobą wzięła :wink:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lis 10, 2010 10:52 am   

Albo po cichczu.. my jej tę drabinę....capcarap :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Agusek 
Mama Biedroneczki


Dołączyła: 04 Lis 2009
Posty: 578
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 11:15 am   

a może by tak do piekła, i my jej tą drabinę capniem?
W końcu ta dama lubi ciepełko :twisted:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 12:58 pm   

jA MAM W PIEKLE WIELU ZNAJOMYCH...SAMA TEZ SOBIE TAM DZIAŁKE ZAŁATWIAM...proponuje ja do NIEBA ....tam jacys świetszy i pokorniejsi sa :roll:
 
 
siena 
siena


Dołączyła: 07 Lis 2010
Posty: 13
Skąd: malopolska
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 8:51 pm   

Mnie się podoba :brawo: Już jej napisałam list referencyjny :]
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 9:14 pm   

Siena dokad ten list :twisted: ...cosik mi sie wydaje ze pomimo wszystko chcesz MI wiecznosc popsuc i do piekła wbrew mojej woli ja wysyłasz! :zly: ...na twoim miejscu bardzo bym sie zastanowiła.....z czarownica sie nie walczy :F
 
 
siena 
siena


Dołączyła: 07 Lis 2010
Posty: 13
Skąd: malopolska
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 10:21 pm   

Ok, Szater jak jej tam nie chcesz, to nie (tylko kto Wam tam będzie dokładał do ognia :???: Agusek ma rację, niech idzie do góry, drabinę jej capniemy, a... jak cholera zeskoczy to się zabije :>
 
 
Agusek 
Mama Biedroneczki


Dołączyła: 04 Lis 2009
Posty: 578
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 5:19 pm   

nie chcecie jej w piekle, to nie. Szaterku, zrób mi rezerwację koło swojej działki :mrgreen:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 6:32 pm   

Agusek...masz załatwione! :*
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa